Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας καιρό να επισκεφτώ τα σπιτάκια και τις κάβλες να χτυπάνε ταβάνι ξεκίνησα τσάρκα. Η γενική εικόνα κακή μέχρι που έφτασα στο τελευταίο σπιτάκι όπου με χαρά διαπίστωσα οτι δούλευε η Τσέχα Νικολέτα (γνωστή και ως Βαλεντίνα). Με την Νικολέτα είχα περάσει υπέροχα και στις τρείς προηγούμενες συνευρέσεις μας (με την τελυταία να είναι περίπου πρό διετίας). Εδωσα το 30άρι και πέρασα στο δωμάτιο δίχως δεύτερη σκέψη. Μετά απο λίγο ήρθε στο δωμάτιο με την αντισηπτική λοσιόν στο χέρι, ρίχνοντας λίγο στα χέρια μου για να απολυμανθώ (κλασική της κίνηση). Έναρξη του αγώνα με μπόλικα χάδια και παίξιμο με τις βυζάρες της. Σε οτι αφορά την εμφάνιση η Νικολέτα είναι ξανθιά με όμορφο πρόσωπο, ηλικία σχεδόν 40, ύψος γύρω στο 1.70, νταρντάνα (όχι χοντρή) με ωραίες καμπύλες και μεγάλες ζουμερές βυζάρες. Αφού τελειώσαμε τα παιχνίδια στα όρθια, ξαπλώνουμε και μου ξεκινάει μια πίπα όνειρο με συνεχή οπτική επαφή, κόλπα με την γλώσσα και τα μαγουλάκια της. Αισθάνθηκα σαν πρωταγωνιστής σε πορνοταινία. 5 λεπτά πίπα και δεν σταματούσε μέχρι που της ζήτησα να γυρίσει στα 4. Εκεί έγινε μάχη, την σφυροκόπησα σε γρήγορο και δυνατό ρυθμό (πολύ πιο δυνατά απ'όσο συνηθίζω) για αρκετή ώρα με την Νικολέτα να κραυγάζει με ολόενα και αυξανόμενη μεγαλύτερη ένταση φωνής. Έδειχνε να είναι έτοιμη να τελιώσει, είχε παραδοθεί αλλά και εγώ τα είχα δώσει όλα (σε βαθμό να αισθάνομαι πόνο στα νεφρά). Κάπου εκεί στμάτησα και της είπα να μου ξαναπάρει πίπα. Η πίπα της όλα τα λεφτά μέχρι που έχυσα στο στόμα της (με καπότα). Το τελείωμα μας βρήκε αγκαλιασμένους, εμένα χωρίς δυνάμεις και με πλατύ χαμόγελο και εκείνη να φιλά την ιδρωμένη κοιλιά μου. Σταθερή αξία η Νικολέτα, γαμήσι υπέροχο,ίσως καλύτερο και απ'αυτό που σου κάνει η γκόμενα σου. Συνειδητοποιημένη ιερόδουλη, που δεν βαριέται ποτέ και κάνει τα πάντα για να ευχαριστήσει τον πελάτη. Πάντα τέτοια κορίτσια στα σπιτάκια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2018
Όνομα κοπέλας
Νικολέτα
Υπηρεσίες
GAMALILEOS
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
364
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, dimmits

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού