Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488379
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παίδες χαίρεται. Εκτός από την κριτική θα σας γράψω ένα τρελό βράδυ που έζησα πριν 2 μήνες και τώρα μου ήρθε να το γράψω. Γερο-μύστης
Ξεκινάω με φίλους για athens queens. Φουλ μουνάκια, χορους και μπουκαλάκι ουίσκι. Κολλαω με ένα ξανθό μου λέει στο πριβέ θα σου πάρω πίπα και τελικά πήγε τσάμπα το 40αρι γιατί μου λέει δεν κατάλαβα σωστά. Μαλακία Οι καύλες κόκκινο και λέω θα γαμησω δεν γινεται. Φεύγω μόνος μπαίνω site ψάχνω ξανθια και βλέπω Ιρίνα βάρδια. Ξανθό άλογο μουναρος από Ουκρανία ! Πανέμορφη και δίνω 100€ για μισάωρο. Έρχεται το μωρό λίγο ψυχρό φιλάκια στο στόμα δεν ηθελε. Βυζί ωραίο σφιχτό. Ξεκινάει πίπα που με τρέλανε, μετά 69 . Τέτοιο μουνι επιβαλλεται να το γλύψεις Έρωτας. Αν με αφηνες 2 ώρες θα την εγλυφα ακόμα. Στο σεξ ήταν τυπική και ψιλοξεπετα. Στα τέσσερα είναι όνειρο η πουτανα. Στο 20λεπτο ομως μου έλεγε finish και τέτοια. Τέλος πάντων τελείωμα στις βυζάρες της. Φεύγω και χαρούμενος και ξενερωμενος μαζί! Περπατάω τύφλα στη Συγγρού και βλέπω ανοιχτό ένα στριπτιτζαδικο. Ούτε που το σκέφτομαι μπαίνω μέσα 10€ είσοδο και τις ρωταγα
όλες ότι θέλω μόνο πιπα στο χύμα. Βρίσκω πάλι ξανθιά που μου δίνει γλωσοφιλλο μόλις τη ρωτησα. Προφανώς γκολ και αυτή. Μετρητά γιοκ βγάζω καρτουλα και πληρώνω 50€ για πριβέ. Ανεβαίνουμε τα σκαλοπάτια και πάμε σε ένα μικρο χωρο με κουρτίνες σκούρες όπου ξεκινησαμε γλωσοφιλα, πίπα στα όρθια και στο τέλος την γάμησα! Ναι αληθεια. Τελικά τα καλύτερα γίνονται στο άκυρο. Πολύ ωραίο μωρό. Δεν έχω ξαναπαει από τότε. Το dreams ήταν. Δεν θυμάμαι όνομα κοπέλας. Οταν έφυγα ήταν 7:00! Όλοι πήγαιναν δουλειά και εγώ Εμμμμ
Με τα πολλά εκείνο το βράδυ χάλασα ένα 300αρι! Δεν το μετανιώνω γιατί θα το θυμάμαι. Μακάρι στο μέλλον να μου περισσεύουν και να το επαναλάβω πολλές φορες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιρένα
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
7.442
Πόντοι:
17.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, sakaros7, muffer35 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2017
Πέρασες καλά. Αυτό μετράει!!!
11 Δεκεμβρίου, 2017
Δυο ειναι τα τινα με αυτο που διάβασα: Ή αλλάζεις το τίτλο σε «μακάρι όλα τα βραδυα να ΜΗΝ ήταν έτσι» ή αφήνει μονο τη τελευταία παράγραφο κ κρατάς το τίτλο ως εχει
12 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχα φίλε pilofori πραγματικά ήταν απο τα ωραιότερα βράδια. Είδα Ιννα στο athens και χόρεψα με ένα απίστευτο μουνι που τελικα δεν μου έκανε κάτι που το κανουν μόνο μπάζα στα 40€. Ήπια πολύ μαζί με φίλους. Μετά πήδηξα μια μουναρα που μάλλον επειδή ήμουν πιωμενος ήθελε να με ξεπεταξει και τέλος το στριπτιτζαδικο. Όλα τέλεια δεν θα είναι ποτέ !!!
12 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η αληθεια Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4