Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...συμπλήρωσα 30 ώρες βάρδιας με ελάχιστο διακοπτόμενο ύπνο , και ήμουν σε μια δυσφορική υπερδιέγερση η οποία επέβαλε στο σαρκίο μου να ψάξει για πηγή ευφορίας...χαζεψα λίγες τσόντες στο νετ και αμέσως δαιμονίστηκα ...φόρεσα το παντελόνι και κατέβηκα βικτώρια ...το πέος μου ήταν έτοιμο να εκσπερματίσει ακόμα και στο ελάχιστο ερέθισμα απο γυναικεία σάρκα...
...επέλεξα την δοκιμασμένη επιλογή της αλίνας γιατί ήμουν βέβαιος ότι θα έχει έστω και μια τυπική δεκτικότητα στα ελάχιστα διεγερτικά προκαταρκτικά που απαιτούνταν για μια χυσο-επαρκή στύση...
...επιδώθηκα σε μια εμμονική μαστολειχία εναλασσόμενη με απτική μαστο-μάλαξη , ενώ η αλίνα μου μάλασσε τον οσχεόσακο...το πέος μου ήταν έτοιμο να εκπυρσοκροτήσει ενω έκανα προσπάθειες να το επιβραδύνω παρατρίβοντας το αιδοίο της με τα δαχτυλά μου ...δεν άντεχα άλλο σχεδον με την πρώτη παράτριψη του κεκαλυμένου με πλαστικό πέους μου , με τα τοιχώματα του κολπου της ...έχυσα και ταυτόχρονα εκχύθηκαν στον εγκεφαλό μου ποσότητητες ευφοριστικών οπιοειδών ικανών να με κάνουν να νιωσω μια γλυκιά λυτρωση απο την εντονη δυσφορία που είχα και με βασάνιζε...
...παρήγγειλα φαλάφελ με αεριούχο αριάνι ενω περπάταγα αργά στα στενά με τα τζάνκια και τους λεπρούς μέχρι το αμάξι μου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, masturbator_gr, brujeria69 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού