Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 261808
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αννα....
Χρωστάω μια κριτική για την συγκεκριμένη κοπέλλα ( είχα γράψει μια πριν αρκετό καιρό, αλλά ποτέ δεν ανέβηκε).Πιστεύω οτι είναι απο τα καλύτερα call girl που κυκλοφοράνε στην πιάτσα.Κλασάτη γκόμενα ,περίπου 27-30 χρονών,ελληνίδα,
Εκπέμπει μια γοητευτική θηλυκότητα,με ένα μείγμα θετικής αύρας ,αρκετής ενέργειας,γέλιου,διάθεσης ,αυτοπεποίθησης...βγάζει μια όμορφη ερωτική ατμόσφαιρα,ειναι δοτική κ πάνω απο όλα γουστάρει sex..sex..sex.sex..Η Αννα είναι αδύνατη ( μιλάμε για το ωραίο αδύνατο),με καλή αναλογία σώματος ,στήθους (μικρό που της πηγαίνει ,με ρώγες που καβλώνουν εύκολα) κ επίσης κωλαράκι ποίημα για μερακλήδες ....Θεωρώ βασικό πλεονέκτημα της οτι ξέρει να διαβαζει τον πελάτη,κάνει τα πάντα να σε ευχαριστήσει κ βγάζει στοιχεία επαγγελματισμού .Με την Αννα έχω βρεθει 5 με 6 φορές εαν θυμάμαι καλά,μου έκανε εντύπωση που καποια στιγμή κάποιο ραντεβού που είχαμε μου το ακύρωσε κ με πηρε στο τηλ κ μου λέει ...σορρυ έχω καποιο πρόβλημα ,δεν μπόρω να έρθω στο ραντεβού ,αλλα οταν ξανα κανονίσουμε νέο ραντεβου,θα κάτσω μιση ωρα παραπάνω κ θα με κάνεις οτι θέλεις εσυ μωρό μου...θα έλεγα με χάλασε λιγο η ακύρωση του ραντεβού ,αλλα κ απο την άλλη μου έδειξε στοιχεια αξιοπρεπούς επαγγελματισμού για το επόμενο ραντεβού, που προς τιμήν της το έσωσε με ωραίο τρόπο κ απο τι θυμάμαι τοσα χρόνια αλλη κοπελλα να μου έχει πει έτσι δεν μου έχει ξανα τύχει....
Τώρα στο ερωτικό κομμάτι ,ολοι το έχουν πει αξιζει κ με το παραπάνω ...είναι ενα αυθέντικο άλογο στο κρεβάτι,ανεβάζει εύκολα ταχύτητες,βγάζει γενικά gfe φαση ,φιλιά δεν τσιγκουνεύεται,τρυπούλες πεντακάθαρες ,μπρός πίσω συστημα εξαιρετικό ,γαμάς ασύστολα,χώνεις κ τα μπινελίκια σου κ για τους λάτρεις του κώλου να τους ευχηθώ καλή δύναμη κ κουραγιο γιατί η Αννούλα αντέχει πολύ κ γούσταρει πολύ ...για μένα ενα μικρό μειον στο ερωτικό κομμάτι είναι ισως η πίπα της ,που ενω το υπόλοιπο κομμάτι ,στο οτι κάνει είναι super ,η πίπα της ειναι οχι το κατι συνταρακτικό( προσωπική εκτίμηση πάντα)....Μείον ακόμη θα έλεγα είναι οτι δεν κατεβαίνει κέντρο,επίσης το θέμα τιμής θα πει κάποιος είναι ακριβή 100 συν 50 anal....σίγουρα αυτά τα λεφτα για την εποχή ειναι καπως,αλλά κ πάλι η γκόμενα τα αξίζει μέχρι τελευταίο ευρω με όλα αυτά που προσφέρει.Πιστευω οτι εχω φάει ήττες με κατι γκόμενες απο γραφεία ( με τέτοια λεφτα) που πραγματικά κλαις τα λεφτά σου με αυτές τις υπηρεσίες που υποτίθεται προσφέρουν...Αρα νομίζω οτι αυτός ο γυναικείος σατανας με την καλή εννοια αξιζει να τον γευτεις εστω κ μια φορά ,να περάσεις καλά κ να πας γεμάτος κ χαρούμενος σπίτι σου .....υγεία κοπελλάρα να έχεις, να μας χαρίζεις όμορφες στιγμές κ με το καλό να βρεθούμε την επόμενη φορά να σεξουαλιστούμε όπως εσυ μόνο ξέρεις....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
261
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, Perier45, velocity και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού