Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 12 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 18985
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το ραντεβού μου με την Κατερινα ειχε θετικα αλλα και λιγα αρνητικα. Ειναι πιο γλυκια απο τις φωτογραφιες του γραφειου στο πρόσωπο. Το σωμα της ειναι κανονικο με ελαχιστα πιασηματα και με καλυτερο σημειο το στηθος της με το οποιο και ασχοληθηκα πολυ ωρα. Ηλικια κατω απο 25 με σοσιαλ πολυ καλο. Στην αρχη ηταν ελαχιστα τρακαρισμενη αλλα με χαβαλε καναμε μια καλή ατμόσφαιρα.

Στο γλυψιμο με γυαλισε. Εγλυψε παντου με αποκορυφωμα το ριμινγκ που εδωσε ρεστα. Δεν σταματουσε να γλυφει μεχρι που τη σταματησα εγω. Μετά την εγλειψα και εγω λιγο πριν περάσουμε στο κύριο γεύμα. Με τετοιο σμιλεμενο κωλο δεν μπορουσα να μην την απολαυσω στο ντογκυ στυλ σε οποιο σημειο μπορουσα να τη στησω. Κρεβατι, καναπε, στα ορθια μεχρι στο πατωμα εστρωσα κουβερτα και την πελεκισα.

Πολυ θετικο για μενα οτι εξαντλησαμε την ωρα και 5-10 λεπτα περισσότερο, πραγμα σπανιο για κοπέλα γραφείου.
Αρνητικο το γεγονος οτι την ηθελα με λιγες περισσοτερες πρωτοβουλιες και δευτερο οτι ηταν λιγο μαγκωμενη στα φιλια. Το υπολοιπο σερβις οκ, άξιζε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ακαμάτης
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
279
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giatros73, panpiper, FRANK63 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού