Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 23 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπόν τύποι θα σας διηγηθώ την φάση μόνο και μόνο επειδή ο συναγωνιστής πάει να μου την βγάλει λάδι την συγκεκριμένη φόλα και δεν το δέχομαι γιατί ήταν από τα χειρότερα μου, έστω και στη Πάτρα που είναι τόσο πίσω στο χώρο σε σύγκριση με τον πληθυσμό της κ.α.

Ώρα 01:00 "μπουρδελότσαρκα" με φίλους αλλά ανέβηκα μόνος γιατί τα παιδιά ψάχνανε κάτι γνωστό σε άλλο κατάστημα, τσπ χτυπάω κουδούνι και ανοίγει τη καφέ πόρτα ασφαλείας η μελαχρινή γυναίκα του μπαμπαστρούμφ (1,40-45), κάθομαι και περιμένω το "σαλοναρισμα".

Τσουπ η Άντζελα για 3 δευτερόλεπτα ίσα να την δω και την έκανε, αρχίδια λέω από μέσα μου όχι για την εμφάνιση που ήταν σκατά δλδ αλλά για το ανύπαρκτο σοσιαλ
(λίγη σημασία θα'δινα ότι και να έβγαινε εκείνη την ώρα)
45φεύγα, ξανθοβαμένη, σώμα πεσμένα όλα, ανάσα καπνού εξού και το δέρμα της ξηρό, αν έχετε δει Breaking Bad φέρτε σαν εικόνα την γκόμενα του spooge που του πάτησε το κεφάλι με το ATM, ε αυτή στο γάμο της ένα πράγμα.

τσπ 30 μου λέει η μαμαστρουμφ δεν γαμιέται λέω χρονιάρες μέρες...
...να μην τα πολυλογώ αράζω γδύνομαι αρχίζω προκαταρκτικά μόνος μου με την τσοντούλα στο τελεβιζορι γιατί το μυριζόμουν το πακέτο
έρχεται μετά από 5 λεπτά και αρχίζει τα κλασικά τι είναι αυτό και α και ου (16cm) έλα νορμαλ είναι της λέω κόψε το δούλεμα καλά ηρέμησε μου λέει έχεις πιει; (μπήκα στο κατάστημα με MONSTER και η τσατσου λέει μπύρα τέτοια ώρα, παίζει να τ'ακουσε η φόλα και να λέει εδώ είμαστε)
...ούτε χάιδεμα ουτε φιλιά τίποτα σκούφος και προσκύνημα, περνάει ενάμιση 2 λεπτά το πολύ σηκώνει το κεφάλι κοιτάει το εργαλείο έχυσες μου λέει Χ0ΑΧ0ΑΧ0Α0ΧΧ0ΑΧ0Α ΟΕΟ;; λέω, δείχνει κάτι σταγόνες στη καπότα από το λιπαντικό/προσπερματικά και μου λέει έχυσες τσπ 5 λεπτά καθόμασταν στο κρεβάτι και προσπαθούσα να την πείσω ότι δεν έχυσα!! 45φεύγα ετών εμπειρία και δεν ξέρει πως είναι το χύσι και καλά κλασικό δούλεμα...
εκεί έπρεπε να ζήταγα τα λεφτα μου πίσω και να έφευγα αλλά πείσμωσα σαν καλός μαλάκας και ήθελα να της αποδείξω πως χύνει ένας άντρας
..δεν την ακουμπάς πουθενά εν τω μεταξύ ούτε το βυζί δεν αφήνει να της σφίξεις "δεν αφήνει ο γιατρός" λέει....

τσπ για να τελειώνουμε μπήκα 2 λεπτά ιεραποστολικό λες και γάμαγα πτώμα, την γυρνάω και της λέω ρούφα και χύνω με την τσόντα να τελειώνουμε, χύνω και βγάζει τα αναφωνητά ουάου και καλά ότι δεν έχει ξαναδεί τόσο σπέρμα, έχυσα της λέω τώρα;
"μα και τι ήταν αυτό πριν" τα δάκρυα του πούτσου μου ήταν ρε κινέζικο παλτό ..
..έγινα λούης, καληνύχτα μου λέει η μαμαστρουμφ της ρίχνω βλέμμα άντε μη σου πω και σένα τώρα και την κάνω...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
..αν θα ξαναπήγαινα; ....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Al Petsiklan, Makis99

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού