Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επίσκεψη κατά τις 12:30 και η αγενής τσατσά παρουσίασε 2 κοπέλες την Μαρία αδύνατη ξανθια με φουλ πρόγραμμα και την Τζούλια (νομιζω..) κοκκινομάλλα χωρις πρωκτικό. Επέλεξα την Μαρία και αφου εδωσα το 20ρικο στην πορνόγρια περασα στο δωμάτιο. Έπειτα απο 5 λεπτά ήρθε κοπέλα κρατωντας προφυλακτικα και durex double play. Με χαιρέτησε ηρθε πανω στο κρεβάτι και αφού με ρωτησε αν θέλω προφυλακτικό στο στοματικό, έβγαλε μωρομαντηλο σκουπισε το εργαλειο και ξεκίνησε μια εντελώς αδιάφορη αεροπίπα κρατώντας τον με τα 2 δακτυλα και γλίφοντας μονο το κεφάλι. Μετά απο 30 δευτερόλεπτα σταμάτησε μου φόρεσε προφυλακτικό και με ρώτησε πως την θέλω. Την έστησα στα τέσσερα και ξεκίνησα να της γαμάω το μουνί σε χαλαρούς ρυθμούς και ανύπαρκτη δική της συμμετοχή. Το μόνο που έκανε ηταν να βγάζει φωνές δυσαρέσκειας που μαζί με την ξινισμένη μούρη της ηταν εντελώς ντεκαβλέ. Της ζήτησα να την πάρω απο πίσω και μου λεει : "Εισαι έτοιμος να τελιωσεις;". Της απάντησα καταφατικά και αφού έβαλε λίγη κρέμα στο κουλουράκι της προσπάθησα να της τον βάλω με την Μαρία να κάνει οτι μπορεί για να δυσκολέψει το εργο μου... Αφου μπήκε το κεφαλάκι και ξεκίνησα μικρές παλιδρομησεις η κυρια ξεκινησε τα αχ ποναω, τον εχεις μεγαλο, δεν γινεται κτλ... Βλέποντας οτι η συνεύρεση παίρνει άσχημη τροπή της πρότεινα να της το ξαναβάλω στο μουνί για να τελειώσω. Τον έβγαλα απο πισω και αυτή σκούπισε με το χέρι της το προφυλακτικό (?????) και το έβαλε στο μουνί της... Μετά απο 2 λεπτά με τη Μαρία να δυσανασχετεί και να δείχνει οτι πονάει και δεν την παλεύει τελιωσα. Πραγματικά ακομα και οι παρθένες που ξεπαρθενιασα δεν κανανε έτσι... Η κοπέλα πρέπει να αλλαξει δουλειά αμεσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 27, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
501
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, vlaxos57, statusorama και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού