Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σας γραφω λιγο καθυστεριμενα αλλα δεν πειραζει κατι ειναι και αυτο να παρεται μια γνωμη μπαινοντας στο εν λογο στουντιο ειναι ενα απο τα πιο καθαρα (ισως επειδη ειναι και καινουριο σαν χωρος ) το αρνητικο του τα πολλη εντονα χρωματα που κανουν μπαμ απο χιλιομετρο και οταν μπαινεις εισαι σαν πυγολαμπιδα για τους εξω.

Περιμενοντας στον χωρο υποδοχης η τσατσα σου λεει τα προγραμματα 50Ε το απλο 60Ε το ελευθερο και εκει και την πατησα νομιζοντας οτι κανει πιπα χωρις προφυλακτικο πηρα τον 60ε σκεπτομενος μια και ειχα ερθη ως εδω και βρισκοντας πολλη ευκολα παρκινγ ειπα να δοκιμασω κοπελα ηταν η κιμ ( εχει φοτο το σαιτ του στουντιο), μπαινοντας στο δωματιο ενα απο τα πιο καθαρα που εχω δει με μειων το οτι δεν εχει νιπτηρα ( τον οποιο τον βρισκεις και στο πιο σιχαμερο μπουρδελο ).

η κιμ ξεκινοντας να μου τον χαιδευη χωρις προφυλακτικο και ενω ειχε σηκοθη μου λεει οταν εισαι ετοιμος να βαλουμε προφυλακτικο και εκει της απανταω μα δεν κανεις πιπα χωρις προφυλακτικο και εκει ξεκιναει το κυρηγμα αλλα για να μην σας ζαλιζω παμε στα ενδοτερα αφου με ξενερωσε και μου φοραει το προφυλακτικο συνεχιζει με πιπα, μου κανει ισπανικη και μετα στα τεσσερα οπου και τελειωσα .

στο τελος μου πιανει παλι συζητηση περι ανεμων και υδατων.

πιστευω οτι με 60Ε βρισκεις πολυ καλητερα ακομα και σε μπουρδελα το μονο καλο ηταν το παρκινκ και ο χωρος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 07, 2009
Όνομα κοπέλας
Κιμ
Μέλος
Εγγραφή:
9 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού