Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καυλωμένος από μια τσόντα που έβλεπα στο κινητό μου όρθιος στην ουρά μέσα στην εφορία, κοιτούσα πεινασμένα
τις γυναίκες πλάι μου. Να γαμήσω ακάποτα στο γκισέ δεν προβλεπόταν, οπότε θέλησα να αυνανιστώ.
Δυστυχώς η τουαλέτα ήταν κλειδωμένη. Ας είναι καλά το στοπ του ασανσέρ.
Είναι καυλωτικό να ακούς κραυγές συμπολιτών να μέμφονται το κράτος, επειδή κόλλησε το ασανσέρ για λίγα λεπτά.
Είναι όμως και λίγο άβολο.
Ωστόσο ήταν μια καλή ριξιά στα πατώματα. Ανεβάζοντας το φερμουάρ μου, έσυρα τα παπούτσια πάνω από τα χύσια μου
και γέλασα φεύγοντας, παρατηρώντας τα κορόιδα που κατέφθαναν. Μ'αυτά και μ'αυτά, σκέφτηκα να ρίξω μια ματιά
στα πουτανόσπιτα του Μεταξουργείου για κάτι πιο συντροφικό αντί της παλάμης.
Επέλεξα την Ναταλία με την αστεία κοιλούμπα στο υπόγειο Κολωνού 23. Κρύβει το λίπος της με ένα φθηνιάρικο
κομπινεζόν, το οποίο θάβει επιτυχημένα το πεσμένο 2μισάρι βυζί μαζί με τον ζελεδένιο κυτταριδόκωλο που κουβαλάει.
Μία αυθεντική Ρωσίδα λοιπόν, έτοιμη να τσιμπουκώσει. Τελικά τα Σταλινικά απομεινάρια μόνο για πίπες είναι
ενώ διακατέχονται κι από μία δεκτικότητα στο γλυφομούνι. Μισές δουλειές δηλαδή.
Από μούρη δεν λέει πολλά η Ναταλία μιας που η γυναίκα όταν γερνάει, δεν μπορεί να κρύψει τις ρυτίδες
προσώπου/λαιμού της αλλά ούτε και τα ζαρώματα στα χέρια. Ομολογώ όμως πως είναι μια αποδεκτή πουτσογλύφτρα.
Μια δεκτική καταπιόλα.
Την κόβω να πλησιάζει τα εξήντα αλλά ένα χυσοψέκασμα στο λαρύγγι, της το σκάω όταν βρεθώ στα πέριξ.
Η Ναταλία μπορεί να βγάζει ένα σωρό σάλια στο τσιμπούκι σαν την παλιά γνωστή Σύλβια από Διδύμου
και να μην προσφέρει ωραίο γαμήσι αλλά προσπαθεί για το μεροκάματο.
Συγκεκριμένα στο σεξ λόγω ατσούμπαλης σωματοδομής και της άφαντης μέσης που είναι ένα τον κώλο της
κρίνεται ως εντελώς ανειδίκευτη. Επίσης, οταν τον τρώει γρήγορα, σφίγγει τα δόντια της
σε μια άτεχνη προσπάθεια να δώσει έμφαση στο ματσάκι μήπως και πείσει τις δώδεκα φυλές του Ισραήλ
που κρεβατώνονται μαζί της. Ένα σοβαρό δείγμα ότι θέλει να ξεμπερδεύει με τον κάθε πουτανιάρη.
Και είναι εντελώς φυσιολογικό αυτό.
Ορισμένοι βέβαια μπορείτε να συνεχίσετε να πιστεύετε για τις πουτάνες, τον μύθο ότι οι καλοί τρόποι
ή ότι η καθαριότητα σας δίνουν παραπάνω αποτέλεσμα.
Η αλήθεια είναι ότι έτσι, αποτελείτε απλώς μια πιο ανώδυνη επίσκεψη γι'αυτές.
Γι'αυτό άλλωστε και κατασκευάστηκε ο μύθος. Αν θέλετε αποτέλεσμα, δώστε λεφτά ή κοροιδέψτε.
Στην καβάλα η Ναταλία μοιράζει γέλιο γιατί μπορεί να μην είναι σαν κάτι άλλες πολικές αρκούδες
όπως η Μαργαρίτα από Ιάσωνος, η Φωτεινή από Κολωνού, η Άννα από Κολωνού κτλ που λυμαίνονται την περιοχή
παραμυθιάζοντας λιγούρηδες αλλά δεν ιππεύει και σωστά.
Στα τέσσερα αν και καμπυλώνει, σώζει την κατάσταση κάπως επειδή δεν βλέπει τις μπουγελόφατσές μας
σκέφτεται ότι θέλει, κάτι που κάνουμε κι εμείς βεβαίως-βεβαίως.
Η σούφρα της Ναταλίας είναι δουλεμένη κι ας μην την παρέχει στο πρόγραμμα. Ατιμούτσικο κωλοτρυπίδι.
Συνοπτικά η Ναταλία για δέκα ευρώ, είναι μια οριακά αποδεκτή περίπτωση για διάφορους λόγους. Χμμμ;
Το ελ.στοματικό-τελειωτικό όλο και σπανίζει στα ντεφιλέ των πουτανών ενώ το 69 και το αυταρχικό
δείχνουν να κερδίζουν πόντους. Σε λίγο όπως πάμε, δεν θα γαμάει κανείς.
Αυτά έφερε η παγκοσμιοποίηση.
Αυτή είναι η δική μου συγκεντρωτική οπτική για την Ναταλία κι αν δεν σας αρέσει, γράψτε την δική σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
SV
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 paparotriftoulas, vyzoilwtas, professorx και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού