Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214888
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Προχθεσινη επισκεψη στο μαγαζι.Προαποφασισμενος να συνευρεθω με την Βερονικα,ρωτησα αν ειναι ελευθερη κατεθεσα τον οβολο και οδηγηθηκα στο δωματιο.Μετα απο λιγο κατεφθασε η κορασιδα φερνοντας και το ποτο που μου ειχε προταθει απο την υποδοχη.Ανταλλαξαμε φιλια και λιγες κουβεντες και απεσυρθη μεχρι κα κανω το μπανιο μου.Η Βερονικα ειναι μια ωραια κοπελα γυρω στα 27 με λεπτο ωραιο κορμι.Σε λιγη ωρα επεστρεψε,την πλησιασα και αρχισαμε τα γλωσσοφιλα.Αφαιρεσε τη θαλασσι ποδια εργασιας και εμεινε με τα ωραια μαυρα εσωρουχα που φορουσε.Σημειωτεον φορουσε και υπεροχες δικτυωτες καλτσες.Συνεχισαμε τους θερμους εναγκαλισμους και αφου αφαιρεθηκαν τα εσωρουχα εσκυψε και ξεκινησε την υπεροχη πιπα της.Ακολουθως εκατσα στον καναπε που υπαρχει στο δωματιο ενω εκεινη γονατιστη συνεχισε το εργο της.Μετα απο αρκετο γλυψιμο και περιποιηση των @@@@ ανεβηκε απο πανω μου και αρχισε να ανεβοκατεβαινει λικνιζοντας το κορμι της.Εγω τη γλωσσοφιλιαζα ενω συγχρονως την κολοδακτυλιαζα.Αφου περασε λιγη ωρα τη σηκωσα και την εβαλα ανασκελα στο μασαζοκρεβατο.Συνεχισαμε το sex ενω εκεινη με προετρεπε να την πηδαω δυνατα.Κατοπιν τη γυρισα σε πισωκολητο.Σε αυτη τη σταση ολοκληρωσα μια και ειχα φθασει στη κορυφωση μου.Σηκωθηκε μου αφαιρεσε η ιδια το προφυλακτικο και με σκουπισε.Καθησαμε στον καναπε και εκει μου εκανε ενα χαλαρωτικο μασαζακι στη πλατη και το κεφαλι.Η ωρα ειχε περασει και αφου εκανα μπανιο με χαιρετησε και εεφυγα.Με την Βερονικα εχω περασει και αλλες φορες και παντα φευγω ευχαριστημενος.Ειναι μια κοπελα με καλες υπηρεσιες που σεβεται τον πελατη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2017
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.674
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, djnet71, ZeroTolerance και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2017
Που να έπαιρνες και κωλο....
Θα την παντρευόσουν....
Σωστός πάντως
14 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν νομιζω οτι ειμαι υπερβολικος.Αλλωστε αν διαβασεις ολες τισ κριτικες της ειναι πολυ καλες.
15 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν δινει κωλο θα τον παρω με χαρα.Οσο για γαμο ειναι νωρις ακομα συναδελφε.Να την γνωρισω καλυτερα.Σωστος και εσυ παντως,μου αρεσε το σχολιο σου.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3