Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Aλεξάνδρα είναι καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη,πιτσιρίκα γύρω στα 22,σχετικά ψηλή,λεπτή,με μαλλιά καστανόξανθα στο ύψος των ώμων της, στήθη μικρά και με λίγο πιο φαρδιά περιφέρεια αναλογικά με το σώμα της.Αποφάσισα να συμπληρώσω την συλλογή εμπειριών μου επιλέγοντας την.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο,συμμαζεμένη αρκετά,κάπως τρακαρισμένη και με αμήχανο χαμόγελο.Σε αντίθεση με την Κατερίνα που είχα δοκιμάσει προσφάτως στο Φωκαίας 25 όροφο αυτή σε συμπεριφορά είναι η μέρα με την νύχτα.Παντελής έλλειψη ενεργητικότητας.Κινήσεις νωχελικές και αργές.Την ρώτησα αν μιλάει Αγγλικά και η απάντηση της ήταν αρνητική.Ελληνικά ασφαλώς και δεν γνωρίζει γιατί είναι ολοκαίνουρια.Κάποια πολύ βασικά για να γίνει η δουλειά τα καταλαβαίνει.Αρχίζει να αφαιρεί τα εσώρουχα της αρκετά αργά όπως στις ταινίες του Αγγελόπουλου.Πιάνει τα μαλλιά της αλογοουρά.Κατόπιν έρχεται δίπλα μου καθιστή στο κρεββάτι και ξεκινάμε τα φιλιά.Τα φιλιά στο στόμα δεν είναι βαθιά, είναι κανονικά με γλώσσα αν και κάπως συγκρατημένα εν συγκρίση με την Κατερίνα που ήταν βαθιά και καυτά.
Ξαπλώνω στο κρεββάτι και συνεχίζουμε λίγο ακόμα τα προκαταρκτικά παιχνίδια.Η Αλεξάνδρα κατόπιν παίρνει το μωρομάντηλο και καθαρίζει το επίμαχο σημείο.Σε πρόταση μου να περιποιηθεί τους όρχεις,με κοιτάει προσπαθώντας να καταλάβει τι εννοώ με βλέμμα στο άπειρο.Αφού τις δείχνω με χαρακτηριστικές κινήσεις η απάντηση της είναι αρνητική. Παίρνει το σκληρό μόριο μου στο στόμα της και ξεκινάει την πίπα της.Είναι αρκετά άπειρη η πιτσιρίκα και αυτό γίνεται εμφανές αμέσως. Αρχικώς το τσιμπούκι της είναι με χέρι,στεγνό και σχετικά ρηχό.Αναλαμβάνω να παίξω τον ρόλο του δασκάλου.Της παίρνω τα χέρια και την καθοδηγώ εγώ.Το τσιμπούκι της βελτιώνεται αισθητά. Το τσιμπούκι της πλέον είναι μέσου βάθους και ηδονικότητας πλην όμως στεγνό. Αρχίζω να κουνάω εγώ το έμβολο αργά μπρος πίσω στο στόμα της Αλεξάνδρας προσεκτικά ενώ αυτή περιμένει.Έτσι καλυτέρευσα το τσιμπούκι της και κατάφερα να το σώσω.Η κοπέλα έχει τα μπούτια της ενωμένα επιτρέποντας μου περιορισμένη πρόσβαση στο μουνάκι της. Μάλιστα στα Ρώσικα μου λέει κάτι δείχνοντας μου το δάχτυλο της μεταφραζόμενο στο ότι προφανώς δεν επιθυμεί δακτυλοσκόπηση. Περιορίζομαι απλώς να χαιδεύω το μουνάκι της όσο αυτή μου επιτρέπει.
Στην στάση του 69 γυρνάει αργά και παίρνει θέση.Έχει καθαρό μουνάκι,ξυρισμένο και αρκετά σφιχτό και στενό όπως μπόρεσα να δω και αργότερα κατά την πράξη διαπίστωσα.Ξεκινάω να την γλύφω απολαμβάνοντας το γατάκι της.Η κοπέλα ανα διαστήματα παίζει τον πούτσο μου με το χέρι της για να με τελειώσει και ανα διαστήματα κάνει τσιμπούκι. Κατόπιν με ρωτάει απο μόνη της "καπότα;" για να περάσουμε στο σεξ.Συνεχίζουμε έτσι για λίγο ακόμα και έπειτα της ρίχνω το σύνθημα.
