Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Σονια την μεγαλοκοπελα την μαστορισα της πιπας νομιζω την ξερουμε ολοι.Ψηλη,νταρντανα,55αρα ευκολα.
Εχθες ετυχε να βγω σε μπαρ απο αυτα που πηγαινουν οι παραπληγικοι λιγουρηδες που κρεμιουνται απο τις μπαρες μπας και τους δωσει λιγο παραπανω σημασια η μπαργουμαν η πατσαβουρα που θεωρει τον εαυτο της υπερμουναρα.Αφου μαζεψα τρελο υλικο στ'αρχηδια μου,και αφου εκερασθει απο διαφορους χλεχλεδες λογω των μαλακιων που τους ελεγα,εφυγα σε κατασταση γκολ για το χαμοσπιτο μου.Κοιμηθηκα σαν το ζωο και ξυπνησα με τρελες καυλες.Η πιπα της Σονιας ηταν το βαλσαμο μου και επρεπε να το παρω αμεσως.Ντυθηκα,πηρα το χρεπι μου,εφαγα μια τεροπιτα ελεεινη σε παρακειμενο ταχυφαγιο και πηγα βουρ Διδυμου.Ενα δωματιο σε αναμονη και ενα που αδειαζε εντος λεπτων.Περιμενα υπομονετικα την σειρα μου και επαιζα το πουλακι μου το οποιο ηταν πθρ και μανια.Ηρθε μετα απο 10 λεπτα η Σονια,εβγαλε την βρακοζωνη της,ειπαμε τα τυπικα μας και αρχισε η παρασταση.Εγω δεν κουνηθηκα καθολου.Αρχισε τα χαδακια της,την βυζομαλακια της και μετα πηγε στο κυριως θεμα αφου με ρωτησε αν ηθελα πλαστικο.Απαντησα αρνητικα και αρχισε το ρουφηγμα των ορχεων,το σαλιωμα της βαλανου και το ωραιο της ρυθμικα αψογο τσιμπουκωμα στο οποιο και αρκεστηκα.Στο χυσιμο,μια γενναια ποσοτητα σπερματος εφυγε στο στομα της και εκεινη σαν να δυσκολευτηκε να την χειριστει αφου ολιγα της φυγανε πανω στο κομπιασμα και επεσαν κατω.Παρ'αυτα,συνεχισε τον πεοθυλασμο εως η κρεατοβεργα μου ηλθε στην μαλακη κατασταση της.Αψογη μπορω να πω.Προτεινετε για τσιμπουκοκαταστασεις.
Αααα πολυ σημαντικο.Μην την αγγιζετε βυζια,χερια,μαλλια κτλ..Τσαντιζετε και δεν γουσταρει.Καθιστε αγαλματα και απολαυστε πιππα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
koulamaria
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6.605
Πόντοι:
1.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giatros_xoris_tsinora, kafearkoudas, flynow και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2018
"Αααα πολυ σημαντικο.Μην την αγγιζετε βυζια,χερια,μαλλια κτλ..Τσαντιζετε και δεν γουσταρει.Καθιστε αγαλματα και απολαυστε πιππα."
Καπέλο Έτσι !!! Για να προσγειωθούμε λιγάκι στην πραγματικότητα!!!Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1