Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 186192
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
1) INTRODUCTION
Αν και δεν αφορούν την κριτική, όμως ήμουν τσιτωμένος Θυμός από χθες βράδυ....
Ο Η/Υ κόλλησε για ανεξήγητη αιτία με το τελευταίο μπακάπ των προσωπικών & τζόγου κώδικα, αρχείων καταγραφής πριν 1.5 μήνα περίπου....
Κρύος ιδρώτας με έλουσε Money Mouth κι άντε να κοιμηθώ, δρόμο πρωί - πρωί για τη μεσσηνιακή πρωτεύουσα....
Ευτυχώς έγινε ξεκόλλημα του μαραφετιού με το ανάλογο κόστος, αγορά εξωτερικής συσκευής για πρόσθετη ασφάλεια, μωρέ και στη μνήμη του κινητού θα βάζω τον C# code.....
Ε δεν πας μέχρι το συνεργείο όσο θα μαστορεύουν το PC η αναμονή αφενός είναι ψυχοφθόρα, αφετέρου σε σπάει, σκέφτηκα και δρόμο για χαλάρωση.....



2)ΠΡΙΝ ΤΟ ΧΧΧ
Στην υποδοχή ήταν μια σχετικά ηλικιωμένη Ρωσσίδα, αρκετά ευγενική, δεν την είχα ξαναδεί. Πριν μετακινηθώ, τηλεφώνησα ώστε να ξέρω ότι είναι ανοικτό το συνεργείο. Η μαντάμ Μέρκελ απάντησε με το πρώτο χτύπημα κιόλας Μεγάλο χαμόγελο

- Στούντιο, παρακαλώ....
- Καλημέρα σας, ποιες κοπέλες είναι σήμερα?
- Είναι η Ντιάνα και η Ρομπέρτα που θα έλθει αργότερα.....
- Δεν ξέρετε περίπου τι ώρα θα έλθει?
- Όχι....
- Καλώς θα έλθω για τη ΝτιΑΝΝΑ.........

Φτάνοντας στο συνεργείο ένας ντόπιος ταρίφας περίμενε κάποιον πελάτη που ήταν ήδη στο δωμάτιο....
Αγαμία έχει πέσει φίλε του λέω χασκογελώντας, γέλασε κι αυτός LOL Μεγάλο χαμόγελο

Στα σκαλοπάτια μου σκεφτόμουν τις οπτασίες σας,
ένοιωθα κοντά μου τις ανάσες τη φωτιά σας Money Mouth
Επηρεασμένος από την πρόσφατη κριτική με την οπτασία της Σεξοκουκουβάγιας Money Mouth έτσι ανέβαινα με βαρύ βήμα σκεφτόμενος ότι θα δώσω διπλό ματς με τη Ρεάλ Μαδρίτης και τη Φούλαμ Money Mouth
2 ομάδες σε μία......
Δίνω το παράβολο στην υποδοχή χωρίς δεύτερη σκέψη.....

- Η Ντιάνα είναι με πελάτη τώρα...
- Εντάξει δεν πειράζει, ορίστε τα χρήματα πάω να φρεσκαριστώ αλλά να πείτε στην κοπέλα να έλθει μετά από 10 λεπτά....
- Όπως θέλετε....
- Κι αν τυχόν έλθει άλλος πελάτης, δεν έχω πρόβλημα ας περιμένω και παραπάνω.....



3) ΜΠΑΝΑΚΙ ΔΙΧΩΣ ΜΑΝΑΡΑΚΙ(Α)
Στο ντους δεν ξέρω με έπιασε παραλήρημα και τραγουδούσα για τα δύο κορίτσια! Σπασίκλας
Άρχισα λοιπόν να ονειρεύομαι (όχι ότι την αυγή παντρεύομαι) αλλά ότι είναι εκεί παραδίπλα Ντροπή



4) Η ΕΡΩΤΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΥΞΗ
Η κοπέλα είναι Ρωσσίδα, ηλικίας από 30-35, υψηλού αναστήματος, αλλά με μια σχετική χαλάρωση στα οπίσθια και την κοιλιά. Έτσι της βάζω ένα 6 σε εμφάνιση. Σκούρα ίσια μαλλιά (καστανά αν δεν απατώμαι), μπορώ να πω ότι έμοιαζε το χτένισμα με της Σεξοκουκουβάγιας Money Mouth
Χρώμα ματιών δεν πρόσεξα......
Στη συμμετοχή όμως, την υπομονή να εκσπερματώσω, την προσπάθεια να με φτιάξει, ε της βάζω ΔΕΚΑΡΙΑ & ΜΕ ΤΟΝΟ Ατλαντικού ωκεανού......
Ομιλεί αρκετά καλά τα Ελληνικά.

- Επειδή είμαι κουρασμένος θα μου τον πάρεις πίπα και μετά θα το κάνουμε στα 4, έτσι Ελενίτσα μου? Money Mouth
- Τούτο είναι το πουλάκι που θα το φτιάξω? Χμμμ;
(κι έκανε κίνηση προς την πεσμένη Άρεια).....
- Ναι, αυτό είναι. Σε λέω Ελενίτσα γιατί σκέφτομαι ένα άλλο κορίτσι. Κωλαράκι δίνεις? Κουλ
- Όχι δεν το κάνω....
- Είσαι στενούλα βλέπω από πίσω όπως η Ζήνα! Έρωτας
Αχ Φούλαμ Money Mouth
- Ξάπλωσε κάτω να χαλαρώσεις.....

