Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινη επισκεψη στη θεια Ελενη, για να επαληθευσω το καλο επιπεδο υπηρεσιων της. Εμφανησιακα την βρηκα ακριβως όπως την θυμομουν από την τελευταια φορα που την ειχα παρει, πριν καποιους μηνες. Διατηρείται αδυνατη, όχι κοκαλιαρα, στηθος και κωλος σε σχετικα καλο επιπεδο, αναλογα και με την ηλικια της. Οι εντυπώσεις μου είναι οι παρακατω (σε ενοτητες, για διευκολυνση)

-- προκαταρκτικα = αρκετα καλα, με επιφανειακα φιλια στο στομα, και ακομα πιο θερμα φιλια σε λαιμο και στηθος. Εβγαλε αρκετο παθος και ζεστασιά, όπως αρμοζει σε μια γυναικα της ηλικιας της.ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Δαχτυλα δεχεται στο μουνι, αλλα όχι στον κωλο

-- τσιμπουκι = πολύ καλο, σφιχτο, μετριο σε βαθος, και χωρις την παραμικρη χρηση χεριου. Γενικα το κατεχει το σπορ, και μπορει ανετα να σε τελιωσει με πιπα.ΚαπέλοΚαπέλο Κανει επισης πολύ ωραιο καραμελωμα στις μπαλες και τις ρουφαει με ζηλο, αλλα η γλωσσιτσα δεν παει πιο κατω στην κωλοτρυπιδα, αν και της το εχω ξαναζητησει.Money Mouth

-- γαμησι = καναμε 2 στασεις, ιεραποστολικο και στα 4. Στηνεται πολύ καλα, δεν κλεβει, και τον παιρνει μεχρι τη μητρα με παθος. Όταν ημουν από πανω της ανταλλάξαμε και παλι επιφανειακα φιλια στο στομα, ενώ με φιλουσε στο λαιμο και μου ρουφουσε τις ρωγες ενώ της τον εχωνα Ναι!Ναι!

-- χυσιμο = όταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει, βγηκα από μεσα της, εβγαλα την καποτα, και με πιπωσε με παθος μεχρι να αρμεξει και την τελευταια μου χυσο-σταγονα ΠροσκύνημαΠροσκύνημα. Τον εβγαλε από το στομα μονο όταν ηταν βεβαιη ότι δεν ειχε αφησει τιποτα, τα εφτυσε στο νιπτυρα, με αποχαιρετησε ευγενικα και αποχωρησε Καπέλο

-- μειον = κωλο δε δινει, δαχτυλα στον κωλο δεν αφηνει, γλειφοκωλαδα δεν κανει, χυσιμο στη μαπα δεν δεχεται

-- τσατσα = χτυπησε στο 10-λεπτο, ενώ το δωματιο το ειχε σε μετρια καταστασηMoney MouthMoney Mouth

-- συμπερασμα = είναι η θεια της γειτονιας που θες να γαμησεις, βγαζει παθος και είναι πολύ καλη στην πιπα, αλλα είναι ΜΟΝΟ για milf-άκηδες Γερο-μύστηςΓερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού