Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπορεί να τελείωσαν οι γιορτές ( και μαζί και τα μελομακάρονα Λύπη ) αλλά η σημερινή συνάντηση μου άφησε μια υπέροχη γλύκα! Το γραφείο αψογοτατο (όπως πάντα) έκλεισε το ραντεβού με μερικά μηνύματα. Την συγκεκριμένη κορασίδα την είχα βάλει στο μάτι και είπα να δοκιμάσω αφού είναι μέσα στο πλαίσιο του γούστου μου. Φτάνω στο κλασσικό χοτελι όπου χτυπάω την πόρτα και μου ανοίγει η κοπέλα των φωτογραφιών με ένα πλατύ χαμογελο και με υποδέχεται φορώντας εσώρουχα. Η αλήθεια είναι ότι αυτό που είδα
ήταν καλύτερο από αυτό που περίμενα, αφού η πραγματικότητα με τις φωτογραφίες δεν έχουν απόκλιση. Η κορασίδα είναι μικροκαμωμένη, με υπέροχες ματαρες, φυσικό 2αρι συν στήθος, δέρμα σαν βελούδο και ένα κωλαρακι σκέτη κόλαση!!! Έρωτας
Μετά τις απαραίτητες συστάσεις, ντουζακι και πάμε για τον αγώνα. Αν και ξεκίνησα με gfe διαθέσεις, όταν άρχισε την πίπα τα ξέχασα όλα! Τώρα να έφταιγαν οι καύλες μου; να έφταιγε αυτή; Θα σας γελάσω, όμως ακόμα το σκέφτομαι και καυλώνω. Αφού δεν άντεξα άλλο γύρισμα στα 4 όπου και περάσαμε πάρα πολύ χρόνο. Αλλαγή σε πιο ξεκούραστη στάση με την κορασίδα από πανωθε με θέα το ρυθμικα κινούμενο στήθος της και την γλυκιά φατσούλα της. Ξεκούραση με 2ο γύρο πίπας, στα 4 ξανά όπου και κατέθεσα σχεδόν σε όλο της το σώμα. Ντουζακι και λιγο social time στον εναπομείναντα χρόνο. Γενικά πέρασα υπέροχα και εύχομαι το ραντεβού να κρατούσε για πολλές ώρες, μιας και ήταν ίσως η καλύτερη εμπειρία που είχα ποτέ με εν λόγω κοπέλα. Αυτό που θυμάμαι κλείνοντας την πόρτα είναι ένα χαμόγελο και μια γλυκια αισθήση, σαν να είχα φάει το τελευταίο μελομακάρονο των εορτών. Ημερομηνία τυχαία. Ελπίζω να περάσετε και εσείς εξίσου καλά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 02, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus, alladalla, doc_lin

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2018
Μας δουλεύεις κανονικά, έτσι;
05 Ιανουαρίου, 2018
Παιχταρά μου.. πρέπει να είναι 1η φορά που πηδάς μουνί..
05 Ιανουαρίου, 2018
το βυζι των φωτογραφιων παντος ειναι τριαρι και βαλε...Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3