Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 19 10
Call-Girls 35677
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με την νανσυ καπου στα μεσα νοεμβρη στου μπιλλ..η συναντηση κανονιστικε μεσω viber με 5-6 μηνυματα..το ραντεβου κλειστηκε για την επομενη...
οταν ανοιξα την πορτα και την ειδα ,ειδα μια νορμαλ κοπελα καπου στα 25 με ωραιο σχετικα προσωπο και οντως με παραπανω κιλα στην περιφερεια οπως εχουν πει και αλλοι συναγωνιστες.
Αν την συναντουσα εξω τυχαια στο δρομο δεν θα μου εκανε και τρομερη εντυπωση για να γυρισω να την κοιταξω.τεσπα,
μιλαμε 2-3 λεπτα,επειτα η νανσυ παει για μπανιο και εγω την περιμενα στο κρεβατι αφου ειχα κανει απο πριν μπανιο
ερχεται μετα απο λιγο με την πετσετα την οποια την εβγαλε μπροστα μου,και ηρθε προς το κρεβατι...τα βυζακια της ωραια αλλα για καποιο λογο θα τα ηθελα πιο μεγαλα (ειναι υποκειμενικο το γνωριζω)
το νινι της ξυρισμενο και ο κωλος της απλως κωλαρα...ο κωλος της ειναι και το δυνατο της σημειο ο οποιος ειναι πραγματικα μεγαλος .Χωρις να αργω και πολυ
γυρισμα 69 οπου η νανσυ ξεκινησε μια ωραια πιπα και εγω να εχω θεα μπροστα μου μια κωλαρα οπου εγλυφα και της εχωνα χαστουκια στα κωλομαγουλα.Οταν επιχειρησα να της βαλω δακτυλο,καταλαβα οτι δεν ηθελε
και μετα απο λιγο αποτραβηχτηκε τελειως.σηκωνομαι ορθιος περασμα σκουφου και στα τεσσερα,επειτα την γυριζω σε ιεραποστολικο οπου εχωνα με δυναμη και αυτη να βγαζει κραυγες και μετα απο λιγο
να ερχεται το τελος στο στομα της που ωστοσο αποτραβηχτηκε και τα μισα και παραπανω επεσαν κατω.Λογω του οτι βιαζομουν και της ολης καταστασης, δεν εκατσα για δευτερο ημιχρονο.Η ειρωνεια στο ολο θεμα ειναι οτι την συκρεκριμενη την διαλεξα για να την παρω απο κωλο λογω της κωλαρας που εχει
οπως ειχα διαβασει και ειδα και εγω αλλα τελικα την πηρα μονο απο μπροστα.Συνοψιζοντας η νανσυ ειναι μια επιλογη που για εμενα θα ηταν καλη αν ζητουσε πιο λιγα χρηματα για το δωρο της...δεν συνισταται σε καμια περιπτωση για αυτους που τους αρεσουν οι αδυνατες και μικροκαμωμενες..εγω την συνιστω για αυτους που θελουν να παρουν απο κωλο και η αλλη να εχει μεγαλο κωλο αλλα ωστοσο επιφυλασομαι σε αυτο που λεω επειδη δεν την πηρα απο πισω ...απο θεμα επικοινωνιας το εχει και μπορεις να μιλησεις μαζι της...εγω την συγκρεκριμενη ισως την ξαναεπαιρνα αν θα αλλαξει το δωρο της προς τα κατω και για να προσθεσω τον κωλο της στην ατζεντα μου...
μεχρι τοτε ομως θα περιμενω δοκιμαζοντας αλλες κορασιδες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 29, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
kzen3
Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
104
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, mad_max

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2017
Σε ευχαριστω πολυ γλυκιε μου για την κριτικη σου,ευχομαι το 2018 να σου προσφερει οσα επιθυμεις και εχεις ονειρευτειΈρωταςΈρωταςΈρωτας
τα φιλια μου....
30 Δεκεμβρίου, 2017
οχι και 25 Κεφάλι σε τοίχο!... τριαντα φευγα ειναι η κοπελα γυρω στα 37-38....
31 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μηδενικε Μαλακίαποια να γαμησουμεΧμμμ;
16 Ιουλίου, 2018
Νανσυ θα μπορούσες να μου στείλεις τον αριθμό σου σε pm?
11 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Nansy μπορώ να έχω το τηλ σου σε παρακαλώ ;;
29 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα Nansy μπορώ να έχω το τηλ σου...
30 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τερμάτισε ευδοκίμως την σταδιοδρομία της
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7