Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 653062
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασμα πρωινή ώρα από το ίδρυμα μίας και πλέον είμαι απ'τους τακτικούς επισκέπτες....Παρκάρισμα εύκολο λόγω των ημερών αφού δεν είχε γυρίσει όλος ο κόσμος απ'τις Πασχαλινές αποδράσεις του....Είσοδος στο ίδρυμα και πρώτα πέρασμα από τον έκτο όροφο...Ποικιλία αρκετή σε κορασίδες αλλά αυτή τη φορά κατέβηκα και στον τρίτο όροφο για να ρίξω μία ματιά...!
Οι περισσότερες κοπέλες ήταν στο δωμάτιο και έτσι παρέλασε η Κορίνα η μιλφάρα,ξανθιά του ιδρύματος και η Βίκυ....Ήμουν ανάμεσα και στις δύο αλλά το "κλικ" το μεγαλύτερο μου το έκανε η Βίκυ...Είχα ακούσει θετικά σχόλια για τις υπηρεσίες της και ήταν απ΄τις κοπέλες που εδώ και τρεις μήνες που εργάζεται στο ίδρυμα δεν έχει τύχει να δω άλλη φορά....
Την επέλεξα λοιπόν σε πρόγραμμα μίας ώρας για γνωριμία....!
Γλυκιά κοπέλα με ωραίο σώμα,λευκή απαλή επιδερμίδα,αρκετά ικανοποιητικό μέγεθος στήθους και ωραίο κώλο.Να πω πως έχει μακριά καστανά ίσια μαλλιά και ωραίο,γλυκό πρόσωπο.Επίσης είναι ευγενική και χαριτωμένη,έτοιμη να σε ικανοποιήσει κάτι που κάνει τελικά καλά!

Με συνόδεψε στο δωμάτιο,μου ετοίμασε το μασαζοκρέβατο και αποχώρησε για να ετοιμαστώ....Φρεσκαρίστηκα γρήγορα και την περίμενα ξαπλωμένος...Μπήκε μέσα και αφαίρεσε τη ρόμπα της μένοντας μόνο με τα γαλάζια εσώρουχά της...
Κάποια φιλιά ανταλλάξαμε στην αρχή,δίνει γλωσσόφιλα και δεν τα στερεί....Έτσι όπως ήμουν ξαπλωμένος σηκώθηκα και ξεκινήσαμε με προκαταρκτικά "αφήνοντας" το μασάζ για πιο μετά....Φιλιά αρκετά όπως είπα και συνέχεια με πιπίλισμα στις ρώγες της και τρψίματα....Πίπα αρκετά καλή με λίγη χρήση χεριού και αμέσως πέρασμα του προφυλακτικού.Μία στάση σημάδεψε το πρώτο μέρος,με ιεραποστολικό λοιπόν έγινε η πρώτη κατάθεση καθώς ήμουν κάπως "φορτωμένος".....
Μικρή διακοπή για συζήτησουλα και μπανάκι και συνέχεια με μασάζ όπου το είχαμε παρακάμψει....
Κάνει καλό σχετικά μασάζ με ωραίες κινήσεις των χεριών και συγχρόνως χαλαρωτικές.Έχει εργαστεί άλλωστε σε κατάστημα μασάζ που όμως δεν προσφέρει happy end....Οπότε είναι γνώστρια της χειροπρακτικής.....
Με χαλαρωτικές κινήσεις προς την ευαίσθητη περιοχή ήρθε η ώρα για το δεύτερο μέρος του προγράμματος μας....Ξανά φιλιά και τριψίματα και μεταφορά στο κρεβάτι του δωματίου όπου εκεί ξεκινήσαμε το στοματικό....Πολύ καλά όπως στο πρώτο μέρος και αρκετό καραμέλωμα στα @@@κια....Πρώτη στάση εδώ με την Βίκυ από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς,αλλαγή για λίγο στα πλάγια και τέλος σε πισωκολλητό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς έγινε και η δεύτερη κατάθεση....

Έτσι όπως ήμασταν ξαπλωμένοι μιλήσαμε για λίγο για διάφορα θέματα χωρίς την πίεση του χρόνου και χωρίς ίχνος βιασύνης από μέρους της παρόλο που ο χρόνος είχε εξαντληθεί....
Η Βίκυ αποδείχτηκε μία πολύ πρόθυμη κοπέλα και το προσπαθεί στο να περάσει καλά ο παρτενέρ της,όπως σας ανέφερα είναι ευγενική,καθαρή και χαρούμενη κάτι που σε βοηθάει να χαλαρώσεις και να φύγεις ικανοποιημένος.

Αυτά για την Βίκυ,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2018
Πολύ καλή επιλογή αλλά ποια να πρωτοπαρεις σε αυτό το μαγαζίΧμμμ;
14 Απριλίου, 2018
Πραγματικά πολύ καλή κριτική και όπως αναφέρει και ο φίλος stereo,ποια να διαλέξεις τελικά? Η μία καλύτερη ή στο ίδιο επίπεδο με την άλλη! Δυσκολη επιλογή...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 171204
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2