Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 19 10
Call-Girls 30609
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πριν ξεκινήσω την κριτική να ευχαριστήσω θερμά την Νικολ για τον πολύ καλό συντονισμό στο ραντεβού μου με την Μαρίνα!!!


Η Μαρίνα λοιπόν είναι μία καινούργια "άφιξη" στο γραφείο των "αγγέλων"....Μόλις δύο με τρείς μέρες μετρά η παρουσία της στο γραφείο!Αφού είδα τις φωτογραφίες της οι οποίες είναι πολύ όμορφες με ωραία εσώρουχα μου κίνησε την περιέργεια για γνωριμία...!

Έτσι λοιπόν αποφάσισα να τηλεφωνήσω για ραντεβουδάκι....Όπως έγραψα και στην αρχή της κριτικής στο τηλέφωνο ήταν η Νικολ.Πολύ εξυπηρετική και πολύ ευγενική,αμέσως κλείσαμε το ραντεβού στο Bill στο Μεταξουργείο!

Έφτασα λοιπόν στο δωμάτιο του ξενοδοχείου,φρεσκαρίστηκα και περίμενα την Μαρίνα κοιτώντας "εκπαιδευτικό" πρόγραμμα στην τηλεόραση....!

Η Μαρίνα έφτασε στην ώρα της έτσι λοιπόν άκουσα την πόρτα να χτυπά ακριβώς στην ώρα που είχαμε κανονίσει.Πάντα στο γραφείο είναι πολύ τυπικοί.
Αμέσως χαιρετηθήκαμε με ένα πεταχτό φιλί στο στόμα!Όμορφη μελαχρινή κοπέλα με ωραία μακριά μαλλιά μέχρι τη μέση!Αδύνατο σώμα με ωραία απαλή επιδερμίδα,στητό στήθος και ωραίο κωλαράκι.Να σημειώσω πως έχει και πολύ ωραίο πρόσωπο,ενώ το μακιγιάζ της ήταν πολύ προσεγμένο όπως και τα μαλλιά της καθώς ασχολείται με αυτά σε επαγγελματικό επίπεδο!Μύριζε πάρα πολύ όμορφα και ήταν και πολύ κομψά ντυμένη,αλλά συγχρόνως και σέξυ καθώς όταν αφαίρεσε τα ρούχα της φορούσε κόκκινο σετ εσωρούχων!
Αφού μιλήσαμε για λίγο για να σπάσει ο πάγος,πήγε στο μπανιο για να φρεσκαριστεί!
Βγήκε τυλιγμένη με την πετσέτα της και ξεκινήσαμε τα πρώτα τριψίματα στα όρθια.Κάπου εκεί έπεσαν και τα πρώτα γλωσσόφιλα....Η συνέχεια των προκαταρκτικών ήταν με φιλιά στο λαιμό μου και το στήθος μου ενώ σιγά σιγά κατέβηκε στην ευαίσθητη περιοχή....
Αρκετό καραμέλωμα για ώρα στα @@@@κια ήταν η αρχή για να συνεχίσει ένα πολύ καλό στοματικό.Ωραίες κινήσεις της γλώσσας στο κεφαλάκι ενώ έκανε κάποιες "διακοπές" για περάσματα στα @@@κια απ'όπου ξεκίνησε....!
Γύρισμα σε 69 για να περιποιηθώ κι εγώ λίγο το "γατάκι" της!Έδειχνε να το ευχαριστιέται με αληθοφανείς αναστεναγμούς και εκφράσεις....
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!
Μία στάση περιλάμβανε το "μενού" του πρώτου γύρου....!Με ιεραποστολικό λοιπόν και με συνεχόμενα γλωσσόφιλα μας βρήκε η λήξη του πρώτου μέρους....Καθίσαμε λίγο και μιλήσαμε ξαπλωμένοι για διάφορα θέματα περνώντας έτσι κάποια λεπτά.
Μπανάκι εν συνεχεία και από τους δύο και συνέχεια στο δεύτερο μέρος....
Αυτή τη φορά ξεκίνησαμε γλωσσόφιλα στο κρεβάτι και στη συνέχεια κατέβηκα πιο κάτω και την περιποιήθηκα ξανά....Ενώ η Μαρίνα ανταπέδωσε με ένα κορυφαίο δεύτερο στοματικό!Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη με τη Μαρίνα στα τέσσερα να έχει στηθεί άψογα!Με πιο δυνατούς ρυθμούς και σφυροκόπημα μας βρήκε το τέλος του δεύτερου μέρους....!

Κάθισε ξανά δίπλα μου και μίας και είχαμε χρόνο,μιλήσαμε για λίγο ακόμη χωρίς ίχνος βιασύνης από μέρους της παρόλο που το ραντεβού έφτανε στη λήξη του.Αφού έκανε το μπάνιο της και ετοιμάστηκε χαιρετηθήκαμε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον.

Συμπερασματικά η Μαρίνα μου "χάρισε" μία όμορφη ώρα χαλάρωσης,ήταν πάρα πολύ καλή στο πρόγραμμα αλλά και σε όλο το κομμάτι που αφορά την επικοινωνία.Πιστεύω πως κάποιος που θα την επιλέξει θα περάσει όμορφα καθώς δείχνει να προσαρμόζεται άψογα με τον παρτενέρ της!Να σημειώσω μίας και δεν το έγραψα πιο πάνω πως η συμμετοχή της στη διάρκεια του σεξ αγγίζει τα άριστα επίπεδα χωρίς υπερβολή.

Αυτά για την Μαρίνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Manager69, Perier45 και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2017
άψογος όπως πάντα...
το δε κλασσικό τέλος όλα τα λεφτά "τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη"
βασίλη καλές γιορτές !!!
J
john100
24 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι σαι καλα!!!!Καλες γιορτες!!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2