Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αρχικά, να επισημάνω οτι είναι οτι η κοπέλα είναι οτι βλέπετε στις φωτογραφίες. Βέβαια, ντάξει τα τατου είναι λιγο ξεθωριασμένα και έχει μια πλαδαρότητα στο σώμα της. Ο κώλος της είναι πεσμένος και σχεδόν ανύπαρκτος. Βέβαια το βυζί είναι πλαστικό, τούμπανο και αρκετά αληθοφανές.

Τώρα αρχίζουν τα κακά. Με το που μπαίνω έπαιζε με τα κινητά της (έχει 2 τρομάρα της) και μου ζήτησε πέρα απο τα λεφτά της και άλλο ένα 50αρικο σαν τιπ το οποίο εννοείται δεν έδωσα. Έπειτα μπήκα για μπάνιο και εκείνη πάλι με το κινητό στο κρεβάτι. Αφου βγήκα απο το μπάνιο κάθισα δίπλα της και καθόταν εκεί αμίλητη και ακούνητη. Έκανα προσπάθειες να της φιλάω το σώμα και πάνω στην κουβέντα να την κάνω να χαλαρώση με φιλιά και χάδια αλλα καθόταν σαν χάνος στο κρεβάτι. Της πιπίλισα τα βυζια και μου είπε οτι γαργαλιέται και να μην το κάνω Μαλακία . Έπειτα σηκώθηκε και μου έκανε μια πίπα γρήγορη και "αεράτη". την πίεσα λίγο και της λέω CIM? μου λέει με τρομάρα όχι δεν το κάνω κλπ. Πάω να την χαιδέψω και να της βάλω δάχτυλο και τραβήχτηκε και γέλαγε αμήχανα. Τελείωσα με τα πολλά, μπήκα για μπανιο και μετά της λέω φεύγω ενώ αυτή μου απαντάει "bye, I miss you!". ΘυμόςΘυμός
P.S. Είμαστε κοντά στις ηλικίες και γενικά είμαι κύριος με τις εργαζόμενες.

Απο τις χειρότερες εμπείριες μου και μάλιστα ήταν προτεινόμενη απο το γραφείο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
73
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 imladril, stelios13, doc_lin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2017
Για όποιον ενδιαφέρεται, την βρήκα κατατυχη στο τιντερ και από εκεί ινστα

https://www.instagram.com/diana_diordiychuk/
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1