Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 150112
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
''Φυλακισμενος''στην μπουρδελικα αγονη ζωη της πατρας ειπα να παω στα ιδια λημέρια με τις ιδιες πορνες.
Η γνωστη τσατσα αφου πια γιναμε φιλαράκια με ξερει και τη ξερω δεν ρωτησα ποια κοπελα είναι αφου ηξερα ότι η παολα είναι η σπιτογατα του οικου.
Δινω το 25αρι αφορολογητο χαρατσι και μπηκα στη καμαρα για να περιμενω την αφρατη και χοντρη παολα.
Αφου γδυθηκα και περιμενα 10 λεπτα για να ερθει αφου καβλαντιζε με κατι στανταροπελατες της εξω στο σαλονι εφαγα το κρυο της αρκούδας γιατι το κλιματιστικο δεν δουλευε καλα.
Τελος παντων μπαινει η αφρατουλα στο δωματιο και κατευθιαν εβριζε λεγοντας μαλακες τους τυπους που καβλαντιζε εξω με λιγα λογια ειναι διπροσωπη.
Θα μου πειτε αφου τοσες αρνητικες κριτικες εχεις γραψει για την παολα γιατι πας?η απαντηση είναι γιατι είναι η μοναδικη τσαμπι ιεροδουλη στην πολη
Εν συνεχεια η παολα γδύνεται τεχνικα και αρτζουμπαλα και ξεκιναει με μια μετρια πιπα αφου βαριομουν που με τσιμπουκωνε και τη σταματαω.Μεσα μου εκεινη τη στιγμη σκεφτηκα ότι τη βαρεθηκα τη παολα και μου περασε από το μυαλο να σταματήσω τη συνεδρια μαζι της αλλα λυπομουν για άλλη μια φορα αυτά τα τιμημενα 25 ευρουλακια.
Και εκει που όλα κυλουσαν όπως τις άλλες φορες ξαφνικα σοκαριστηκα με ένα γεγονος.Να επισημανω ότι στους εν λογω οικους τα δωματια είναι πολύ σκοτεινα με αποτέλεσμα μεσα στο σκοταδι να κρυβονται πολλα κακα και ασχημα.Αυτη τη φορα στο δωματιο που ημουν με τη παολα ειχα αναψει το φως οποτε όλα φαινονταν καθαρα.
Αφου το τσιμπουκι που μου εκανε δεν ελεγε ειπα να τη παρω ιεραποστολικα και εκει που εβαλα καποτα να μπω βλεπω στο μουνι της κατι σκουρόχρωμα σπυρια σταματαω να δω καλυτερα και ειχε τρια στη περιοχη του εφηβιαιου εκει που βγαινουν οι τριχες και ειδα και αλλα 2 περιπου στα μουνοχειλα,εκει σταματαω και της λεω δεν εχω ορεξη σημερα μπορεις να φυγεις και μου λεει την εξης βλακεια δεν καβλωνεις...
Αυτά τα σπυρια που εχει η παολα πιθανως να είναι κονδυλώματα απ ότι εχω δει σε φωτογραφιες, η καποια άλλη δερματικη η σεξουαλικη μεταδιδομενη νοσος.
Μπορει αυτή τη φορα να μην ηρθα σε επαφη μαζι της αλλα τις άλλες φορες που ειχα ερθει σιγουρα δεν τα ειχα δει λογω του χαμηλου φωτισμου αν και μακαρι τοτε να μην τα ειχε.
Φευγοντας από τον οικο μου λεει η γνωστη τσατσα στο καλο και ευχαριστω ενώ εγω εντρομος σκεφτομουν αυτά τα σπυρια.
Εφόσον εχω παει με τη παολα η καταληξη ολων των οδων είναι για το λοιμοδων.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 25, 2018
Όνομα κοπέλας
Πάολα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Fuckeros, Citron?, Ntountaras

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2018
Xίλιες φορές Αμαλιάδα, έτσι όπως τα γράφεις. Παράγινε το κακό με εσάς εκεί πέρα. Πάλι καλά που έχουμε ένα στούντιο εδώ κάτω (με το όποιο κόστος και μονοπώλιο) γιατί παλιότερα υπήρχε ένα παρακμιακό τσαρδί. Κι αυτός είναι ο λόγος που το ενι$$$χύω Ναι!
N
Ntountaras
01 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα από Πάτρα, ο κύριος που έχει και δερματολογικές γνώσεις και κρίνει και κατηγορεί δίχως τεκμήρια καλά θα κάνει τις επόμενες ημέρες να έρθει σε επαφή μαζί μου...είμαι ο υπεύθυνος στο χώρο να του προσκομίσω τις εξετάσεις της κοπέλας κατά την διετή παρουσία της στην Πάτρα, έτσι θα του δώσω την ευκαιρία να αποσύρει τις κατηγορίες του με μια απλή γραπτή συγνώμη.
Εάν δεν το κάνει αυτό τις επόμενες 2-3 ημέρες θα κινηθώ νομικά.
Ευχαριστώ.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2