Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230253
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα και καλό μήνα!!!

Πρώτα να εξηγήσω τον τίτλο:
Με την Liza πάντα έχω την αίσθηση ότι μπορώ να την κάνω ότι θέλω στις συναντήσεις μας και ότι και να της ζητήσω το κάνει με πολύ προθυμία.
Ακόμα και ο τρόπος που σου ετοιμάζει την κολοτρυπίδα της για να την γαμίσης.
Έτσι θεωρώ οτι για εκείνη την ώρα γίνεται υποχείριο στον εκάστοτε γαμιά της.

Ολες μας τις συναντήσεις τις κάνουμε σε σουίτες 5* ξενοδοχείων και σε 3ώρες συναντήσης, διότι θεωρώ ότι με το Λιζάκι θέλεις χρόνο......δεν το χορταίνεις το μωρό.
Τα περί του σεξ τα έχουν πεί όλοι οι άλλοι, οι συναντήσεις μας όλες είναι σε gfe και πραγματίκα νομίζεις οτι είσαι με την γκόμενα σου, γυναίκα σου.

Πλεόν η κοπέλα δουλεύει σε κλειστό κύκλο απο ότι έχω καταλάβει και ο παλιός πελάτης έχει πάντα προτεραιότητα απο έναν νέο που δεν τον ξέρει.

Θα τηρήσω και σε αυτήν την κριτική μου να μην γράψω λεπτομέρεις των συναντήσεων, απλά να μεταφέρω το πώς αισθάνομαι με την κάθε κοπέλα... γιατί στο τέλος για εμένα αυτό είναι που μετράει.

Η βαθμολογία είναι η ανώτερη που μπορώ να βάλω, αν με άφηνε το σύστημα θα έβαζα 10 σε όλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
cupracing
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2.415
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 grasdas, ζαχαριας μαυρος, panagos7 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2018
λιγα λογια και καλα.ετσι είναι οι κριτικες φιλε μου.ουτως η αλλως δεν ενδιαφερει πως τον πηρε στο στομα,τι σου ειπε,καποιτι της ειπες,πως την εστησες κτλ.καποιοι μπερδευουν τις κριτικες με τις περιγραφες
04 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προσπάθω με την κριτική μου να γράψω καθαρά την προσωπική μου γνώμη και κυρίως αν σε σχέση με τα χρήματα που πλήρωσα το μετάνιωσα η όχι.
Σίγουρα όμως και με τις κριτικές - περιγραφές κάποιοι μας έχουν βοηθήσει παρα πολύ επομένως τις χρειαζόμαστε και αυτές απλά επειδή για κάποιες κοπέλες είναι πολλές πλέον θα πρέπει να δίνουμε και μια διαφορετική κριτική, διαφορετικά θα ήταν όλες ίδιες και χωρίς νόημα.
04 Μαΐου, 2018
Εισαι σωστος και τυχερος φιλε.
07 Μαΐου, 2018
Ένα τηλέφωνο μπορούμε να έχουμε?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4