Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ας γράψω ότι μπορώ να θυμηθώ για την δεσποινίδα καθώς έχει περάσει σχεδόν ένας χρόνος από τότε που την είδα, αλλά κυρίως γιατί διαφωνώ με την προηγούμενη κριτική χωρίς να την αμφισβητώ στο ελάχιστο παρά μόνο στον τομέα του κορμιού...Ακόμη και εκεί βέβαια γούστα του καθενός είναι, αλλά αν βάλεις 6 εδώ πού θα βάλεις 9 και 10;
Σε καμμία περίπτωση δεν τη βγάζω κελεπούρι ειδικά με τα 200 που ζητάει το eog και όπως θα ξέρουμε όσοι έχουμε πάρει αρκετές φορές από εκεί στο θέμα του σέρβις δεν μπορείς να περιμένεις παππάδες από το 90% των κοριτσιών που φέρνει.Λύπη

Τίτλος "Έγκλημα" διότι αυτό είναι το μόνο που μπορούσα να σκεφτώ όταν είδα το πρόσωπό της για πρώτη φορά....
Το φαύλο κύκλο που πέφτουν όλα αυτά τα κορίτσια που ζούνε και αναπνέουν μόνο για να ανεβάζουν φωτογραφίες στο instagram και να έχουν τέτοια μανία και τέτοιο ψυχαναγκασμό δεν θα τον περιγράψω εδώ....Η υπόθεση σηκώνει σεντόνια τύπου Mindreader Καπέλο στα οποία δεν είμαι καλός, ίσα ίσα μου βγαίνει μια πικρόχολη κακία και έχω την τάση να κοροϊδεύω τους συγκεκριμένους συνανθρώπους μας που είναι τόσο ψυχωτικοί με την εμφάνιση και την εικόνα που θέλουν να δείξουν προς τα έξω και καταλήγουν να κάνουν κακό στον εαυτό τους με πλαστικές επεμβάσεις και υπερβολές. Εκτός αν υπάρχει κάποιο θέμα υγείας που επέβαλλε τέτοιες επεμβάσεις και δεν το γνωρίζω οπότε έδειξα πόσο σκατόψυχος είμαι χωρίς λόγο...Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Με υποδέχτηκε στο 5άστερο δυτικά φορώντας ψηλοτάκουνα πέδιλα, μαύρα εσώρουχα και ένα ξεκούμπωτο πουκάμισο με τα σιλικονάτα βυζιά να ξεχειλίζουν από το στηθόδεσμο. Τέλος, αυτό ήταν, και τυφλός ταξιτζής από τη Ζάκυνθο να ήμουν δεν υπήρχε περίπτωση πλέον να φύγω....Ναι!Ναι!Ναι!
Δεν είναι και το ψηλότερο κορίτσι που έχω δει, αλλά δεν τη θυμάμαι να είναι και τάπα. Τα βυζιά πολύ καλά, παρόλο που δεν είμαι φαν της σιλικόνης τα θυμάμαι εξαιρετικής δουλειάς, με εμφανείς τις τομές της προσθετικής στο κάτω μέρος. Λεπτή μέση και ένας υπέροχος κώλος, με ένα μαύρο σημάδι στο δεξί κωλομέρι.
Βασικά όσοι έχετε το instagram της δείτε κάποιες φωτό που φοράει ένα κόκκινο μαγιό, είναι άκρως αντιπροσωπευτικές.

Ευγενέστατη και χαμογελαστή, ανταλλάξαμε λίγες τυπικές παπαρίτσες, έσταξα τα μαρούλια και πήγα στο μπάνιο.
Με περίμενε στο κρεβάτι, όπου την έγδυσα και την έγλειψα πατόκορφα, μέχρι και τα ψηλοτάκουνα της τα έβγαλα με τα δόντια.Ντροπή Να σημειώσω ότι ήταν πεντακάθαρη και μοσχομυριστή και πλύθηκε κανονικά και στο ημίχρονο και στο τέλος.

Φιλάει, αλλά με τέτοια χείλη δεν ένοιωθα κάτι το φυσιολογικό.
Πίπα δεν θυμάμαι κάτι το συγκλονιστικό, αυτό που θυμάμαι είναι ότι μου διευκρίνησε πριν τον βάλει στο στόμα της ότι δεν θέλει να τελειώσω στο στόμα ή στο πρόσωπό της...ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Αφού της το υποσχέθηκα ξεκίνησε.
Η περίοδος εκείνη ήταν όταν το golden νόμιζε ότι ήταν γραφείο συνοδών εδώ στη Θεσσαλονίκη και έφερνε κάτι τελειωμένες πουρόγριες (τις οποίες τις πήδηξα σχεδόν όλεςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!) και κάτι χαζοχαρούμενα κοριτσάκια και σχεδόν όλες είχαν ένα Μιραμιστίν στο χέρι και μας ψέκαζαν ανελέητα σαν τις κατσαρίδες...ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία Η Θεσσαλονίκη εκείνη την περίοδο δεν είχε αιθαλομίχλη, είχε νέφος Μιραμιστίν...Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Οπότε να με συγχωρέσετε, αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι η συγκεκριμένη δεν με είχε ψεκάσει και αυτή...
Επίσης επέμενε στα δικά της προφυλακτικά, καθώς δεν εμπιστευόταν ακόμα και τα επώνυμα που έχουμε στην Ουγκά... Ελλάδα...
Στο σεξ δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο αλλά ήταν αρκετά εκδηλωτική και θερμή. Στα άκρως θετικά τα μεγάλα βυζόμπαλα που μπορείς να ασχολείσαι για αρκετή ώρα και το ωραίο στήσιμο στα 4 με το θέαμα της σφιχτής κωλάρας της να σκάει πάνω στο μπούτσον σου.

Δεν θα τη σύστηνα σε κάποιον που θέλει να βγάλει τρελά γούστα, αλλά αν θέλεις να πηδήξεις ένα ωραίο κορμί και δεν λυπάσαι το 200άρι είναι καλή περίπτωση. Για το πρόσωπο ίσως και να υπερβάλλω αλλά εμένα με χάλασε αρκετά, άλλοι ίσως το αξιολογήσουν διαφορετικά. Από άποψη χαρακτήρα φαινόταν ότι είχε αρπάξει λίγο το σασί, αλλά δεν είχε συμπεριφορά κρυόκωλης ντίβας. Να αναφέρω πως στο διάστημα που μεσολάβησε από τότε που την είδα έχει κανει φωτογράφιση για το playboy της Σλοβακίας οπότε δεν ξέρω αν έχει καβαλήσει πλέον το καλάμι. Πάντως μαζί μου ήταν πολύ ευγενική και φιλική. Πέταξε και κάτι πλάγιες κουβέντες για "το που τρώς και που βγαίνεις" αλλά η φυσική αντίδραση του οργανισμού μου όταν αντιλαμβάνομαι απόπειρα για παραπάνω "δάγκωμα" πέρα από τα 200 που έσκασα είναι να τραβιέται απότομα το δέρμα στον κρόταφο προς τα αυτιά.....κοινώς να κάνω τον Κινέζο...Σπασίκλας

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, callahan, Nick1000 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2018
τι είναι το μιραμιστιν?
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
27 Ιανουαρίου, 2018
Ωραιος ο συναγωνιστης.
Δεν βαζεις ενα λινκ το ινστα να δουμε κι εμεις να καταλαβουμε;
27 Ιανουαρίου, 2018
Malias πολύ ωραία κριτική. Ξεκαθάρισες πολλά σημεία. Αν μπορείς να μου στείλεις το instagram σε pm ή και την φωτογράφηση στο playboy, θα με ενδιέφερε γιατί θέλω να την πάρω.
27 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

http://www.miramistin.ru/infamed-eng/miramistin-antiseptik Money MouthMoney MouthMoney Mouth
28 Ιανουαρίου, 2018
"Ακόμη και εκεί βέβαια γούστα του καθενός είναι, αλλά αν βάλεις 6 εδώ πού θα βάλεις 9 και 10"

Είναι γνωστό (από τις κριτικές) ότι στο bou 9 και 10 παίρνουν μόνο ηλικίες 35+ που έχουν από 5 έως 20 παραπάνω κιλά.
Αναφέρονται από τα μέλη ως "γυναίκες με πιασίματα (ή ερωτικές καμπύλες) και συνήθως είναι ιέρειες του έρωτα"!
28 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ στο 2ο μέρος του σχολίου σου, γιατί απλά δεν έχω συναντήσει την κοπέλα ακόμη!
Αλλα έλεος ρε παίχτες με τις υψηλές βαθμολογίες στα πιασίματα!! Γαμάτε που γαμάτε σαύρες στη ζωή σας, να πληρώνετε για να γαμάτε πάλι σαύρες ήμαρτον πλέον!! και τα 9 και 10 να τα βάζεται ως τυφλοί σαβουρογάμηδες!!

Ευγε Μεγάλο Αγόρι για το σχόλιο σου!!!
30 Ιανουαρίου, 2018
miss_oliviya στο Instagram
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7