Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ι καυλα μασ οδιγισε στην γι τισ επαγγελιασ παρεα με τουσ σιναγονιστες lionheart και gang13..

το πορνιδιο που αναστατοσε τισ αβισαλεες  σκεψεισ μου ιταν ι μαρια εκ βουλγαριασ στο τσαρδι τισ λεονιδου στον οροφο.

ενα μελαχρινο πορνιδιο με ευγενικα και διακριτικα πιασιματακια ,καυλιαρικεσ γιαλιστερες μποτουλεσ μεχρι το γονατο ι οποια με το σεξουαλικο τισ ταπεραμεντο και τιν τσαχπινια τισ στο σαλονι,μου κινισε το πορνοενδιαφερον να περασο στα ενδοτερα.

στισ ιπιρεσιες τισ εδινε και το κουλουρακι τισ με 20 γιουρια.αλλα εγο προτιμισα να γινο κλιτοριδομαχοσ στο ιγρο τισ κολοσεο και ετσι πιρα το προγραμα τον 15 πορνοευρον.!

μπενι λοιπον μεσα στο δοματιο.μου βγαζει το σλιπακι και ξεπεταγετε ι πουτσα μου σαν μανιταρι που ξεφιτρονι σε ιγρεσ κατοικιεσ.

μου το παλιδρομι λιγακι και μου φοραει το καποτιδιο και αρχιζει να πεζι με τιν φισαρμονικα μου.διστιχοσ ομος δεν κατιχε τιν τεχνι του πεοθιλασμου..αλλα τουλαχιστον ιταν θετικι και προσπαθουσε.σιμπερασμα(δεν ειχε ταλεντο στα χειλει)



προτι στασι ιεραποστολικο στι στασι του βουδα οπου ιταν ανεκτικι στι διεισδισι του μανιακου βουδα στα ιγρα τισ σπιλεα.

δευτερι στασι dogy style.οπου το στισιμο τισ ιταν αρκετα καυλιαρικο!ομορφι θεα το κολαρακι τισ!

και τριτι στασι παλι στο ιεραποστολικο....οπου τιν σφιροκοπουσα και παραλιλα τις εδινα και μερικα φιλακια στο λεμουδακι στα οποια ιταν δεκτικι.

στα μειον τισ ιταν το σουτιεν το οποιο δεν το εβγαζε αλλα με μια κινισι λουκι λουκ τισ το εβγαλα και αρχισα να γλιφο τισ ζουμερεσ τισ ρογεσ!

τελικα δεν καταφερα να πεταξο το ιγρο μου πιρ στο ατακτο λαστιχο και ι αναζιτισι για εκδικισι σινεχιστικε. @!jo



πορνοδιαγνοσι

σε γενικεσ γραμεσ:ενα τιπικοτακο πιτσιλισμα μεταξουργειου.

στα μειον:δεν βγαζει το σουτιεν,πρεπει  να εξασκιθει περισοτερο στιν τεχνικι τισ χιροπλαστικισ και τισ ρουφοκαβλικισ!

στα σιν:ορεοσ πατοσ,ξερει να στινετε στα τεσερα και αντεχει ανελειτο σφιροκοπιμα,επισισ προσφερει και το κουλουρι τισ με 20 γιουρια!

αξιζει ενα πιτσιλισμα παντοσ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού