Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325930
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ωραια γκομενα αλλα εχει κρατησει τα παλια χουγια και δεν μπορει να μεταφερει στον πελατη μια θετικη εικονα με τον τροπος της και ετσι χανει πελατες!!!
Ειχα καιρο να την παρω,αλλα απο τα θετικα σχολια εδω μεσα στο φορουμ(οχι πως δεν υπηρχαν και αρνητικα)ειπα να κανω ακομια μια δοκιμη,απο τις τοσες που εχω κανει...
Σωμα μοντελε αν και εβαλε λιγα κιλακια(οσες ηρθατε στην Ελλαδα λαδωσατε το εντερακι σας)ωραιο κωλαρακι και φατσα με ενα βλεμμα που σε προδιαθετει για πολλα μεσα στο δωματιο,αλλα...Money Mouth
60ε για γυμνο στο Βουλγαρακι!!!
Φυσικα μαυρα,ουτε αποδειξεις ουτε POS στο μαγαζι,αυτοι ειναι υπερανο τον υπολοιπων Ελληνων,στα μπουρδελα οι νομοι δεν εχουν ισχυ και πρεπει νταβαδες και πουτανες να πλουτιζουν επι χρονια αλλα και να συνεχιζουν να πλουτιζουν!!!

Εκανα το μπανακι μου και το μωρο ηρθε μετα απο 2-3 λεπτα,ξεκινησε πιπα οπου το κατεχει το αθλημα,εχει βαθος αλλα και πολλα παιχνιδια με τη γλωσσα,το μονο κακο οτι βαζει λιγο δοντι και φυσικα δεν μπορει να τον εξαφανισει ολο Σπασίκλας Θυμός
Ολα καλα ας πουμε μεχρι εδω αλλα ρε συ κοπελια σου δινω 60ε για γυμνο αυτο σημαινει οτι θελω γυμνο και θελω να επικεντρωθεις στην πιπα,οχι να κανεις ενα λεπτο πιπα και να πας να μου βαλεις την καποτα,φυσικα και εφαγε το ακυρο της και της ειπα να συνεχισει.
Στο σεξ καναμε αρκετες στασεις αλλα το μουνακι της εχει γινει πηγαδι,εχει περασει ολη η Θεσσαλονικη απο πανω της,οποτε το τελειωμα εγινε με αρχιδογλειψιμο και να μου βαραει μαλακια,οπου εχυσα μεσα στην καποτα Κεφάλι σε τοίχο!
Φιλια δεν πηρα καθ'ολη τη διαρκεια του αγωνα,φυσικα δεν εκανα και την κινηση αλλα μου αφησε στο τελος την εικονα της ξεπετας που ομως πληρωσα 60ε...Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάρα
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.194
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2018
Πανακριβο το μουνακι της αν και εχει γινει πηγαδι.Μακρια.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1