Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καταρχήν καλησπερίζω το φόρουμ
Μετά από αρκετό καιρό αποχής από την συνεύρεεση με επί χρήμασι κοριτσία αποφάσισα πως ήρθε η ώρα για επάνοδο.
Αποφάσισα λοιπόν να συναντήσω την Μαρία πάλι .(Η πρώτη φορά ήταν το χειμώνα του 2017φλεβάρης μήνας πριν την συναυλία του τρεντεμολερ και βρεθήκαμε στο μπιλ
Η νέα συνάντηση έγινε στο πριβέ απογευματινη ώρα Παρασκευή και 13 και κάθε άλλο από γρουσούζικη ήταν.
Το μωρό έφτασε νωρίτετα και ήμουν το πρώτο της ραντεβού
Έσκασε με λευκόκολλητό φόρεμα και τακούνια.Γθύθηκε αμέσως και έπεσε στο ψητό κατευθείαν.
Πεντακάθαρη μοσχομυριστή ξηγήθηκε απίστευτο λαρρυγγοτό πεοθυλασμό και γρήγορα ήριε το πρώτο τέλος στο στόμα της όπου τράγιξε και τη τελευταία σταγόνα πριν πάει να τα φτύσει το νυπτήρα.
Επιστροφή μετά από καθαριότητα στοματική να πιούμε τα κρασάκια μας και να συνεχίσουμε στο 2 γύρο όπου έγιναν αλλαγές σε πολλές στάσεις και έπεσαν μπατσάκια στα κωλομεράκια
Μαράκι σε πόνεσα λίγο το ξέρω αλλά ο κώλαράκος σου είναι για δάγκωμα
Για 20 λεπτά έπεσε μάχη δυνατή και το τέλος ήρθε με απίστευτη τσιμπουκάρα που σε κάνει να της λες να μην σταματάει και να συνεχίζει δίχως τέλος
Μπανάκι και από τους 2 και κουβεντα περί ανέμων και υδάτων μέχρι να λήξει η πρώτη ώρα που είχε μείνει κανά 10-15 λεπτο το πολύ
Η Μαρία δε βιάστηκε να φύγει έκανε το μπανάκι της μου έδωσε και από το αφρόλουτρό της να καθαριστώ και εγώ από τον ιδρώτα που ρίξαμε...ενα θεματάκι είχε ο κλιματισμός αλλά η καύλα δεν με άφηνε να δώ τις μικροατέλεις του χοτελ
Ανανεώσαμε με το Μαράκι το ραντεβού μας για την επόμενη φορά που θα είναι μεγαλύτερης διάρκειας
Τη συστήνω σε όποιον δεν την έχει συναντήσει δε θα κλάψει τα λεφτά του και θα περάσει σουπερ.
αχ αυτός ο κώλος
καλά γαμήσια εύχομαι σε όλους

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.131
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nitro28, CRYPTON X , GREDS και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού