Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βραδυ Πεμπτης με βροχη και κρυο κι εχω κατεβει στο Μεταξι με φιλο συναγωνιστη για να κανουμε μια παρτουζα που μελετουσαμε καιρο.Αφου γυρισαμε σχεδον ολα τα μαγαζια,καταληγουμε εδω,στο κατω μαγαζι.Βγηκε η Αννα ενα Ρουμανακι μελαχροινο 23 ετων,οπως ειπε και αρκετα επικοινωνιακο και ναζιαρικο στο σαλονι,οποτε αποφασισαμε να το παρουμε.Διευκρινησε οτι δεν δινει κωλο και περασαμε...
Μπηκε στο δωματιο και ξαπλωσε στο κρεβατι με τα εσωρουχα ενω εμεις αρχισαμε να την χουφτωνουμε και να της τα βγαζουμε.
Εγω αρχισα να την γλειφω ενω αυτη μας τον επαιζε εναλλαξ να σηκωθει,σε λιγο μας ειχε γινει καγκελο!!!Αρχισε πιπα στον συναδελφο που ηταν γονατισμενος στο κρεβατι κι εγω ξαπλωμενος πισω της δαχτυλιαζα την μουναρα της και καυλωνε το μωρο.Στην συνεχεια τσιμπουκωσε κι εμενα,μιλαμε για υπεροχη πιπα που δεν εχω συναντησει σε πιτσιρικες.Μετα την πιπα αρχισα να την γαμαω πισωκολητα και αυτη πιπωνε τον φιλο μου.Οταν κοντευαμε να τελειωσουμε την βαλαμε να ξαπλωσει ,βγαλαμε την καποτα και την χυσαμε στα βυζια!!!! Στα συν οτι δεν εδειξε ιχνος βιασυνης και ηταν αρκετα χαλαρη,λες και ειχαμε παει για ΣΚ να περασουμε καλα.Πρεπει να κατσαμε αρκετη ωρα μεσα.Στα μειον το ταλαιπωρημενο σεντονι που συχαινοταν ο φιλος μου να ξαπλωσει!!!Θα την ξανατιμησω και μονος μου γιατι ηταν ευχαριστο μωρακι και δεκτικο!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
899
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Giorgaras Kalamatianos, doc_lin, FAT BASTARD και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού