Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 693371
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επιστρέφω δριμύτερος με νέα κριτική με νέο θύμα την κωλάρα της πληθωρικής Αντριάννας. Ναι!
Είχα διαβάσει τόσα και τόσα για αυτή, τα εξαφανίζει, τα καταπίνει, τα κάνει όλα, για να δούμε λοιπόν.
Πέμπτη απόγεμα κατά τις 17:00 και ψάχνοντας να βρω ποια δίνει κώλο σε συμφέρουσα τιμή χτυπάει το τηλ και ήταν η Αντριάννα.
- Έλα είμαι στο ταξί πηγαίνω στο ξενοδοχείο.
- Ποιο ξενοδοχείο;
- Ξέρεις ποιο δε μπορώ να σου μιλήσω τώρα.
Και κλείνει.
Ήξερα ότι στη συνεννόηση υστερεί λίγο αλλά αυτό ήταν από άλλο ανέκδοτο.
Της είχα στείλει μήνυμα στο viber το πρωί για 6 αλλά χωρίς να ορίζω μέρος και χωρίς να λάβω απάντηση.
Προσπαθούσα να θυμηθώ τι είχα κανονίσει.
Κοιτάζοντας παλαιότερα μηνύματα είδα ότι είχα κανονίσει μια μέρα στο Bill αλλά ακυρώθηκε.
Αυτό είναι λύθηκε το μυστήριο ήρθε η ώρα να ξεκλειδώσω την πίσω πόρτα της... Ναι!
Την παίρνω τηλέφωνο.
- Έλα στις 6 στο Bill;
- Έχω ραντεβού τώρα, 6:30 με 7 παρά υπολόγησε... Χμμμ;
- Έχω ένα τραπέζι στην Αγ Παρασκευή στις 8 θέλω να προλάβω....
- Ε καλά δε πειράζει πες ότι θα αργήσεις λίγο, να τακτοποιήσω εδώ το αγόρι.....
- Ρε συ να έρθω από εκεί πέρα να σε τακτοποιήσουμε μαζί; Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
- Αχ, καλέ όχι δε νομίζω να θέλει.
Ακούγοντας τα επιχειρήματα του συναδέλφου ακποκρίθηκα ότι έχει δίκιο και κανόνισα κατά τις 7.
Μετά από αυτή την μικρή Οδύσσεια καταφθάνω κατά τις 6:50.
Λίγο μπανάκι λίγο τσοντούλα και instagram για κάνα κώλο πάει η ώρα 7:20 και ακόμα να χτυπήσει η πόρτα.
Που θα πάει δε θα έρθει, θα την σκίσω την τάνα. Είχα κανονίσει να αλλάξω το τσικνοτραπέζι σε τσικνοποτάκι οπότε είχα άπλα χρόνου.
Με τα λίγα με τα πολλά τσούπ έφτασε, ανοίγω την πόρτα και βλέπω ένα μιλφ με διχτυωτό ολόσωμο και ενισχυμένα βυζιά.
- Άργησες και θα φας πούτσα.
- Ε καλά ρε μωρό μου αφού σε είπα 7:30
- Και αργείς και ψεύδεσαι και για να τιμωρηθείς θα φας ψωλέτο...
Και με αυτά τα λόγια βγάζει το πανωφόρι και αποκαλύπτει το καμπυλωτό σώμα της.
Η ανταπόκριση ήταν άμεση άρχισαν τα πουτσοτρυψήματα και τα χουφτώματα εκατέρωθεν.
Μαζί με γδύσιμο αρχίζει και πάρλα αλλά δε μασάω το εργαλείο είχε γίνει πέτρα και μαζί με τα γλυψήματα λέγαμε και καμιά κουβέντα.
Προς έκπληξη μου της αρέσει το αργό γλύψημο όπου εκεί επικεντρώθηκα, ακολούθως έπεσε δακτυλοσκόπηση με καθοδήγηση της σε μουνί και κώλο. Πρώτα με δύο μετά με τρία τέσσερα και συνεχίζουμε είχε γεμίσει η παλάμη μου λάδια.
- Τώρα που μου άνοιξες την κωλοτρυπίδα θέλω να ξεκινήσεις από πίσω μου αρέσει πιο πολύ.
Ατυχία, και ήθελα να ξεκινήσω με μουνί Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Στήνετε στα 4 και ξεκινάω. Στην αρχή ήθελε σιγά σιγά αλλά μετά άνοιξε κι άλλο κι δέχτηκε αρκετό σφυροκόπημα. Η θέα της διείσδυσης και του τατουάζ πάνω από το κώλο ήταν μοναδική το πήγαινα μέχρι τελικής πτώσης.Κατσικογάμης
Αφού της έκανα τον κώλο χωνί γυρίζει μου παίρνει πίπα και μου λέει θες να χύσεις;
Όχι λέω πάμε μουνί.
Στήνεται πάλι και διεισδύω στο στενό μουνί της, μου φάνηκε πιο σφιχτό απ το κώλο σαν να μου παίζε μαλακία με τα μουνόχειλα.
Για να βολεύομαι καλύτερα φέρνω το ένα πόδι μπροστά και εκεί άλλαξε η αίσθηση και μου ήρθε ένα τέτοιο reflex που έχυσα με κραυγές σαν τον Mamra.
Ντουζ και κουβεντούλα για κάνα τέταρτο με την Αντριάννα να μου λέει για την ιστορία της ζωής της και περί ανέμων και υδάτων.
Η ώρα είχε πάει 8:15 ήρθε η ώρα για τον δεύτερο γύρο.
Αυτή την φορά θα επιδιώξω βαθύ τσιμπούκι. Σηκώνομαι όρθιος την βάζω από κάτω και χώνω τον πούτσο όσο πιο βαθειά μπορώ στο στόμα της, gaging, σάλιο και πίπα χωρίς έλεος.
- Κώλο ή μουνί;
- Μουνί, κώλος τώρα θέλει ώρα για να ανοίξει.
Μουνί λοιπόν αυτή την φορά με τα πόδια να πατάνε στο πάτωμα. Μετά από αρκετή ώρα παθαίνει κράμπα στο αριστερό πόδι και βρίσκω την ευκαιρία και την βάζω στη πολυθρόνα με το ένα πόδι επάνω στο χέρι του επίπλου. Εκεί έβγαλα γούστα η στάση με βόλευε πιό πολύ για παίζω με την ένταση και ταυτόχρονα έβλεπα την Αντριάνα να παίζει με το μουνί και τα βυζιά της πολύ καύλα μιλάμε.
Η ώρα πήγε 8 παρά κάτι και η Αντριάνα με παρακαλούσε να τελειώσω γιατί έπρεπε να πάει σε άλλο ραντεβού.
Την σηκώνω αράζω στη πολυθρόνα σαν βασιλιάς και της λέω "τώρα η σειρά σου"
Ορμάει κι αυτή με όση δύναμη της είχε απομείνει και με γλείφει παντού. Βλέποντας ότι θα αργήσω να χύσω σηκώνομαι βάζω όλα τα ρχίδια μέσα στο στόμα της και ταυτόχρνα τον παίζω και πιέζω το κεφάλι της. Η καύλα είχε χτυπήσει κόκκινο και λίγο πριν χύσω την τραβάω πίσω της τα ρίχνω στο στόμα και τα καταπίνει.
Τι γαμήσι κι αυτό, πέρασα ωραία, μετά συνεχίσαμε την κουβέντα μας για κάνα μισάωρο και φύγαμε.

Αυτά τα ολίγα από μένα μέχρι την επόμενη κριτική ASS FUCK να περνάτε καλά και να μαμάτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 08, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
BigJumper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
838
Πόντοι:
2.972
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dhmhtrhs__, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, sexforlife78 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού