Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 38 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερήσια επίσκεψη στην Αθήνα και συνάντηση με Μελίνα σε γνωστό μπουρδελοξενοδοχείο.
Αφού κάποιες κοπέλες που είχα σαν πρώτη επιλογή δεν ήταν διαθέσιμες, κατέληξα στην Μελίνα που και για αυτήν είχα περιέργεια να τη γνωρίσω.
Αν και το η κοπέλα άργησε να έρθει μισή ώρα περίπου σε σχέση με την ώρα που μου είχε πει το γραφείο, μπορώ να πω ότι η Μελίνα ήταν πολύ ορεξατη και πέρασα πολύ καλά.
Από εμφάνιση, οι φωτογραφίες είναι σχετικά ακριβείς και τα έχουν πει και οι προηγούμενοι συναγωνιστες. Αν οι βυζαρες που αποκαλυφθηκαν μόλις έβγαλε την πετσέτα ήταν φυσικές, στο σώμα θα έπαιρνε χαλαρά 10. Ωραίο δέρμα, παρά πολύ ωραία κωλάρα,τατου σε καλά σημεία και όχι υπερβολικά και αντίαισθητικά, πιρσινγκ στον απαλό, πανέμορφο και πεντακάθαρο μουνακι. Στο πρόσωπο σχετικά όμορφο με πολύ ωραία ματια αλλά αν δεν κάνω λάθος με φουακωμενα χείλια, πράγμα που δε μου αρέσει καθόλου εξου και το 6 στο πρόσωπο.

Στη συμπεριφορά, επικοινωνία και διάθεση θα έβαζα επίσης 9 με 10 αν με άφηνε το σύστημα. Η κοπέλα κατέχει το άθλημα, επικεντρωνεται στο να σε ικανοποιήσει και δε χάνει χρόνο σε άσχετα πράγματα.

Στα της συνάντησης, με το που μπαίνει και αφού ζητάει να πάει στο μπάνιο βγαίνει μόνο με την πετσέτα της. Γλωσσοφιλα χωρίς τσιγγουνια, χουφτωματα στις φοβερές καμπύλες της και μετά γλυψιμο στο ξυρισμενο μουνακι της. Ακολουθεί μονολεπτη πιπα πολύ καλή, τόσο καλή που μη μπορώντας να κρατηθώ καθόλου καταθετω άμεσα στο σώμα της.
Στο μπάνιο να τα φτυσει, γαργαρα με λιστεριν που κουβαλάει μαζί της, μπανακι για φρεσκάρισμα και από μένα και κατευθείαν πίσω στον αγώνα χωρίς να χάσει καθόλου χρόνο.
Ο δεύτερος γύρος περιλαμβάνε εναλλαγή πολλών στασεων, πολλή και μαέστρικη πιπα από μέρους της και τελικά τελείωμα εντός κόλπου και προφυλακτικου θαυαμζοντας την κωλαρα της την οποία δαχτυλιαζε μόνη της την ώρα που την γάμουσα.
Προς τιμήν της και ενώ η δεύτερη κατάθεση έγινε περίπου στα 40 λεπτά και της είπα ότι θα μπορούσε να φύγει αν ήθελε, αυτή αρνήθηκε και προσφερθηκε να μου κάνει μασάζ. Λεφτά δε ζήτησε καθόλου, της τα έδωσα φεύγοντας.

Ένα πολύ καλό ραντεβού σε γενικές γραμμές. Έβαλα Ίσως στο αν θα ξανασυνατουσα την κοπέλα γιατί μου αρέσει να δοκιμάζω καινούρια πράγματα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
256
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, sylvio101010, panionios και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2018
ατυτη ειναι....Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1