Έκανε κοντά 1 λεπτό μια καλούτσικη ισπανική τρίβοντας τα βυζούνια της (σχετικώς πεσμένα κι αυτά) επάνω στην επίμαχο περιοχή και τριγύρω....
Η Άρεια όμως δεν αντιδρούσε ικανοποιητικά και της λέω να βάλει προφυλακτικό μπας και πάρει τα επάνω της.....
Δεν έβαζε πολύ μέσα, χρήση χεριού γιοκ, αλλά έγλυφε αρκετά καλά με αργό ρυθμό όπως μου αρέσει.....

- Να συνεχίσω ακόμη πίπα ή να το κάνουμε?
- Συνέχισε λιγάκι μου αρέσει θα στο πω εγώ όταν νοιώσω καλύτερα......

Στήθηκε σχετικά καλά στα 4 κλέβοντας λίγο. Την κάρφωνα γύρω στο δίλεπτο τέντα τσιτωμένος μπας και τελειώσω, αλλά αυτό λειτούργησε αντίθετα, με αποτέλεσμα να της ξαναζητήσω να με πιπώσει εκ νέου......
Πέταξε κάτι φράσεις του στυλ, σκίσε τη μουνάρα μου, έτσι γάμα με κλπ κλπ...
Άλλαξε προφυλακτικό, ξάπλωσα...........

- Βάρεσε μου λίγο μαλακία, πέσε με μαλάκα.........
Μη φοβάσαι δε θυμώνω, κάντο....
- Έλα μαλάκα μου Μεγάλο χαμόγελο
- Ποιο σιγά θα μας ακούσουν!
- Γιατί είναι κανένας δίπλα μας?
- Άσε με να τον παίξω εγώ....

(αμ χειρότερα ντάουν η Άρεια μετά από λίγο)

- Βλέπεις ότι αγχώνεσαι? Άφησε την σε εμένα Χαμόγελο
- Εντάξει Ελενίτσα μου παίχτον εσύ κι όταν είναι να χύσω θα τον πάρεις για λίγο στο στόμα....

(περνάει κανένα 2λεπτο)

- Χύνω Ελενίτσα μου, χύνω πάρτον σιγά-σιγά Ναι!
- Το είδες ότι δεν πρέπει να αγχώνεσαι? Καπέλο
- Τι να γίνει ρε κούκλα, ε παίζω στοίχηματα, ξέρεις από αυτά?
- Όχι....
- Να ποδόσφαιρο για να βγάζουμε κανένα φράγκο παραπάνω, αγρότης είμαι κοίτα πώς είναι τα χέρια μου....
Έλα όμως εδώ να σου δώσω ένα δωράκι! Ναι!

Χαμογέλασε και έλαμψε από χαρά το προσωπό της, άπλωσε διακριτικά το χέρι της να πάρει το χαρτονόμισμα.....

- Από εμένα για να με θυμάσαι.....
Θα έλθει μέρα να τους γαμήσω και θα τα πάρω χοντρά, έλα να σε φιλήσω στο λαιμό Φούλαμ!!!
- Χαχαχαχα.............
- Φίλα με κι εσύ!!!



5) ΤΟ ΞΕΠΡΟΒΟΔΙΣΜΑ ΤΗΣ ΜΑΝΤΑΜ ΜΕΡΚΕΛ
Περπατώντας στο διάδρομο λες κι είχα κατεβάσει άφθονο αλκόολ η μαντάμ Μέρκελ διέκοψε τη συζήτηση που είχε με την κοπέλα και ήλθε προς την έξοδο. Η Ντιάνα καθόταν στο παραβάν να ξεκουραστεί αλλά άκουγε τη συζήτηση μας.

Μ: Σας ευχαριστούμε κύριε! Καπέλο
Τ: Δε μπόρεσα να δώσω κάτι παραπάνω στο κορίτσι, με μαδήσανε σήμερα...
Μ: Εντάξει κύριε, είσαστε ευγενικός!
Τ: Να την προσέχετε είναι καλό κορίτσι......
Ν: Γεια, γεια, γεια σου αγάπη μου!!! Έρωτας

Αν δεν αντιλαμβάνεσθε τα αρχικά ποια άτομα εννοούν, ε τότε ρωτήστε την Πυθία Μαλακία



6) Ο ΑΛΛΟΣ ΤΑΡΙΦΑΣ
Φτάνοντας στην πύλη περνούσε ένα άλλο ταξί από το αντίθετο ρεύμα και με κοίταξε από περιέργεια Κουλ
Κοίταξα την έδρα που έγραφε και πρόλαβα να τη διαβάσω Ναι!
Τα υπόλοιπα αγαπημένα μου κορίτσια Έρωτας θα τα πει η μπάλα όπως και σας ενημέρωσα Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Υπηρεσίες
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2018
Φιλε Ντουνταρα διαβασα ολες τις κριτικες σου. Συγχαρητηρια εχεις ξεπερασει τον Εμπειρικο, δεν κοροιδευω. Θεικες περιγραφες!!!!!!!!!
20 Ιανουαρίου, 2018
Nα μου προσέχεις (ξέρεις ποια - να μην λέμε ονόματα) γιατί είναι χαζοπούλι Μεγάλο χαμόγελο και με στεναχωρεί.
Πάντως, πάνω - κάτω προσπαθώ να συμπεριφέρομαι όσο γίνεται ανθρώπινα με τις κοπέλες, ε αν πας σαν ανώμαλος τι να κάνουν κι αυτές.....
Φυσικά εδώ κάτω ως θαμώνας με ξέρουν, οπότε η συγκεκριμένη κοπέλα ήταν διαβασμένη ή να υποθέσω ότι έλαβε μαθήματα φροντιστηρίου από τη μαντάμ Μέρκελ όσο εγώ την περίμενα. Κι αυτός ήταν ο λόγος που της έδωσα ένα φιλοδώρημα γιατί τα καλά & έξυπνα κορίτσια θα πρέπει να τα ανταμοίβουμε κάπως παραπάνω.
N
Ntountaras
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2