Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γράφω εν θερμώ οπότε ίσως θα πρέπει να είστε επιφυλακτικοί απέναντι μου-δεν είμαστε άλλωστε και παλιός.
Αλλά αυτή ήτανε μια συνάντηση που θα μου μείνει και γιατί ξεπέρασε τις προσδοκίες μου και γιατί στην σύντομη καριέρα μου στον αγώνα δεν έχω νιώσει να μην υπάρχει καθόλου μα καθόλου αυτό το αόρατο γυαλί που χωρίζει τον πελάτη με την κοπέλα. Σε κάποιες περιπτώσεις ήτανε εύκολο να νιώσεις την αυταπάτη ότι δεν υπάρχει αλλά ποτέ τόσο απολυτά όπως με την Μελίνα.
Επειδή όμως πρέπει και να ενημερώσω.
Είναι το κορίτσι των φωτογραφιών με ελάχιστη επεξεργασία. Πρόσωπο όμορφα,γαλάζια μάτια,όμορφα ξανθά μαλλιά,κλασσική περίπτωσή Ρωσίδας που στα δικά μου μάτια συνεχίζει να έχει κάτι το εξωτικό.
Σώμα πρέπει να είμαι σαφής και να μην αφήσω την ευχαρίστηση να με μπερδέψει. Είναι ψηλή,με όμορφη κατατομή αλλά αν ψάχνεται μοντελοειδείς σιλουέτες και πέτρινα κορμιά όχι. Δεν είναι σε καμιά περίπτωση χοντρή,ελάχιστα κιλά παραπάνω απλά έχει μια συνολική ήπια πλαδαρότητα που αν κάπου είναι για κάποιους ενοχλητική θα είναι στο στήθος και στα μπράτσα. Καθαρή,απαλή,νεανική,όλα καλά αλλά όχι σφριγηλή.
Γραφείο άψογο και η κοπέλα στην ώρα της με ακρίβεια λεπτού.
Λίγα αγγλικά αλλά δεν χρειάζεται πολλά για να συντονιστείς.
Για τις υπηρεσίες δεν θα πω πολλά. Όλα ήτανε σε ψηλό επίπεδο(βαθιά πίπα με φουλ πνίξιμο,πρωτοβουλίες άλλα και υπάκουη,δάκτυλα μπρος και πίσω με μεγάλη ευχαρίστηση,δεν τρώει χρόνο και αντέχει σε ψηλές στροφές. GFE αλλά σου βγάζει κάποια στιγμή κάτι αγριότερο) αλλά αυτό που έκανε την διαφορά ήτανε το κράμα ντροπαλότητας,ερεθισμού,οικειότητας και αληθοφάνειας όλης της επαφής που έκανε όλες τις πράξεις εξαιρετικές. Δεν μπορώ να το μεταφέρω με λόγια ούτε μπορώ να ξέρω αν έτυχε λόγω συγκυρίας ή μπορεί να είναι έτσι γενικά.Νομίζω πως αν ξεκινήσετε χαλαρά και γλυκά δεν θα χάσετε.
Τα 160 για outcall του γραφείου είναι αντικειμενικά πολλά αλλά αυτή την στιγμή δεν τα σκέφτομαι και μάλλον αυτό είναι μια καλή ένδειξη ενός πετυχημένου ραντεβού.
Αν με άφηνε το σύστημα θα έβαζα σίγουρα μεγαλύτερη βαθμολογία στην συμμετοχή.
Ελπίζω να βοήθησα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
66
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 thegun, Πουτσαρας4, sithlord και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού