Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εχω αποκτήσει πλέον την δικιά μου «ικανότητα» στην επιλογή κοριτσιών όμως διαβάσω πάντα τις κριτικές συναγωνιστών
και χαίρομαι που έμπειρα μέλη του bou όπως ο Virginios και ο busterd είχαν την ίδια εμπειρία με εμένα! Καπέλο

Δεν είναι τυχαίο που έμπειρα μέλη με καλή θέση στην αξιολόγηση έχουν γράψει καλά λόγια ενώ μέλη που είτε είναι καινούργια
είτε πιο πίσω στην αξιολόγηση έγραψαν μέτρια η κακά σχόλια!
(«κακή ποιότητα δέρματος»;;; - μάλλον κάποια άλλη κοπέλα χάιδευε ο φιλος!) Κεφάλι σε τοίχο!

Η Amanda λοιπόν είναι μια αρκετά όμορφη κοπέλα που θα σου προσφέρει μια ώρα από την ζωή της
γεμάτη με χαμόγελο, πολύ ωραίο σεξ και γλυκιά διάθεση!

Βαθιά γλωσσοφιλα για «εγκεφαλική διέγερση»! Φιλαει υπέροχα! Έρωτας
Πολύ ωραία σαλιωμενη πίπα... με πολύ ωραίο mouth fuck! Ναι!
Ο σωματότυπος της είναι για να «δημιουργείς» ερωτικες καταστάσεις που κανονικά θα
έπρεπε να βιντεοσκοπηθούν..!!! Ναι!Ναι!
Αυτό που έγινε με εκείνη πάνω στο τραπέζι ήταν ΣΟΥΠΕΡ ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Το κορμί της είναι από ΛΑΣΤΙΧΟ...!!!
Στον καναπε... στα τέσσερα και να γυρνάει να με γλωσσοφιλαει Ναι!Ναι!Ναι!
Οι αντοχές της είναι απεριόριστες.

Ξέρει να «κουνάει» το κορμί της ΤΕΛΕΙΑ και όταν μπεις μέσα της δεν βγαίνεις από εκεί εάν δεν τελειώσεις!
Μετακινησε μέσα στον χώρο σου με εκείνη βεντούζαρισμενη «μέσα σου»! Ναι!Ναι!

Το πρόσωπο της, τα μάτια της, τα μαλλιά της, το σώμα της και το δέρμα της είναι
πανέμορφα για τα δικά μου μάτια! Έρωτας
Ότι βλέπετε στις φωτογραφίες θα πάρετε και φατσούλα πιο γλυκιά ακόμη.

Το ελαφρως χαλαρό στήθος και η τομή στην κοιλιά με αφήνουν παγερά αδιάφορο. Γερο-μύστης
Είναι όπως στην περίπτωση που χάριζαν σε κάποιον ένα γάιδαρο και αυτόν τον ενοχλούσε
που η ουρά του γαϊδάρου ήταν ελαφρώς στραβή Χαμόγελο

Εάν φερθεις όμορφα στο κορίτσι και μπορείς να της βγάλεις αυτό το «κάτι» τότε εισαι φουλ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΣ..!

Εάν πάλι δεν το καταφέρεις αυτό τότε θα είσαι φουλ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ γιατί το κορίτσι την ξέρει τη δουλειά!!!
5 χρόνια τώρα ικανοποιεί διψασμένους για έρωτα άνδρες και το κάνει πολύ καλά!!

Καλή συνέχεια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, PSAXTIRI, Dirty69 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2018
Εύγε παίχτη μου! Έχεις το ένστικτο...Προσκύνημα
22 Απριλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε mysterious ξερεις και εσυ πολύ καλά πως είναι η «αίσθηση» που ένιωσα μαζί της!
Την ξερεις και την κυνηγάς επίσης! Καπέλο
23 Απριλίου, 2018
Φίλος μάλλον δεν μπορείς να αξιολογήσεις ένα σώμα, βέβαια παίζει ρόλο και η ηλικία σου άμα είσαι 60+ όλες καλές θα σου φανούν.

Η κριτική σου είναι παραπλανιτική όπως και οι φωτογραφίες της, το στήθος της δεν είναι ελαφρός χαλαρό είναι ανύπαρκτο καμιά σχέση με τις φωτογραφίες, είναι σαν να βάλεις μια πέτρα μέσα σε μια κάλτσα.