Στο σημείο αυτό τα πράγματα κυλούν αρκετά αργά, η κοπέλα αργεί να σκίσει την συσκευασία του προφυλακτικού, το τοποθετεί αργά και προσεκτικά στο μόριο μου,παίρνει αργά το τζελ και τοποθετεί στο γατάκι της καθώς και στο πέος μου.Της κάνω νόημα όλος προσμονή να ανέβει πάνω μου. Σιγά,σιγά γιατί προφανώς είναι στενή πλησιάζει και τον βάζει αργά αργά στο μουνάκι της. Μένει σταθερή σε αυτήν την θέση και αρχίζω να δίνω προσεκτικά ωθήσεις για να μην την πονέσω.Η αίσθηση από το στενό μουνάκι της είναι αρκετά καλή και παρόλο που έχει βάλει τζελ μπορώ να την νιώσω πάρα πολύ καλά.Χωρίς χρήση λιπαντικού πιστεύω θα ήταν αδύνατο να κάνει σεξ.Την φέρνω κοντά μου και αρχίζω να την γαμάω αργά και αισθησιακά ενώ παράλληλα φιλιόμαστε.Η κοπέλα μου δίνει και φιλιά και στον λαιμό.Μπορώ να πω ότι παρόλο που αρχικώς άργησε κατόπιν αποζημιώθηκα στην στάση αυτή απο το μωράκι.
Η τελευταία στάση ήταν αυτή του πισωκολλητού μιας και δεν πρόλαβα να την πάρω και στην κανονική που ήθελα.Η κοπέλα πήρε σωστή στάση και πήγα να μπω αργά στο μουνάκι της με στύση κατοστάρα.Νιώθοντας το σκληρό έμβολο να την διατρυπά η κοπέλα τραβήχτηκε μπροστά. Βάζει λίγο ακόμα τζελ στο στενό μουνάκι της και καταφέρνω να διεισδύσω. Αρχίζω να την γαμάω αργά,η κοπέλα σε πιο δυνατά καρφώματα δεν αντέχει πονάει.Η αίσθηση είναι πάρα πολύ καλή. Σε κάποια στιγμή η υπηρεσιά φωνάζει την κοπέλα.Η κοπέλα μου δείχνει τον καρπό του χεριού της θέλοντας να μου πει για τον χρόνο.Αυτό θα το καταλογίσω στα αρνητικά της συνεύρεσης μιας και μέρος του χρόνου δαπανήθηκε στις αργές κινήσεις προετοιμασίας της.
Αφαιρώ το προφυλακτικό και η κοπέλα ξαπλώνει ανάσκελα στο κρεββάτι, σε στάση προσοχής με τα μπούτια της σφιχτά ενωμένα για να μην μπορώ να πιάνω καλά το γατάκι της.Αρχίζω να χαιδεύω το κορμάκι της και ολοκληρώνω πάνω της. Παίρνω χαρτάκι την σκουπίζω.Κατόπιν η κοπέλα αρχίζει να ντύνεται αργά αργά και να ετοιμάζεται.Με χαιρετάει και εξέρχεται εκ του δωματίου.
Εν κατακλείδι μπορώ να συμπεράνω ότι η συνολική εμπειρία μου με την Αλεξάνδρα άξιζε και αυτό γιατί είναι νεαρή,προσφέρει ελεύθερο στοματικό,69,φιλάκια στο στόμα,το γατάκι της είναι σφιχτό και στενό. Είναι κάπως άπειρη αλλά αυτό δεν είναι πάντοτε κακό.Αν την καθοδηγήσεις σωστά και τις φερθείς στοργικά όπως εγώ σίγουρα θα περάσεις καλά.Δεν ενδείκνυται για pse καταστάσεις. Στα αρνητικά θα καταλογίσω τις νύξεις για τον χρόνο. Αλλά αυτό δεν αποτέλεσε ιδιαίτερο πρόβλημα μιας και στην συνέχεια η κοπέλα περίμενε να ολοκληρώσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού