Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν καλέσω στο γραφείο ανταλλάξαμε λίγα pm με την Έλενα για να φιξάρω κάποιες λεπτομέρειες για αυτό που είχα στο μυαλό μου, όπου και εκεί κατάλαβα με πόσο έξυπνη γυναίκα είχα να κάνω.

Έκλεισα τραπέζι σε γνωστό εστιατόριο των νοτίων προαστίων σχετικά κοντά στο σπίτι μου. Η Έλενα ήρθε με μαύρο φόρεμα, ψηλοτάκουνα και μαλλί, νύχια κτλ στην πένα. Συστηθήκαμε και ξεκίνησε το ραντεβού μας. Πραγματικά επιβεβαίωσε την άποψη που είχα ήδη σχηματίσει για αυτήν, κλασάτη γυναίκα με πολύ ενδιαφέρουσες απόψεις σε οποιαδήποτε συζήτηση και να κάναμε. Με κουβέντα και κρασί, δεν κατάλαβα πότε πέρασε η ώρα. Ανυπομονούσα όμως να πάμε και στο δεύτερο μέρος ;)

Στο σπίτι είχα φτιάξει ανάλογη ατμόσφαιρα για να υποδεχθώ μια τέτοια γυναίκα. Καθήσαμε στον καναπέ και ξαφνικά η κυρία μεταμορφώθηκε σε άγριο θηλυκό. Αισθησιακά γλωσσόφιλα και χάδια ο ένας τον άλλον. Μου άνοιξε το φερμουάρ και τον πήρε στο στόμα όπως ήμουν ντυμένος!

Την πήγα στο δωμάτιο όπου γδυθήκαμε ενώ φιλιόμασταν και γαμηθήκαμε σε όποια στάση μπορεί κάποιος να φανταστεί. Μόλις έχυσα πρώτη φορά πάνω της με πήρε από το χέρι και πήγαμε μαζί στο μπάνιο όπου και εκεί δεν με άφησε να πάρω ανάσα. Αισθάνθηκα ξανά έτοιμος και την τράβηξα στο κρεβάτι για τον δεύτερο γύρο. Μόνο που το σκέφτομαι καυλώνω! Το τέλος ιδανικό με την Έλενα να με αγκαλιάζει σφιχτά έχοντας την σε ιεραποστολική στάση.

Στο σεξ είχαμε τη χημεία και στο κομμάτι της συνοδείας η είσοδος της έκανε πολλά ανδρικά βλέμματα να γυρίσουν και αυτός ήταν ο σκοπός. Στη βαθμολογία θα έπαιρνε μεγαλύτερη βαθμολογία στο κομμάτι της συμπεριφοράς, της επικοινωνίας και της συμμετοχής αν με άφηνε το σύστημα. Ικανοποιημένος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
430€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
155
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 astakos, mixaliss, filiposs και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 02 Μαΐου, 2018) 01 Μαΐου, 2018
Ευχαριστω πολυ γιαβρι μου για την κριτικη Έρωτας

Χαιρομαι που περασες καλα και στα δυο επιπεδα της συναντησης Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1