Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 35 10
Sex Studio 52867
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ηλιαννα λοιπον, μιλφ ουκρανεζα γυρω στα 40+, μετριο προσωπο, αδυνατο αλλα χαλαρο σωμα και ψαρωτικο βυζι στο σαλονι. Καθως λατρης των ωριμων γυναικων περασα με το απλο πορνοπαραβολο.
Ηρθε γρηγορα στο δωματιο χωρις να εχω προλαβει να ξεντυθω ακομα οποτε αρχισε και αυτη να ξεντυνεται στην αλλη γωνια. Το στηθος της οταν εβγαλε το νταλαβερι ειναι πεσμενο και καμια σχεση με το πως φαινεται στο σαλοναρισμα Λύπη
Ξαπλωσε και αρχισε να πορνοτριβεται πανω μου σαν και καλα να ειναι καβλωμενη, ταυτοχρονα με φιλουσε στον λαιμο και στο στηθος για ωρα, αλλα ενταξει το παρακανε με τα σαλια που εβγαζε...σκατα με εκανε. Επισης αυτο το γαμημενο προκαταρτικο που γλυφουν γυρω απο την ανδρικη ρογα δεν καταλαβα σε 12 χρονια μπουρδελοκαριερας γιατι το κανουν. Ειναι μια μονοτονη, αηδιαστικη, στατικη κινηση Θυμός
Ταυτοχρονα μου επαιζε τον πουτσο και κατεβηκε για αρρωστο αρχιδογλειψιμο, οπου και αυτο το εκανε με σταθερο τροπο χωρις αλλαγες, σαν να γεμιζει αντιαρματικο εξω απο το Donetsk.
Στο κυριως θεμα ειχαμε μονο μια σταση, την εβαλα στα 4 στην ακρη του κρεββατιου για να βλεπω στον καθρεφτη και της τα εδωσα μεχρι τελους. Δεν εκανε κατι το ιδιαιτερο για να με φτιαξει παρα μονο λιγα βογγητα. Ειναι ξεχειλωμενη το ιδιο και ο κωλος της αλλα δεν θυμαμαι να τον δινει. Τελος, λιγες κουβεντες στα ελληνορωσονοηματικα και εφυγε.

Δεν εδειξε να βιαζεται και λογικα θα καθεται και πανω απο το 10λεπτο αλλα ειναι μια μετρια περιπτωση με μικρη συμμετοχη στο σεξ που θα επρεπε να κοστολογειται στα 15 ευρω. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ηλιάνα
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.488
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karaman 7, topscorer, ΦΑΚΙΡΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2017
ποτε την δοκιμασες?
ειμαι μιλφακιας και θελω να την τεσταρω!!
22 Δεκεμβρίου, 2017
15/12 νυχτα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2