Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 40 10
Call-Girls 82861
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Ντέζυ εμφανισιακά είναι ότι βλέπετε στις φωτογραφίες που έχει βάλει το γραφείο.Εντάξει υπάρχει μία επεξεργασία αλλά είναι απειροελάχιστη,άλλωστε το έχουν γράψει κι άλλοι συναγωνιστές που την έχουν γνωρίσει....
Μήνυμα στο γραφείο και ραντεβουδάκι τα μεσάνυχτα που ήταν διαθέσιμη....

Με υποδέχτηκε μόνο με τα εσώρουχά της,με ένα ωραίο σετ σε μαύρη απόχρωση.Ήταν πεντακάθαρη,μοσχοβολούσε και ήταν και ελαφρά μακιγιαρισμένη.Όμορφη κοπέλα με ωραίο στυλ,χαλαρή και απλή χωρίς πολλά τουπέ μοντέλου...
Φιληθήκαμε αμέσως με ένα ωραίο γλωσσόφιλο στην πόρτα.Αφού γδύθηκα με χάιδευε ελαφρά στην πλάτη και ξεκινήσαμε τις περιπτύξεις...Γλωσσόφιλα έδωσε αρκετά απ'την αρχή,μετά κατέβηκε πιο κάτω και περιποιήθηκε την ευαίσθητη περιοχή...Πού καλό στοματικό με γλύψιμο όλης της περιοχής και πέρασμα και από τα @@@κια!Ανταποκρίθηκα και εγώ με περιποίηση στο "γατάκι" της το οποίο ήταν πεντακάθαρο...Έδειχνε να το απολαμβάνει,με αληθοφανείς εκφράσεις στο πρόσωπο της....
Πέρασμα στο προφυλακτικό και έναρξη στο σεξ με την Ντέζυ από πάνω....Κινήθηκε σε σχετικά αργούς ρυθμούς αλλά τα προκαταρκτικά και οι πρώτες περιπτύξεις με είχαν αφήσει σε ελάχιστα περιθώρια αντοχής,οπότε είχαμε την πρώτη κατάθεση....

Ξαπλώσαμε και μιλήσαμε σε χαλαρό και ήρεμο κλίμα για λίγα λεπτά.Κάναμε ντουζάκι και οι δύο και προσφέρθηκε να μου κάνει μασάζ...Φυσικά δεν αρνήθηκα την πρόταση της και έτσι ακολούθησε ένα χαλαρό μασάζ από μέρους της...Εντάξει μη φανταστείτε πως είναι μασέρ αλλά το προσπαθεί και είναι πολύ στα συν της το ότι προσφέρεται να το κάνει....
Με το μασάζ σιγά σιγά είχαμε τα πρώτα τριψίματα ώστε να δοθεί η "έναρξη" του δεύτερου γύρου...Έτσι λοιπόν γύρισα ανάσκελα και αμέσως η Ντέζυ ξεκίνησε το στοματικό...Όπως και στην αρχή έτσι και τώρα καραμέλωμα της γύρω περιοχής ....Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ με την Ντέζυ ξανά από πάνω...Αλλαγή στη συνέχεια στα τέσσερα όπου στήθηκε πολύ καλά.Και τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου και μας βρήκε το τέλος....

Μιλήσαμε για λίγο μίας και είχε απομείνει λίγος χρόνος και όπως σας είπα είναι ήρεμη κοπέλα και συζητήσιμη.Να σημειώσω πως γνωρίζει και καλά αγγλικά και μπορεί κάποιος να συνεννοηθεί μαζί της χωρίς πρόβλημα...
Μόλις ντύθηκα και πήγα να την αποχαιρετήσω με ενημέρωσε πως θα είναι άλλη μία εβδομάδα στην Αθήνα και πως θα χαρεί αν συναντηθούμε ξανά σε επόμενο tour...!Έτσι κάπως ανανεώσαμε το ραντεβού μας...!

Συμπερασματικά η Ντέζυ μου χάρισε μία ήρεμη και χαλαρή ώρα.Είναι πολύ σωστή επαγγελματίας και αντιλαμβάνεται τι ζητάει ο εκάστοτε παρτενέρ της,ώστε να τον αφήσει ικανοποιημένο.

Αυτά για την γνωριμία μου και εμπειρία μου με την Ντέζυ,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, dourosladers, chris1955 και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού