Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνια ενδεικτικη.Την εν λογο κοπελα την εχω συναντησει 2 φορες.Φωτογραφιες της υπαρχουν οποτε στο θεμα εμφανισης δεν χρειαζεται να επεκταθω.Στα του αγωνα με το που μπαινει στο δωματιο(παντα με χαμογελο) σου φερνει τα βυζομπαλα της στα μουτρα(πολυ ωραιο στηθοςΈρωταςΈρωτας) με σκοπο να τα περιποιηθεις ενα ταυτοχρονα σε φτιαχνει με χαδια και γλυψηματα σε λαιμο.Στα του κλαρινου αρκετα συμπαθητικο ελευθερο τρομπετο(την πρωτη φορα που την τιμησα δεν εκανε ελευθερο) με καλη χρηση της γλωσσας χωρις περιποιηση ομως της ευρυτερης περιοχης.Δυνατο της σημειο το cowgirl οπου ''το εχει'' ενω η θεα απο την κωλαρας της και τις βυζαρες της να παλονται ακρως καυλωτικη.Στα τεσσερα αρκετο καλο στησιμο,ενω σε μερικες κωλοσφαλιαρες που τις εριξα δεν ειχε μα και μου....Συνολικα προκειται για ενα τιμιο και ομορφο κοριτσι που σεβεται τον πελατη της και γιαυτο θα τιμηθει ξανα στο μελλον.
Το μονο αρνητικο που μπορω να βρω(γιατι πρεπει να λεγονται και αυτα)ειναι οτι στην δευτερη επισκεψη δεν ηταν αρωματισμενη και μυριζε φαγητιλα,πιθανον επειδη τα κοριτσια καθονται στον χωρο του οικου οπου βρισκεται η κουζινα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
47
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, makhswrx, panagos7

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2018
Φωτογραφιες υπαρχουν αλλα μονο ενδεικτικες δεν ειναι. Ειδικα της Εμμυς ειναι ιδιαιτερα επεξεργασμενες. Η κοπελα πρεπει να βρισκεται 10 κιλα πανω σχετικα με αυτο που φαινεται στις φωτογραφιες. Στα του υπολοιπα, δεν εχω παρει την κοπελα οποτε δεν μπορω να σχολιασω
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1