Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 1 10
Call-Girls 2872
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν μπω σε λεπτομέρειες, δυσάρεστες η μη, να πω πως τοποθετώ τη συνάντηση με τη νεαρά στα θετικά ραντεβού.
Είναι σχεδόν 5 μέρες εδώ αλλά όπως πάντα τα γνωστά....δε μιλάει κανείς, μόνο ερωτήσεις και αερολογίες, ΘΑ τη δω, ΘΑ γράψω κτλ....Money Mouth
Είμαι σίγουρος πως η κοπέλα έχει δουλέψει ξανά Αθήνα αλλά δεν μπορώ να τη θυμηθώ με τίποτα...αν και μου είπε πως πρώτη φορά έρχεται Ελλάντα. Εντάξει, αν πιστέψουμε ότι μας λένε είναι και αυτή από Μόσχ...εεεε Κίεβο και ότι άλλη παπαριά ξεστομίζουν.
Κορμάρα η μικρή, ασχολείται με αθλητισμό και φαίνεται. Στο προσωπάκι το χάλασε λίγο, λίγο το αποτυχημένο φούσκωμα στο κάτω χείλος, λίγο η μύτη "Τούνη πριν 15 πλαστικές", λίγο κάποια σημάδια, ε κόβει πολύ από την εμφάνιση. Όχι ότι δεν βλέπεται αλλά σε υποδέχεται και εντελώς άβαφτη και σου κόβει λίγο τη φόρα. Και στη μύτη δεν ξέρω αν υπερβάλλω αλλά αν δεν της βγει το πουτανηλίκι ο Μιλκάκης πάντοτε ζητάει καλά μπουγατσομάχαιρα....Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Κορμί έβαλα 9, ίσως το 8 θα ήταν πιό ρεαλιστικό αλλά η νεαρά έχει τα ομορφότερα φυσικά στήθη που έχω δει στη ζωή μου. Και σε αυτό το σημείο δεν υπερβάλλω, Υπέροχα στην αφή, στητά και με ωραίες ρώγες για πιπίλα...ΈρωταςΈρωταςΈρωτας Κάτω από το αριστερό στήθος έχει τατουάζ μια παπαριά που δεν κάθησα να διαβάσω, καμμία μαλακία φιλοσοφία του Νίτσε θα έχει βάλει, στα παπάρια μου...Money MouthMoney MouthMoney Mouth

ΔΕΝ φιλάει η μπουμπου, μάλλον περιμένει τον πρίγκιπα, ή ίσως έχει τον πρίγκιπα στο βλαχοχώρι απ'όπου μας ήρθε και θεωρεί ότι τον απατά όταν φιλάει εμάς...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Σπάστηκα αλλά όπως αποδείχτηκε στη συνέχεια μάλλον καλύτερα που με απέφευγε και δεν φιλούσε.
Στο κρεβάτι άπειρη και χρειάζεται συνεχώς καθοδήγηση. Πίπα το παλεύει, αρκετή ώρα χωρίς χέρι, κάνει και κάτι παιχνιδάκια με τη γλώσσα αλλά πολύ μονότονη. Δεν παραπονιέμαι αλλά δεν ξετρελάθηκα κιόλας. Στο γλυφομούνι τρελαίνεται πραγματικά...μάλλον ο πρίγκιπας δε την περιποιείται στον τομέα αυτό, αλλά δεν πειράζει, μικρή είναι, θα φάει κάμποσες πούτσες και θα βρει και μερικούς μαλάκες σαν και μένα να της κάνουν κανένα παιχνιδάκι να καταλάβει πόσο καλά μπορεί να περάσει.
Πάμε στο πιστόνιασμα όπου έκανε αρκετά φάουλ αλλά εγώ πλέον δεν τα δίνω σημασία και δεν με επηρεάζουν, το αντίθετο, με πεισμώνουν και έχουν το αντίθετο αποτέλεσμα από αυτό που επιδιώκουν οι κουτοπόνηρες....
Πρώτη στάση αυτή απο πάνω όπου απολαμβάνεις τη θέα των υπέροχων βυζιών της. Το χεράκι αμμέσως στ'αρχίδια για να με κάνει να τελειώσω....αυτά παλιά στο Τέξας μικρή...που λέει και ο ΝΑΣΟΣΝαι!Ναι!Ναι!.
Τη βάζω απο κάτω και αυτόματα βάζει το ένα πόδι της κόντρα στο κορμί μου για να αποτρέψει τη σωστή διείσδυση....αυτά παλιά στο Τέξας μικρή....την εγκλώβισα κάτω και της το έδωσα όπως πρέπει.
Τελείωμα στο στόμα της, όπου πηγε να το αποφύγει αλλά στο τέλος το δέχτηκε. Της ήρθανε πολλά και πήγε να τραβηχτεί ενώ έβγαζα ακόμα, αλλά είπαμε, αυτά παλιά στο Τέξας μικρή...της κράτησα το κεφάλι εκεί μέχρι να ηρεμήσω....
Σηκώθηκε, πήγε τα έφτυσε και επέστρεψε αμμέσως.....Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; Ώπα μαλάκα Μαλλιά, πάλι jackpot έπιασες...καλά ρε πούστη μου, σου γέμισα το στόμα φλόκια, ούτε καν τη βρύση δεν θα ανοίξεις; Αμέσως σκέφτηκα ότι υπάρχει το ενδεχόμενο να μην έχει πλυθεί από τον προηγούμενο αλλά το απέκλεισα, ήταν καθαρή παντού στην αρχή, στόμα και μουνί.
Το γεγονός ότι δεν με φιλούσε με έκανε να το προσπεράσω ελαφρά και να μη τη σχολιάσω αρνητικά.
Ξεκίνησε μόνη της το δεύτερο γύρο αφού η ελάχιστη γνώση Αγγλικών δε τη βοηθάει σε συζήτηση καθόλου....μόνο τα πολύ βασικά...Ένα από τα ίδια με τον πρώτο γύρο με τη διαφορά ότι την έβαλα στα 4, όπου πάλι δεν το έχει, δε στήνεται σωστά και δε σε βοηθάει να σμπρώξεις όπως πρέπει. Και το χεράκι εκεί...ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία Την έβαλα πάλι από κάτω γιατί μου έσπασε τα νεύρα και την κοπάνησα αρκετά δυνατά αλλά η πουτσίλα και η εσάνς χυσαμόλης που έβγαινε από το στόμα της με ξενέρωσε εντελώς.
Προσπάθησα να τελειώσω ξανά στο στόμα της αλλά η ζέστη, το ντεκαβλέ προσωπάκι της και όλα τα παραπάνω το κατέστησαν αδύνατο και σφύριξα τη λήξη εγώ....

Μετά από όλα αυτά βάζεις το ραντεβού στα θετικά; Ναι, καθώς της επιβλήθηκα και το μόνο που δεν πήρα από αυτά που ήθελα ήταν τα φιλιά. Είναι ενδιαφέρον τεμάχιο, αν της βάλει χέρι το γραφείο και τη στρώσει έχει προοπτικές να μαζέψει χαρτί καθώς είναι κορμάρα. Εγώ ίσως την ξαναέβλεπα για απολαύσω τα υπέροχα βυζιά της....Γράφω ότι δεν τηρήθηκαν οι υπηρεσίες καθώς δεν φιλάει και αρνήθηκε το αναλ, μάλιστα μου είπε πως δεν έχει κάνει ποτέ....αλλά μου είπε ότι είναι και από Κίεβο οπότε ας την πιστέψουμε.

Να ζητήσω συγνώμη από τους κ.κ. Αζάζελ, Τάκη Μπούκα και το Μαύρο μέλος καθώς αρνήθηκα πρόσκλησή τους αλλά όποιος έχει πει τη φράση "bros before hoes....." δεν είχε να γαμήσει ένα μήνα σχεδόν, οπότε....

ΕΣΤΙ ΜΕΝ ΟΥΝ ΕΛΛΑΣ ΚΑΙ Η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ, ελάτε με την όπισθεν κωλόγυφτοι...Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Καλά βόλια σε όλουςΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, Mordigo, O_Newbis και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2018
Headbangers ball! Έμπειρος.
22 Ιανουαρίου, 2018
Ξέχασα να αναφέρω πως στο προφίλ της έχει 2 φωτογραφίες που δείχνουν άλλη κοπέλα αλλά οι πιο πολλές είναι σχετικά ακριβείς με το ανάλογο πείραγμα βέβαια....
22 Ιανουαρίου, 2018
Πρωτη φορα αποκλειεται να ερχεται ελλαδα την ειχα δει οταν πηγα να γαμησω την αθηνα στο ασανσερ
22 Ιανουαρίου, 2018
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!ΚαπέλοΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4