Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Tην Αλίνα την είχα δει άλλη μία φορά και μου είχε κάνει κλικ.Αποφάσισα να την δοκιμάσω και έφαγα την φόλα μου. Αυτά συμβαίνουν στον αγοραίο έρωτα για αυτό και εγώ θα γράψω μερικά πραγματάκια για να προφυλάξω τους επόμενους.
Καταρχήν η Αλίνα είναι μία νεαρή Ρωσόφωνη κοπέλα,καινούρια,με καστανά μαλλιά προς το καρέ,σώμα κανονικό με όμορφα πιασιματάκια,στητά στήθη και κώλο. Σφιχτό και απαλό δερματάκι λόγω του νεαρού της ηλικίας της.Στο πρόσωπο της έχει μία ελαφριά ακμή.Πάνω απο το στήθος της μπόρεσα να παρατηρήσω και ένα μικρό τατού ένα τριαντάφυλλο. Στο σαλόνι παρουσίαστηκε και τις δύο φορές με θετική αύρα,χαμογελαστή,ξεψαρωμένη,λικνιζόμενη στους ρυθμούς της μουσικής.Πιθανόν έχει δουλέψει και στο εξωτερικό πριν έρθει εδώ.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο αρκετά πρόσχαρη όπως και στο σαλόνι της,έκανε κάποια λικνίσματα και τσαλιμάκια,έπεσε στο κρεββάτι,σήκωσε τα πόδια της στον αέρα και αφαίρεσε το κυλοτάκι της. Η πρώτη εντύπωση ήταν αρκετά θετική και πίστεψα ότι θα περάσω καλά.Αλλά διαψεύστηκα πλήρως.
Ανάσκελα όπως ήταν γυμνή,ήρθα απο πάνω της και πήγα να την φιλήσω.Φιλάκια δεν δεχόταν.Την έγλυψα λίγο στα στητά της στήθη αλλά κουνιόταν και γελούσε δήθεν γαργαλιόταν.Κατέβηκα στο μουνάκι της και έκανα τρεις το πολύ γλυψιές,ενώ η Αλίνα τραβιόταν πίσω γελώντας παιδιάστικα για να μην την γλύψω.Κατευθείαν είχε την καπότα ξετυλιγμένη στο χέρι της μου το έδειξε και μου είπε "προφυλακτικό". Αμέσως μετά από αυτά τα ελάχιστα σχεδόν μηδενικά προκαταρκτικά ήρθε η πρώτη ξενέρα,συνειδητοποιώντας ότι δεν θα περάσω καλά.
Ξάπλωσα στο κρεββάτι,η Αλίνα πέρασε το προφυλακτικό.Η πίπα της ήταν διάρκειας λίγων δευτερολέπτων.Κοροιδία δηλαδή όπως και τα προκαταρκτικά της. Η τραγική ειρωνία είναι ότι όλα αυτά τα έκανε με πλήρη ευθυμία,χαρά και νάζι εν αντιθέση με τις περισσότερες φόλες που το κάνουν με το ζόρι, είναι σκυθρωπές,χωρίς όρεξη κλπ. Από αυτό συμπαιρένω ότι η συγκεκριμένη κοπέλα είναι φόλα επειδή γουστάρει να είναι δηλαδή είναι επαγγελματίας φόλα και ότι το κάνει αφελώς με σκοπό να κάνει την αρπαχτή που λέμε. Σε φολιάζει δηλαδή με χαρά και με το γάντι.
Για 69 που είχε ανακοινωθεί στο πρόγραμμα ούτε λόγος.Το είχε κάνει ήδη εμφανές απο την αρχή.Καβάλησε απο μόνη της το πέος και ξεκινήσαμε.Απο πάνω κάναμε και πάλι για λίγο μιας και τις πιο στενές επαφές και τα γλυψίματα τα αποφεύγει.
Μόνη της πήρε θέση πισοκωλητου,που πιστεύω είναι η καλύτερη στάση μιας φόλας γιατί έτσι δεν έρχεται σε άμεση επαφή με τον πελατή. Στην στάση αυτή δεν έκλεψε καθόλου.Κάθησε και τον έτρωγε θαυμάζοντας τον εαυτό της απο τον καθρέπτη με ένα χαμόγελο γεμάτο ναρκισσισμό και ύφος χιλίων καρδιναλίων που έλεγε χάρη σου κάνω βρε μαλάκα που γαμάς τέτοιο μπουμπούκι. Η αίσθηση απο τον κώλο της ήταν πάρα πολύ καλή,μιας και όπως ανέφερα έχει πολύ σφιχτή επιδερμίδα.
Στην στάση του ιεραποστολικού δεν μείναμε για πολύ,παρόλο που δεν έκλεβε,και αυτό γιατί όπως προείπα δεν επιδιώκει τις άμεσες επαφές και ήθελε να βρίσκομαι σε σχετική απόσταση. Μόνη της μετά απο λίγο γύρισε στην στάση του πισωκολητου που είναι η αγαπημένη της.Σε αυτό το σημείο έγινε και το τελικό χτύπημα της. Περίπου στα 8-9 λεπτά συνεύρεσης μου δείχνει τον καρπό του χεριού της λέγοντας μου για τον χρόνο. Τελείωμα στο σώμα της ασφαλώς αρνήθηκε,δεν περίμενα κάτι περισσότερο τέτοια φόλα που ήταν. Σε λίγο μου λέει "time" και σηκώνεται και αρχίζει να ντύνεται με εμένα να μένω άναυδος και σύξυλος με το πουλί στο χέρι. Ουδέν σχόλιον. Τα συμπεράσματα δικά σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2019
Πρώτη πρωινή τι ώρα περίπου ανοίγει;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1