Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 48 10
Cinema 175240
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
6.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
ήταν ανάμεσα στην πρωτοχρονιά και τα φώτα. ήμουν μόνος στην αθήνα οι καύλες πολλές έτσι αποφάσισα να πάω μια βόλτα σε σινεμά. πήγα στο αβέροφ κατά τις 5. Δεν είναι τίποτα το αξιόλογο ο κινηματογράφος αλλά τουλάχιστον αν δεν έβρισκα κάτι θα πλήρωνα έναν αλλοδαπό να του κάνω μια καλή πίπα. ο κόσμος ελάχιστος. 3-4 στην κάτω αίθουσα και 1-2 στον εξώστη οι περισσότεροι μεγαλύτεροι από 60. τσάμπα ο κόπος μου σκέφτηκα και κάθησα παρακολουθώντας την ταινία. η ταινία πολύ ωραία, με δυνατό ήχο. δεν πέρασε μια ώρα και η αίθουσα άδειασε. μόνο ένας είχε απομείνει και αυτός μάλλον ήταν άστεγος και κοιμόταν του καλού καιρού. σηκώθηκα και πήγα στον εξώστη. κανείς όμως. κάποια στιγμή άκουσα ομιλίες στην είσοδο. ήρθε στο σινεμά ένας τύπος εντελώς γυναικωτός, προφανώς γνωστός του ταμία και μιλούσαν. σε κανά δεκάλεπτο εμφανίστηκε στον εξώστη. με κοίταξε καλά καλά από πάνω μέχρι κάτω και μου λέει "τίποτα δεν έχει σήμερα, θέλεις να σου πάρω μια πίπα;" του χαμογέλασα γνέφοντας όχι. "κατάλαβα και εσύ να γλείψεις ήρθες" μου απάντησε. γελάσαμε και οι δύο. "γλείψε αυτόν που είναι κάτω; Τι κάθεσαι εδώ και περιμένεις;" με ρώτησε. τον κοίταξα με απορία. "φοβάσαι; εγώ τον έχω γλείψει, αλλά τώρα δεν έχω όρεξη". "πάμε κάτω μαζί αν φοβάσαι" συνέχισε να μου λέει. "μπα θα φύγω" του λέω, τον καληνύχτισα και πήγα στις τουαλέτες που βρίσκονται στο υπόγειο. Δεν ήταν και πολύ καθαρές μύριζαν και δεν μπόρεσα να μείνω περισσότερο από μερικά λεπτά.
ανέβηκα πάνω και ο γυναικωτός είχε φύγει. αμέσως πήγα στην αίθουσα στον τύπο που κοιμόταν. τον πλησίασα και είδα ότι είχε κατεβασμένη την φόρμα και είχε αφήσει ανοικτό το μπόξερ του. πήγα και κάθησα στο από πίσω κάθισμα για να παρατηρώ καλύτερα.
Ήταν ένας 40-45 με μακριά μαλλιά και μουσια σαν αυτούς τους τύπους που συναντά κανείς στα εξάρχεια. δεν μου έμοιαζε καθόλου για του συναφιού. μύριζε έντονα μπύρα. άρχισα να τον χαϊδεύω στα μπράτσα μήπως και αντιδράσει. τίποτα. σηκώθηκα πήγα στο ακριβώς μπροστά του κάθισμα. έκανα όση περισσότερη φασαρία μπορούσα αλλά πάλι τίποτα. άπλωσα το χέρι μου και άρχισα να του ανοίγω σιγά σιγά το μπόξερ για να βγάλω έξω τον πούτσο του πράγμα που κατάφερα χωρίς ιδιαίτερο κόπο. είχε μια ωραία χοντρή ψωλή. Άναψα.
σηκώθηκα και πήγα να καθήσω δύο θέσεις δίπλα του κάνοντας πάλι όσο περισσότερο θόρυβο μπορούσα. Μάταια όμως. κοιμόταν βαθιά του καλού καιρού. κάθησα όσο πιο αθόρυβα γινόταν δίπλα του. καμία απόκριση. άρχισα να του χαϊδεύω τον καυλωμένο πούτσο απαλά απαλά και σε λίγα λεπτά βρέθηκα να του γλείφω το κεφάλι. καμία αντίδραση. άρχισα τότε να του τον πιπιλάω για κανά 10λεπτο. όλο αυτό το σκηνικό με καύλωσε τρομερά. άρχισα να του κάνω κανονικά τσιμπούκι. τέτοιος ωραίος πούτσος και να τον άφηνα έτσι, στην τύχη του? δύσκολο. ένιωθα τον χοντρό του πούτσο να πάλεται μέσα στο στόμα μου. άρχισε ο τύπος να ξυπνάει. κατάλαβε τι γινόταν μα δεν μου είπε κουβέντα. άρχισα να τον ρουφάω με λύσσα. έχυσε τόσο πολύ που δεν μπορούσα να τα κρατήσω στο στόμα μου. πολύ χύσιμο μιλάμε. δεν έχω ξαναδεί τέτοια περίπτωση.
του πρόσφερα ένα τσιγάρο και αρχίσαμε την κουβεντούλα. ο τύπος λιγόλογος και γενικά βαρύς αλλά η φωνή του ήταν 100% αντρική. καύλωσα ξανά. για να μην πολυλογώ τον έγλειφα για περισσότερο από 2 ώρες. τη δεύτερη φορά που ξεκίνησα να τον γλείφω άρχισε ο τύπος να με μπινελικώνει και να είναι βίαιος. κυριολεκτικά μου βίασε το στόμα και με υποχρέωσε να καταπιώ όλα τα χύσια που άφησε βαθιά στον λαιμό μου. Εγώ ναι μεν φοβήθηκα αλλά ήταν τόση η καύλα που ένιωθα που ήταν αδύνατο να αντιδράσω με οποιονδήποτε τρόπο.
Εν τω μεταξύ είχαν έρθει κανά δύο άτομα ακόμα στην αίθουσα. ένιωθα ντροπή αλλά σιγά μην έφευγα και άφηνα τον πούτσο. σε λίγη ώρα τα δύο άτομα που είχαν έρθει πηδιόντουσαν στο βάθος της αίθουσας. "να βρεθούμε στον εξώστη" είπα και έφυγα για το περίπτερο να αγοράσω τσιγάρα και μπύρα. Γύρισα κάναμε ένα τσιγάρο και ήπιαμε τις μπύρες. Άρχισα ξανά να παίζω με τον πούτσο του. Του έβαλα καπότα και στήθηκα να με πηδήξει. Με ξεπάτωσε μισή ώρα με πηδούσε βρίζοντάς με χυδαία. Ωραίο πήδημα. Αντρικό. Τόσο ωραίο που παρότι πονούσα δεν διαμαρτυρήθηκα καθόλου. Έχυσε σαν τρελός.
Φεύγοντας του άφησα το πακέτο με τα τσιγάρα μου και 5 ευρώ γιατί κατάλαβα από τα λίγα που μου είπε ότι ο καημένος ήταν άνεργος και γενικά ταλαιπωρημένος στη ζωή. Ξαναπήγα μήπως και τον βρω αλλά μάταιος ο κόπος. έμαθα από έναν γνωστό θαμώνα ότι έρχεται αραιά και που μεθυσμένος πάντα και περιμένει με τον πούτσο έξω να του πάρει κανείς καμιά πίπα. Κρίμα τον άντρα σκέφτηκα.
Τον ξαναείδα εκεί μετά από ένα μήνα μαζί με έναν γνωστό εξ όψεως θαμώνα. Πήγα από πίσω τους και άκουσα ότι κανόνιζαν να του βάψει το σπίτι. Μετά από λίγη ώρα έφυγαν μαζί. Όταν ξανασυνάντησα τον γνωστό εξ όψεως θαμώνα το μόνο που κατάφερα να μάθω είναι ότι του έβαψε το σπίτι τέλεια.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2018
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kariolitsa, kaylotamaria, θελω και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2018
Μετά από πέντε μήνες θυμήθηκες ότι πήγες στο Αβέρωφ. Από τότε μέχρι σήμερα που πηγαίνεις και ρουφάς πούτσες;
Μαλακία
22 Απριλίου, 2018
όποιος δεν μπορεί να βρει ορίτζιναλ αρσενικό αρκείται στο "λεσβιακό" και είναι ευγνώμων που υπάρχει κι αυτή η διέξοδος
04 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειμαι σχεδον σιγουρη οτι ξερω για ποιον λες. του ειχα περει πιπα κι εγω καποτε αργα το βραδυ...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3