Είσαι έμπειρος σε τι? Με τις πουτάνες? Συγχαρητήρια αλλα απο αυτα που γράφεις δεν το βλέπω χαχαχαχα

Η κοπέλα έχει χάλια δέρμα και για να καταλάβεις τι σου λέω πήγαινε μια βόλτα και πιάσε το δέρμα της Πάρις που είναι ενα απο τα κορυφαία δέρματα που κυλοφορούν..
Απο φάτσα τι να πω, είναι στραβιά, απο τις ασχημες θα έλεγα.

Τώρα αν σου έδωσε γλωσόφιλα με τα ανύπαρκτα χείλη της και σε έφτιαξε δεν σημαίνει ότι ομόρφυνε χαχαχα αλλά τους περισσότερους δεν μας ενδιαφέρει κιόλας γιατί δεν δίνουμε γλωσσόφιλα σε πουτάνες
ελεος αμα ειχες επίγνωση του τι κάνεις ουτε εσυ θα της έδινες..

Μια κριτική πρέπει να είναι αντικειμενική σε όλα...
B
Bon4o
23 Απριλίου, 2018
Ξαναγράφω το σχόλιο γιατί το έστειλα κατά λάθος πριν το τελειώσω.
Λοιπόν είμαι 42 χρόνων με ύψος 184 και 90 κιλά. Θα έλεγα ότι είμαι εμφανισιμος.
Προσπαθώ να διαλέγω κορίτσια που διαισθάνομαι ότι θα βγάλουν ΚΑΥΛΑ!
Ας πούμε η Sara του Glamour μου έδωσε απίστευτη καυλα και ας ήταν πάνω από τα κιλά που γουστάρω!
Κάτι είδα στο βλέμμα της και επαληθευτηκα.
Οι δε Amanda και Lilya πάλι του Glamour επιλέχτηκαν για τα μικρά κορμιά τους για να βγάλω στασεις που δεν γίνονται
με παραπανω κιλά! Ήταν και με τις δυο σουπερ!
Παλαιότερα η Kate του Glamour ήταν ένα μοντέλο που επέλεξα για την ομορφιά της και ότι βγει.
Την ευχαριστήθηκα παρά πολύ!
Δεν ξέρω εάν εσυ ψάχνεις τα τέλεια κορμιά, τις τέλειες αναλογίες προσώπου, το αψεγάδιαστο δέρμα πάντως εγώ αφήνω και κάτι
στην ακρια!
Προσπαθώ να παρω όση περισσότερη σεξουαλικότητα έχουν!!! Αυτό με νοιάζει!
Τώρα εάν το στήθος είναι ελαφρώς πεσμένο η πολύ πεσμένο η παρά πολύ πεσμένο δεν θα ασχοληθώ και παρά πολύ!
Εάν μου δώσει η κοπέλα το πουλί μου στο χέρι και εγώ το μουνι της στο χέρι τότε πραγματι νιώθω ευχαριστημένος!

Εμένα μου άρεσουν πολύ τα χρώματα της Amanda. Εσυ μπορεί να θες ξανθιές με μπλε μάτια. Οκ δεν θα τα χαλάσουμε!
Δεν εγραψα κάτι για εμπειρία.
Εγραψα για ικανότητα να διαλέγω κορίτσια που θα μπορέσουν να μου δώσουν καυλα!

Γράφω για τις εμπειρίες μου και προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός!
Γάμιομασταν με την Amanda σχεδόν στον αέρα και θα ασχοληθώ με το πεσμένο στήθος;;;
Θα το φτιάξει σύντομα εάν ενδιαφέρεσαι να μάθεις!

Οι φωτογραφίες παντοτε έχουν μια λάμψη, το ξέρουμε αυτό!
Ε της σήκωσαν και το στήθος!
Το δέρμα της μου άρεσε πολύ τώρα σίγουρα θα υπάρχει και καλύτερο όπως σε όλα τα πράγματα!

Για τα γλωσσοφιλα και την επικινδυνότητα τους μιλάς εσυ που γλυφεις κωλους;;;!!!;;;
Γιατι έγραψες ότι «δεν μύριζε τριαντάφυλλα γιαυτο δεν δοκίμασες»... Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4