Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 442491
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωινή επίσκεψη σήμερα 06/03/2018 ωρα 11:38 στο Μπακνανά 47. Η τοποθεσία του χώρου θα έλεγα λίγο κάλτ λόγω του οτι απο κάτω εχει συνεργείο αυτοκινήτων.Money Mouth
Κατα την είσοδο μου η Ευγενικότατη Υπεύθυνη του καταστήματος με κέρασε και μου έδειξε τα κορίτσια. Ευγενικότατες Μπέρι , Στεφανία αλλά παλιότερα όντως αδίκησα την Ελενα η οποία στην αρχή λόγω του "επιβλητικού ύφους" τη φοβάσαι αφου και γω ως περαστικός την χαρακτήρισα "γαβ" (λαθη γινονται απο ολους).
Κατοπιν παρότρυνσης συναγωνιστών που υποδύκνυαν την Ελενα ως το "χρυσο μετάλλιο" (με "ασημενιο" τη Στεφανία) τοσο σε επιδόσεις οσο και σε επαγγελματισμό και χαρακτηρα, διάλεξα την Έλενα στο πρόγραμμα Nuru 1ωρα. Αφού συνεννοήθηκα και πέρασα στο δωμάτιο η Υπεύθυνη μου περίγραψε σαφώς οτι η Ελενα έχει ενα δικό της τελετουργικό στο Nuru οπως πχ "ΣΕ ΠΛΕΝΕΙ ΕΚΕΙΝΗ" "ΣΕ μασαζαρει εκεινη ειδικα προκαταρκτικα στο λουτρο κτλ" σαν ενα κωδικα φιλοξενιας Έρωτας . Δεν το πίστευα μέχρι που όντως η εντυπωσιακή και αξιοπρεπής κορασίδα πέρασε στο χώρο, πλυθηκαμε με υπομονη και φυσικά της ανταπέδωσα την περιποίση κάνοντας μου και μάθημα πως "να τριβω και γω καποια" Χαμόγελο επισης χρησιμοποιουσε λεπτομερως ως και διαφορετικα αφρολουτρα ανα περιοχη ..Απο αυτό σαν αρχή πραγματικά έμεινα με το στομα ανοιχτό.
Στα καθέκαστα, η κοπέλα έβαλε φοβερή μαεστρια, γλωσσοφιλα παντου και σε ολο το σωμα, τριψιμο με σωστες πιεσεις, ψηλαφιση του τζελ Nuru για σωστες θερμοκρασιες και υφη. οσο δείχνεις οτι σεβεσαι αυτο το οποιο κάνει τοσο καλά περνάς. Προσκύνημα . Δεν αφησε τίποτα πανω μου να μη το ψηλαφισε η να μην το περιποιηθηκε ειτε μπρός ειτε πίσω, δινοντας σου την αισθηση του GFE οσο καμμία άλλη του χώρου.
Στο κυρίως πιάτο η πίπα εκπληκτικη και δυνατη σαν να ζεις σε ταινια του HUSTLER, o χαβαλες της η συμμετοχη της και η αισθηση ανεσης και χιουμορ καθως και η εμφανιση της που παρεπεμπε στο "αθωο-τολμηρο-διακριτικο" των 80s σε έκαναν να νιωθεις ενας αλλος "Νοτης Πιτσος-Τελης Σταλονε-Γκουσγκούναρος" εχοντας παρτενερ τη Τινα Σπαθη και δινοντας σου το φιλοτιμο να την "περιποιηθεις" και συ οπως και το προσπαθησα και το διασκεδασε αφου τα υδραυλικα της γιναν μουσκεμα.Η διεισδηση με φοντα μια υπεροχη κωλαρα με 2 τατουαζ καθως και ενα νεανικο σφιχτο μουνι μου προκαλεσε μια "καταθεση ψυχης" στην υγρη δυνατη της πιπα. Το τελος δεν ηταν εδω...Ακολουθησε και μια δυναμικη παράταση οπου κανοντας χαβαλε μαζι της περι "υγιεινης διατροφης" κτλ μου μιλησε ιστοριες δικες της και σαν "δωρο" μου εδωσε την εμπειρια της ταινιας DUSK TILL DOWN οπου εγλυφα τη πορτοκαλαδα που εχυνε πανω της (σκηνη , καθως και να μου κανει πιπα φτυνοντας τη στον πουτσο μου κανοντας μια 2η "καταθεση" [youtube] https://www.youtube.com/watch?v=fg0aw-jETDY [/youtube] .
Μετα απο ολα αυτα, με συνεφερε ψυχραιμα, πλυθηκαμε παρεα....


Δεν θα συγκρινω τη συγκεκριμενη με αλλες. Αποτελει και λογω σπουδων στο ειδος αλλα και συνειδησης και χαρακτηρα το "ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΗΜΑ" του κλαδου των μασαζοτριβειων που συνδυαζονται με καινοτομια, ΠΑΡΑΔΟΣΗ, σεβασμο στον Πελατη , και νεες τεχνικες οπως μια Ιαπωνικη Σαουνα και λοιπα ειδη. ΠροσκύνημαΓερο-μύστης
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2018
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έλενα
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, rodriguez65 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού