Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έχοντας διαβάσει κρητικές για άλλες κοπέλες από το συγκεκριμένο πρακτορείο, είχα πάρα πολλές επιφυλάξεις για το πως θα πάει το ραντεβού. Βλέποντας την κοπέλα για πρώτη φορά σκέφτηκα ότι τουλάχιστον είναι κούκλα οπότε από εμφάνιση δεν θα έχουμε πρόβλημα. Βλέποντας την δε και γυμνή έμεινα λίγο έκπληκτος. Είμαι σχετικά νέος στο άθλημα και κοπέλα του χώρου που να έχει όλο το σύνολο εξωτερικά δεν είχα συναντήσει πριν την Chloe. Το πρώτο πρόβλημα που διαπίστωσα όταν μπήκαμε μαζί για μπάνιο ήταν ότι στα φιλιά ήταν λίγο διστακτική, κάτι που στην πορεία ελαττώθηκε. Δεύτερο πρόβλημα ήταν η ασχολία με το κινητό πριν και μετά την πράξη. Από προβλήματα αυτά διαπίστωσα εγώ. GFE η κατάσταση, η κοπέλα το χει πολύ από πάνω αλλά και στα 4. Επίσης μεγάλο θετικό τα (φτιαγμένα) βυζιά της τα οποία, αν και όχι τόσο τέλεια όσο στις φωτογραφίες, θα αφήσουν ευχαριστημένους όλους όσους τα απολαμβάνουν γενικότερα (κατά τη γνώμη μου πάντα). Όσον αφορά την επικοινωνία, ήταν πάρα πολύ ευγενική αλλά από αγγλικά πολύ λίγα πράγματα. Γενικά πέρασα πάρα πολύ ωραία (θα έλεγα μάλιστα ότι είναι και η καλύτερη που έχω πάρει άλλα μιας και αυτή είναι η πρώτη μου κρητική δεν νομίζω να βοηθήσει πολύ) αλλά θα ήμουν πολύ σκεπτικός για επανάληψη του ραντεβού λόγω τιμής.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
588
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pilotgr, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, tommy7 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού