Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετώ όλους
Πριν από λίγο γύρισα από ραντεβού με τη Victoria, αράζω στο μπαράκι του φίλου μου και σας γραφώ τη κριτική παρέα με μια Βότκα λεμόνι 
Όπως είναι γνωστό, η συμπεριφορά και συνεννόηση με το γραφείο όπως πάντα άψογη.
Η κοπέλα ήρθε 10 λεπτά νωρίτερα από την ώρα της, μπήκε μια κοπέλα ακριβός όπως στις φωτογραφίες, πολύ γλυκιά και με πλατύ γλυκό χαμόγελο. Με αρκετά καλό σώμα και όπως αποδείχτηκε μετά αψεγάδιαστο και απαλό δέρμα
Ξεκινήσαμε λίγο το μπλα μπλα, πάλι θα πρέπει να πω ότι μιλάω την γλώσσα η συνεννόηση ήταν εύκολη γι’ αυτό εδώ δεν μπορώ να κρίνω αντικειμενικά. Η κοπέλα ήταν επαγγελματίας σπριπερ, και έτυχε το δωμάτιο να έχει στύλο ;) όπως καταλάβατε απόλαυσα και ένα πριβατ σόου ;) Αφού καυλώσαμε και οι 2 (εγώ πάντως καύλωσα τρελά χαχαχα), μπήκαμε μαζί για μπανάκι. Αφού πλυθήκαμε και χαμουρευτήκαμε περάσαμε στο κρεβάτι.
Ξεκίνησε με μια θεϊκή πίπα για διδακτορικό, με ρουφήγματα, χωρίς χέρια και η γλωσσίτσα της να εκτελεί βιρτουόζικες κινήσεις….. την σταμάτησα να μην με στεγνώσει τόσο γρήγορα. Την γύρισα και περιποιήθηκα το πεντακάθαρο μυρωδάτο μουνάκι της…. Με τα πολλά πέρασμα προφυλακτικού και βουρ στον αγώνα. Στήνεται όμορφα για να διευκολύνει και εσένα και να ναι και εύκολη η διείσδυση. Προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη. Συστήνεται πιο πολύ για GFE κατάσταση, βασικά όλο τέτοιες διαλέγω γ αυτό δεν θα ακούσετε από μένα για PSE, εε είναι αγαπούλης τι να κάνουμε.
Να της φερθείτε όμορφα γιατί και θα σας το ανταποδώσει. Εγώ πάντως σίγουρα θα την ξαναδώ πριν φύγει
Ήταν προσωπική μου γνώμη και εμπειρία
Και επειδή το σύστημα με περιορίζει στην βαθμολογία βάζω από κάτω την δική μου.
Χρόνια πολλά και καλή πρωτοχρονιά σε όλους.


Εμφάνιση (πρόσωπο) 9,5
Εμφάνιση (σώμα) 9,5
Γενική συμπεριφορά 10
Επικοινωνία 10
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 10
Σχέση απόδοσης/τιμής 10

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
960
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, sloppy και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού