Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 11 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το σεξ για τον Σκορπιό είναι χωρίς όρια, ταμπού και φραγμούς. Το σεξ είναι ενέργεια, δύναμη, έμπνευση! Γερο-μύστης
Θα τονίσω την έμπνευση...!!
Αυτά γράφονται για τους Σκόρπιους... όσοι είστε καταλαβαινεται...! Ναι!

Μου έχει ξανασυμβεί να βρεθώ με Σκορπίνα υπό φυσιολογικές συνθήκες και όχι μέσω cg
και πραγματικά αυτό που γίνεται είναι από άλλο πλανήτη!
Δυο κορμιά που λειτουργούν με ένα μυαλό, μια θέληση, μια κίνηση, με ένα θέλω... την απόλυτη ηδονή..!!
Δυο κορμιά που καταφερνουν σε πολύ σύντομο διάστημα γνωριμίας να ενωθούν τόσο δυνατά
λες και γνωρίζονται χρόνια!
Να είσαι μέσα στο μυαλό του «συντρόφου» σου...!
Όλα γίνονται αυθόρμητα... δεν προλαβαίνεις να καταλάβεις και εσυ ο ίδιος τι κανεις...!!
Τέτοια τρέλα πιάνει τους Σκόρπιους όταν συναντιούνται! Ο ένας παρασύρει τον άλλο στο πάθος του!

Τα διαλύουν όλα... πέφτουν στα πατώματα (χαλια)... σέρνονται και παραδίνονται άνευ όρων!!! Ναι!Ναι!Ναι!
Πάθος και μόνο πάθος...

Να αναφέρω ότι όταν πρωτο φιλήθηκαμε άνοιγε το στόμα της ελάχιστα και σύντομα φιλιομασταν με βάθος
και δαγκωνονασταν από το πάθος και την ένταση! ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Ας γράψω και κάτι για την δεσποινίδα γιατί όλη η κριτική θα αναλωθεί στο «ερωτικο μας ταξίδι»!

Έχει πολύ γλυκο πρόσωπο και χαμόγελο. Το δέρμα της είναι απαλο και τρυφερό.
Το κορμί της μικρό και τα κιλά της είναι 45-46. Δεν είναι 53 κιλά σίγουρα!!!

Δεν θα ένιωθα την μέση μου τώρα με τις εναέριες στασεις που κάναμε... Ναι!Ναι!Ναι!
Βρε το τρελιαρικο... τι κάναμε πάλι σήμερα... ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Ααααα δεν είναι κατάσταση αυτή... Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; θα βάλω κάμερες να γράφουν!
Το μυαλό θα γεράσει με τα χρόνια και θα ξεχάσει πολλά...
είναι αμαρτία να ξεχαστούν τέτοια γαμησια!!! Αμαρτία τέκνο μου.

Η «επικοινωνία» μας με την άρθρωση λόγου ήταν πανεύκολη μιας και μιλάει τέλεια Αγγλικά.

Αυτά για την παθιασμένη και ερωτική Σκορπίνα...!!!

ΥΓ: ότι γράφω στις κριτικές μου είναι καθαρά προσωπικές στιγμές!
Δεν μπορώ να ξέρω τι θα κάνει η κάθε κοπέλα με εσάς... σίγουρα πρέπει
να είναι επαγγελματίες και να προσφέρουν παντοτε τα ίδια...
Όμως όλοι μας ξέρουμε ότι αυτό είναι δύσκολο δυστυχώς...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, PSAXTIRI, rodriguez65 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2018
Μην παρασύρεστε από γελοίες κριτικές. Η κοπέλα είναι από τις μεγαλύτερες φόλες που κυκλοφορούν. Σεβαστείτε τα λεφτά σας και διαβάστε ΟΛΕΣ τις κριτικές για να έχετε καλύτερη άποψη. Εγώ είμαι ΑιγόκερωςΓαμήσου
23 Απριλίου, 2018
Φίλε μου είχες απλά καλή χημεία με το κορίτσι..εγώ το είχα πάρει και δεν μου έκανε κάτι..και εγώ Σκορπιός είμαι..και πραγματικά μου κάνει εντύπωση που είναι και Σκορπιός..με λίγα λόγια είχες καλά χημεία μαζί της..απλά..πάντα τέτοια!!
23 Απριλίου, 2018
Φίλε billaek21 φυσικά υπηρξε χημεία, έχεις δίκιο! Το κορίτσι δεν είναι επουδενί φόλα και έχει πολύ καλά στοιχεία!!

Mallia εάν έχεις την εντύπωση ότι είσαι ο άνδρας που η γνώμη του μετράει περισσοτερο από κάποιου άλλου εδω μέσα λυπάμαι αλλά
είσαι λάθος! Δεν μπορείς να αποκαλείς την κριτική μου γελοία!
Είμαστε διαφορετικοί άνδρες και δίνουμε και λαμβάνουμε αλλά ερεθίσματα όλοι μας!
Οι κριτικές της στην Αθήνα είναι αρκετά ΚΑΛΕΣ, τώρα εσυ είχες άλλη εμπειρία!
Εννοείτε ότι ήταν φάουλ η επερχόμενη περίοδος και κακώς σε συνάντησε!

Όμως δεν φταίω εγώ που:
Της ρουφούσα τα στήθη με δύναμη, που κοπανουσε το καυλι μου στη γλώσσα της,
που κάναμε ωραίο σεξ με πανέμορφες στασεις, που γλωσσοφιλιομασταν ασταμάτητα!

ΔΕΝ ΠΑΡΑΣΥΡΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΥΘΕΝΑ! Γράφω την εμπειρία μου ΑΠΛΑ!
Εάν σου έπεσε λίγο βαριά τότε μήπως θα πρέπει να σου ζητησω και συγνώμη επειδή πέρασα καλά;;;
23 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καταρχάς να πω πως η τύπισα είναι φόλα λόγω χαρακτήρα, όχι εμφανησιακά. Μπορεί να άλλαξε μυαλά και να έγινε κελεπούρι αλλά όλοι ξέρουμε ότι κάτι τετοιο δύσκολα γίνεται με τις εργαζόμενες. Μπορεί να είχε άσχημη μέρα μαζί μου, μπορεί να τα είχε με το γραφείο που δούλευε τότε, μπορει να σε ερωτεύθηκε, μπορεί να σου έκανε παππάδες για την κριτική, μπορεί μπορεί.....
"Βρε το τρελιαρικο... τι κάναμε πάλι σήμερα... " Η κριτική σου είναι γελοία...Εμμμμ
23 Απριλίου, 2018
Εγω που την εχω παρει σε προηγουμενο tour δεν περασα καλα μαζι της.
Τωρα τι να πω μπορει να ειχατε χημεια, μπορει να αλλαε το τροπαρειο. Παντως κι εγω σκορπιος ειμαι ΧΑΧΑ
23 Απριλίου, 2018
Λοιπόν θα ήθελα να ζητήσω από τα παιδιά που δεν πέρασαν καλά μαζί της να γράψουν ΑΜΕΣΑ κριτική!
ΑΜΕΣΑ!!!!!. Ένας ένας σχολιάζει πάνω στην κριτική μου ότι δεν πέρασε καλά!!!
Γράψτε την γνώμη σας για να ενημερώνεται ο κόσμος!
Γιατί υπάρχουν και κάτι μαλακες σαν και εμένα που ωραιοποιούν τις συναντήσεις, που γράφουν ότι γαμηθηκαν
φανταστικά ενώ στην πραγματικότητα περασαν χάλια!

Εγώ θα έλεγα στο mallia ότι μπορεί:
να είμαι μοντέλο, να είμαι γλυκοτσουτσουνος, να τον αλοιφω μέλι πριν τους τον καρφωσω,
να με πληρώνουν αυτές αντί να τις πληρώνω για να τους γράφω καλές κριτικές (Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; καλή ιδέα),
μπορεί να εχω τον «τρόπο» να γαμιουνται καλά μαζί μου!
Πως το είπες εσυ;;; «να μου κάνουν παπάδες για την κριτική».... έλα τώρα μη ρίχνεις και άλλο το επίπεδο σου...!

Το «βρε το τρελιαρικο ... τι κάναμε πάλι σήμερα» το εγραψα καθισμένος στον καναπε, σκεπτόμενος τι είχαμε κάνει
απευθυνόμενος στον εαυτό μου..!!

Δεν προκειται να ξανά ασχοληθώ με κανένα σχόλιο δικό σου!
Στα παπάρια μου πως πέρασες με την κοπέλα... και στα παπάρια σου πως πέρασα εγώ!!!

Τα εχω καλά με το κορμί μου, με τον εαυτό μου, και πάνω απ’ολα με την συνείδηση μου!

Τώρα σε καταλαβαίνω αγαπητέ φίλε mysterious!!!!!
Τώρα καταλαβαίνω γιατί σταμάτησες να γράφεις κριτικές... γιατί αηδιασες με κάποιες καταστάσεις!
24 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να κλείσω και εγώ λέγωντας πολύ απλά ότι βλέπεις πολύ καλές κριτικές και βλέπεις και αρκετά παράπονα από άλλους. Άρα η κυρία είναι επιλεκτική στους πελάτες, κοινώς ΦΟΛΑ πως να το πω διαφορετικά. Εσύ ήσουν από τους τυχερούς και πέρασες καλά. Έγινε κατανοητό τώρα;
Και για άλλη κοπέλα να έγραφες το ίδιο θα έλεγα, η κριτική σου είναι γελοία...
24 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Που πας ρε μεγάλε Αιγόκερως να γαμησεις Σκορπιό ;
Ουτε τα στοιχειώδη δεν ξέρετε μερικοί...
14 Μαΐου, 2018
τι βλακειες γραφεις μαλια ??? αν εσυ περασες ασχημα ο αλλος περασε υπεροχα .... εισαι καλα ??? το κανετε μερικοι αν γραψουμε κατι καλο σε κακη κριτικη πεφτετε να μας φατε ...δε πατε να κουρευτειτε !!!!
14 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σάλτα και γαμήσου ρε σούργελο. Αναφέρθηκα σε εσένα ποτέ; Γράψτε ότι θέλετε.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10