Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όπως θα καταλάβατε και από τον τίτλο παρτουζιτσα με Κωνσταντίνα και Ιζαμπέλα.Περιγραφη απλά θα πω Μινιόν η πρώτη νταρντανα η δεύτερη για λεπτομέρειες κοιταχτε στις φωτογραφίες του σάιτ.Εδωσα το 30αρι και μπήκα δωμάτιο έκανα ένα φρεσκαρισμα στο ντουζ και περίμενα τα μωρά.Ηρθαν μετά από κάνα 10λεπτο και ξεκινήσαμε το παιχνίδι στο κρεβάτι.Η μια να με γλείφει στο στήθος και η άλλη να μου έχει δώσει τα βυζιά της για γλυψιμο.Στη συνέχεια η Ιζαμπέλα άρχισε το μπουκιτσι άνευ καποτας και η Κωνσταντίνα μου είχε δώσει τα καβλερα βυζάκια της για γλυψιμο.Αφου τα γευθηκα την έβαλα να μου κάνει mouthsitting έτσι έτρωγα το μουνάκι της ενω η άλλη με είχε καβαλήσει και χτυπιοταν στο καβλι μου.Μετα στήθηκε στα τέσσερα και άρχισα να την σφυροκοπαω και παράλληλα να χουφτωνω την Κωνσταντίνα.Στη συνέχεια έβαλα την Κωνσταντίνα στα τέσσερα και άρχισα να της σκίζω το μουνάκι με δύναμη ενώ παράλληλα κάνανε κάτι ψιλολεσβιακα παιχνίδια μεταξύ τους.Υστερα από καλό σφυροκόπημα στην Κωνσταντίνα ολοκλήρωσα εντός της καποτας το έργο μου.Για 30 ευρωπουλα μπορώ να πω ότι ήταν καλή φάση και το ευχαριστήθηκα.Ισως στο μέλλον να δοκιμάσω άλλο ντουετακι στο εν λόγω μαγαζί...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ιζαμπέλα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 okalosomulos, Gingos, Jim25jim και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού