Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Πένυ είναι πάντα μια σταθερή αξία στο χώρο των studios, έτσι όταν είδα ότι παίζει στο πρόγραμμα του Κ80 έκλεισα το λάπτοπ και ξεκίνησα για τσάρκα.
Δεν υπολόγιζα ότι έβρεχε και οδηγούσα μηχανή, δεν υπολόγιζα ότι είχα γυρίσει από μονοήμερη εκδρομή στο χιονισμένο κιράκειο και απλά να ξεκουραστώ, άλλη ευκαιρία για να πετύχω την Πένυ δε θα είχα στο εγγυές μέλλον.
Μετά από αρκετή ταλαιπωρία για εύρεση κατάλληλου πάρκινγκ λόγω κίνησης μπήκα στο μαγαζί. Κίνηση δεν είχε και πάρα πολύ κατευθείαν πήγα στο δωμάτιο μπαίνει η Πένυ με το γνωστό καυλιάρικο βλέμα και έπεσαν και τα πρώτα γλωσσόφιλα.
- Θες να κάνουμε παρτούζα με την φίλη μου;
- Είπα να ξεκουραστώ σήμερα.
- Θα στα κάνουμε όλα εμείς και κάνουμε τα πάντα με την φίλη μου
Σκεπτόμενος ότι η Ντορίνα είναι έμπειρη στις παρτούζες μπήκα στο τρυπάκι να τις δοκημάσω.
Δίνω λοιπόν το 100άρι και περιμένω, δύο καλύτερα από μια.
Σκάνε μύτη οι καύλες και αμέσως αρχίζουμε γλυψήματα τριψίματα γλωσσόφιλα χουφτώματα εκτέρωθεν. Τα κορίτσια έχουνε τρέλα μια έγλυφε εμένα η άλλη μου έπερνε μανιοδώς πίπα μετά και οι δύο μια γλύφανε τον πτσο μου και φιλιόντουσαν ταυτόχρονα για πολύ σάλιο μιλάμε. Η Ντορίνα δε κρατιότανε και πέρασε πρώτη την καπότα η Πένυ ήθελε να συνεχίσουμε τα γλυψήματα αλλά αφού η Ντορίνα ήθελα να καβαλήσει τον πούτσο μου έβαλα την Πένυ από πάνω μου για να την γλύψω ένω ταυτόχρονα οι κοπέλες φιλιόντουσαν. Η σκηνή απαναλύφθηκε με την Πένυ να καβαλάει και την Ντορίνα να γλύφει τα ρχίδια. Εννοείται πως σε όλη την διάρκεια έπεφτε τρελό μπλα μπλα τύπου σκίσε με καύλα έλα να με γλύψεις μωρό μου και τέτοια. Συνέχεια με την Πένυ από κάτω εγώ να σπρόχνω και ταυτόχρονα να γλύφω την κωλάρα της Ντορίνας. Στήσημο στα 4 της Ντορίνας με την Πένυ να μου παίρνει και ένα τσιμπούκι πριν μπω κι εκεί ήρθε το τέλος. Με πρόδωσε η κούραση αλλά πρόλαβα κι έκανα πράματα αλλά αν το είχα προγραμματίσει νωρίτερα θα είχα περάσει καλύτερα.
Μια παρτούζα που θα θυμάμαι για αρκετό καιρό με μια ξανθιά και μια μελαχρινή που γουστάρουν σεξ στο φουλ καλές γιορτές και να μαμάτε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2017
Όνομα κοπέλας
Πένυ
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ντορίνα
BigJumper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
838
Πόντοι:
2.972
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PetranGTi, satyrus, karota και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού