Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 168 10
Ξενοδοχεία 131833
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έχω πάει αρκετές φορές στο Bill. Γενικά είναι από τα καλά του χώρου και προσφέρει αυτά που πρέπει.
Είπα λοιπόν να δοκιμάσω τη σουίτα του 4ου (δεν ξέρω αν έχει άλλη) Φτάνω μια καθημερινή κατά τις 9 το βράδυ, παρκάρω στο πάρκιν το μεγάλο και πηγαίνω στη reception.
Είχε βάρδια μια κοπέλα μελαχρινή. Τη ρωτάω για τη σουίτα και μου λέει πως είναι ελεύθερη και το κόστος είναι στα 60 €. Λίγο τσιμπημένη, αλλά το είχα πάρει απόφαση και παίρνω τη κάρτα και τα χειριστήρια του κλιματιστικού και της τηλεόρασης και κατευθύνομαι στο ασανσέρ (είναι λίγο αργό το συγκεκριμένο)
Φτάνω έξω απ το δωμάτιο, ανοίγω με τη κάρτα, μπαίνω μέσα, βάζω τη κάρτα στην υποδοχή για να ανοίξει η παροχή του ηλεκτρικού.
Η πρώτη εντύπωση είναι θετική. Στην ουσία είναι ένα μεγάλο δωμάτιο δίχωρο με ένα τζαμένιο διαχωριστικό του κυρίως δωματίου με το Jacuzzi.
Το κρεβάτι είναι μεγάλο και στρογγυλό και απέναντι υπάρχει ένας μεγάλος καθρέφτης και 2 σχετικά καλές πολυθρόνες. Η τηλεόραση παίζει 4 κανάλια με πορνο (το ένα είχε τρανς)
Στα υπέρ, ότι δεν έχει μοκέτες από άκρη σε άκρη, αλλά πλακάκι, που καθαρίζεται πιο εύκολα. Το μπάνιο είναι σχετικά ευρύχωρο και με καμπίνα, οπότε δεν έχουμε θέμα με τα νερά.
Το Jacuzzi είναι μεγάλο και με ράδιο. Έχει τα απαραίτητα και είναι εύκολο στη χρήση του.
Πετσέτες, μπουρνούζι και παντόφλες μιας χρήσης υπήρχαν και μάλιστα σφραγισμένα.
Συνοψίζοντας, θα έλεγα πως για 60 € δεν είναι vfm. Είναι ακριβό, αλλά είναι καθαρό και για μένα αυτό μετράει.

Το μικρό πάρκιν, δεν είναι εύκολο, αν έχεις αυτοκίνητο πάνω από 4,30μ
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, rodriguez65, Jim25jim και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2018
60€????
παρα πολυ ακριβη πες τους χαιρετισματα.
με τα μισα λεφτα βρισκεις ενα σωρο. και στη γυρω περιοχη και σε παραλιακα ξενοδοχεια. αντε 40€ max.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1