Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πλησιάζουν 12 τα μεσάνυχτα, και καθώς επισήμως υποτίθεται ότι θα τελείωσαν τα σιρόπια των απανταχού ερωτευμένων, σέρνω τα βήματά μου στα μεταξένια μονοπάτια και προσεγγίζω οδόν Ιάσωνος! Νούμερο 1! Το πορνείο έχει επιμελώς ανακαινισθεί και καλλωπισθεί! Έχουν δίκιο τα ΜΜΕ που «αυθορμήτως» διαλαλούν την ανάκαμψη, ανάπτυξη και ίσως ανάπλαση! Καμία σχέση με πάλαι ποτέ πορνείον Ιάσωνος!!! Πρόοδος μπιαβενιού!

Η τσα-τσα στο σαλονάκι εντριβεί στο σμάρτ φόν της, είπαμε πρόοδος! Επί τη εμφανίσει μου παρουσιάζεται και η εργαζομένη ονόματι Τζοάννα, ενώ η τσα-τσα δηλώνει φούλ πρόγραμμα με 10 ευρά, σε διευκρινιστική επιβεβαιώνει κώλο στο πακέτο και ξανακοιτάω Τζοάννα!!! Τι εστι Τζοάννα; Μίλφα προχωρημένη, βυζαρού με κοιλιά, καστανο δερμα, 1,60-1,65, φοράει ολόσωμο μπειμπι ντόλ με φερουάρ και έχει μικρη χαρακτηριστική λεπτομέρεια για τους πιουρίστ του πορνιακού κάλους! Θεματάκι με το αριστερό μάτι! Τεσπά! Ευγενικος και χαμογελαστός, χαιρετώ και προετοιμάζομαι για αποχώρηση. Αλλά, δέχομαι λεκτική επαγγελματική κονσιμασιόν!!! Που πάς; Δεν θα με παντρευτείς! Δέκα λεπτά θα γαμίσεις και τελείωσε! Και τι παραπάνω θα βρεις στις άλλες; Πέρασε να μην ταλαιπώρησε! Δεν με έπεισε, αλλά όπως θα καταλάβατε θέλω να κολακεύω τους άλλους! Και ναι είπα ΟΚ πάμε!

Στο δωμάτιο! Προσόν η επιδεκτικότητα και ανεκτικότητά της σε όλα!!! Δηλώνει ρουμάνα, αλλά το καφέ της δέρμα δεν υποστηρίζει το καθαρόαιμον ! Αναφέρει ότι θα δυσκολευτεί λόγω μεγέθους, αλλά προθυμότατα ξεκινά τσιμπούκι ακα! Δεν το χει και το πουτσόδερμά μου αντιλαμβάνεται κοπτήρες τεχνητώς υπενδεδυμένους! Τεσπά! Ζητάω καποτα και στησιμο στα τέσσερα. Προσπαθεί να περασει καποτα! Οι νυχάρες δεν βοηθούν και το αποδίδει στο μεγάλο μεγεθος της μαλαπέρδας μου. Βάζω την καπότα εγώ! Στήνει κώλο πρόθυμα, αλλά μου λέει ότι αποκλείεται να μπορεσει να με πάρει. Σπρώχνω αλλά δεν μπαίνει. Έχω φούλ καύλα αλλά δεν θέλω να πιέσω για να μην κάνω αιματώματα στο πουτσόδερμα. Μπαίνω στο μουνί, το βρίσκω απαράδεκτα σφιχτό, ζητάει να τη σαλιώσω, την αγνοώ και συνεχίζω γερό μπασεβγάλε επι 5λεπτο. Δεν χαλαρώνει και σταδιακά ξαπλώνει τελείως στο στρώμα. Τι γυρίζω για ιεραποστολικό και τις ρουφάω τις ρωγάρες της. Άγριες δαχτυλιές στο σφιχτό μουνι, δαγκώματα στις ρώγες, όλα δεκτά! Μπαίνω για ιεραποστολικό με δυνατά ξεμουνιάσματα και η Τζοάννα έχει παραδοθεί σαν υποτακτική παντρεμένη στον σατράπη άντρα της! Χύνω!

Θέλει να με κολακέψει με τον τρόπο της!!! Αν σε είχα άντρα με τέτοια πούτσα θα σε έστελνα να γαμάς στα μπουρδέλα!!! Βγάζω τη γεμάτη καπότα, τη δένω, της χαμογελάω και τη χαιρετώ! Δεν απόφυγα τα αιματώματα, αλλά τέσπα! Ένα άδειασμα ήταν κι αυτό!!! Α λα προσέν!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζοάννα
Giorgaras Kalamatianos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
578
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vanos, rimondi, Πρυτανης και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2018
Χωρίς κωλαρακι τσάμπα πήγε το 10 ευρώ σε τούτη την κορασίδα... Είναι κάτω του μετρίου κατ εμε
15 Φεβρουαρίου, 2018
Γιωργάρα έγραψες !!!! Ωραία κριτική...
16 Φεβρουαρίου, 2018
τυπε εισαι φουλ σκληροπυρηνικος,ουτε εγω δεν μπαινω με την ΤζοανναΚαπέλοMoney Mouth

διευκρινισε ομως οτι η κοπελα δεν βλεπεται ουτε απο χιλιομετραMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
16 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Eυχαριστώ συναγωνιστή!!!
16 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χα χα!!!
16 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ματάκι
31 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαμόγελοχα χα!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7