Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Νικόλ την είχα στον κατάλογο καιρό και μιας και τον τελευταίο καιρό επανήλθα λίγο πιο δυναμικά στον στίβο του αγοραίου, βρηκα ευκαιρία να κλείσω τον λογαριασμό μαζί της. Δεν χρειάζονται περιγραφές, είναι όπως τα λένε οι συναγωνιστές απο κάτω. Στο πάνω σπίτι του δεκαριού λοιπόν, στις πρώτες ώρες της βάρδιάς της, βγαίνει, μου την παρουσιάζει ο γλαφυρός, ξερακιανός τσάτσος, πληρώνω και μπαίνω στο τέρμα δωμάτιο του διαδρόμου. Με το που μπήκα, αναπόλησα τα ωραία λεβέντικα γαμήσια που ρίχναμε με την Χριστινάρα, κανα τριάρι χρόνια πριν σε αυτό το δωμάτιο. Που να'ναι άραγε αυτή η ψυχή; Αιρκοντίσιο στο φουλ, περιμένω λίγο και σκάει η Νικόλ, επιτέλους θα την γαμούσα. Συστάσεις εκατέρωθεν, κοπλιμέντα και έναρξη πεοθυλασμού με καπότα (ρωτησε πρώτα). Μέτριο προς καλό τσιμπούκι με προτροπή εκ μέρους μου να έρθει προς τα εμένα ώστε να πιάνω το αδύνατο σωματάκι της. Εκεί παρατηρήθηκε και το μοναδικό φάουλ της συνεύρεσης αφου το μουνέτο ήτο ελαφρώς αξύριστο στις γάμπες, πράγμα που επισήμανα ώστε την επόμενη ημέρα που θα προσέλθει στον χώρο εργασίας της να δείξει τον απαραίτητο σεβασμό στον πελάτη που θα έρθει να την χύσει. Πρώτη στάση απο πάνω όπου και την ευχαριστήθηκα ψηλαφώντας το κορμί της, βυζάκι, κωλαράκι καθώς και τον λεπτό λαιμό της, κατι σαν chocking χωρίς φυσικά να ασκήσω την παραμικρή πίεση. Γύρισμα σε κανονική στάση, με τη Νικόλ να επιδίδεται σε αληθοφανείς κραυγές. Το μουνάκι καλή αίσθηση και παραμονή εκεί για 2-3 λεπτά. Κάτι σαν να είδα οτι επιχείρησε φιλί πράγμα στο οποίο θα ενέδιδα εάν στο πρόγραμα δεν είχε ελέυθερο. Μπορεί να ήταν και η ιδέα μου, δεν είμαι απόλυτα σίγουρος. Τέλος την γύρισα στα τέσσερα, πράγμα που κάνω πάντα με τις λεπτές γκόμενες ώστε να χύσω με θέα όπως και έγινε. "Με ξέσκισες" μου είπε. Ψέμματα φυσικά καθώς ήμουν πολύ σοφτ, ήθελα ένα ήρεμο σεξάκι και της απάντησα ότι μωράκια σαν και αυτή τα προσέχω δεν τα σκίζω πράγμα που είναι μισή αλήθεια. Την Νικόλ θα την ξαναδώ λογικά μία απο αυτές τις ημέρες και την προτείνω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
endorphin
Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
89
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, doc_lin, Νταης και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Φεβρουαρίου, 2018
Ξέρει κάποιος αν είναι κ πρωινή βάρδια η κοπέλα;
25 Φεβρουαρίου, 2018
Και προς τι οι ασσοι ρε τυπε?Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2