Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322871
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στο ιδρυμα.Αναμεσα στις κοπελες ηταν και μια αγνωστη για μενα η Αλικη που μου εκανε κλικ.Αν και αποφευγω να ρισκαρω αν δεν εχω πληροφοριες,εδω το επραξα και εισηλθα. Η Αλικη ειναι μια ωραια κοπελα με πονηρο χαμογελαστο μουτρακι,1,65 περιπου,με καμπυλες και κανονικο στηθος.Στη διαρκεια ολης της συναντησης ηταν ευχαριστη,χαμογελαστη και προθυμη να εκπληρωσει ολες τις επιθυμιες μου.Το μασαζ επειδη δεν με απασχολει ιδιαιτερως το προσπερασα γρηγορα και μπηκα με δικη μου προτροπη στο κυριως μερος.Στα του αγωνα τωρα,ξεκινημα διστακτικα στην αρχη με πεταχτα φιλια και κατοπιν με θερμα γλωσσοφιλα.Κατοπιν υπηρχε μια εναλλαγη φιλιων σε στηθος, λαιμο,στομα και απο τις δυο πλευρες.Εν συνεχεια ανελαβε τη περιποιηση του εργαλειου.Ποτε σε γρηγορους και ποτε σε αργους ρυθμους με παραλληλο καραμελωμα της ευρυτερης περιοχης.Μετα απο καμποση ωρα ανελαβα και γω δραση.Την εβαλα πανω στο μασαζοκρεβατο και αφου τη σπατουλαρα σε ολο το κορμι της τον εβαλα ιεραποστολικα και ξεκινησε το σεξ.κινηθηκαμε σε εντονους ρυθμους με ανταλλαγη φιλιων και συνεχισαμε με πισωκολητο.Οταν αισθανθηκα οτι πλησιαζει το τελος της ζητησα να τον παρει στο στομα.Προθυμα εξετελεσε την επιθυμια μου.Με εναλλαγη πιπας γλυψιματος αρχιδιων ηλθε το τελος.Το social στο τελος ηταν πανταμε χαμογελο και δοθηκαν υποσχεσεις για επαναληψη της συναντησης.Γενικα η Αλικη ηταν ευχαριστη εκπληξη και το ρισκο μου στεφθηκε απο επιτυχια.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.674
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Central Spa, sapiosexual και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού