Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325930
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για Αφροδίτη ξεκίνησα αλλά ήταν κλειστό. Μετά από σύντομη βόλτα αποφάσισα να περάσω για πρώτη φορά με την περιβόητη Κάντυ.
Η ευγενέστατη τσατσά μου έφερε νερό που της ζήτησα και πήρε το 40ρι για το απλό. Η κοπέλα ήρθε πολύ γρήγορα και δεν πρόλαβα να πλυθώ (φάουλ εκ μέρους μου).
Είναι ξανθιά με ωραίο σώμα, μικρά βυζιά και αρκετά τατουάζ. Δεν την ξέρω από παλιά για να συγκρίνω.
Για αρχή κάποια χαδάκια, γλύψιμο στα βυζιά και δάχτυλο στο μουνάκι. Η πίπα της όχι ιδιαίτερη, ίσως έφταιγε ότι ήταν με καπότα.
Μετά στήνεται για ιεραποστολικό και μου λέει δικό σου. Στη συνέχεια ανέβηκε αυτή από πάνω και κουνήθηκε όπως πρέπει. Όταν κουράστηκε γυρίσαμε στα 4. Εκεί τη γαμούσα πολλή ώρα αλλά το τέλος δε φαινόταν κοντά. Τελειώσαμε χειροκίνητα πρώτα αυτή, μετά εγώ παίζοντας με το μουνάκι της.
Στο τέλος της λέω ήμουν δύσκολος πελάτης και απαντάει όχι απλά ήθελες το χρόνο σου. Με φίλησε σταυρωτά και αποχώρησε. Συνολικός χρόνος 20 λεπτά περίπου. Παρότι άργησα να τελειώσω δεν έχασε στιγμή το χαμόγελό της Προσκύνημα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Candy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
262
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sex volcano

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού