Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σημερα μετα απο ενα μήνα ειπα να κανω μια απιστία ακομα γιατι και η αποχή εχει τα όρια της.
Ξεφυλλίζοντας τις ιστοσελίδες έπεσα πάνω σε σχέση με τα γούστα μου πάνω στην Monik, πιπί και του γούστου μου, 19 ετών!,! και διαβάζοντας και την κριτική του φίλου Dimdav λεω να δοκιμάσω .
Κατ αρχήν ευχαριστω τον φίλο μια και η κριτική του ηταν 100% ακριβείς με την κοπελα που συνάντησα αλλα αυτός ειναι η αιτία που συνάντησα το μωρο. Νομιζω οτι ηταν απο τις ποιο ψηλές βαθμολογίες που εχω βάλει.
Το μωρο ηταν άψογο..αν εξαιρέσεις το μικρό βυζι προσοπο κουκλί,κολαρακι απίστευτο,αψεγάδιαστο κορμί,με πολυ όμορφα δάχτυλα, πολυ περιποιημένη ,καθαρή και τελείως ξεβγαλτη, παρόλα αυτα μου έδωσε τον καλύτερο της εαυτό,
Γλωσωφιλλα απίστευτα, γλύψιμο παντού μα παντού, μου έκανε την κολοτρυπιδα καθρεφτη, μου ειπε και αν ήθελα δάχτυλο που γέλασα μια και γουστάρω γλώσσα αλλα οχι και δάχτυλο! Το λεω γιατι δεν μου ειπε σε τιποτα οχι, ακομα και κολοδαχτυλο που τις έβαλα, ευγενικά και με χαμόγελο μου το απέτρεψε, η πίπα δεν ίσως ηταν η ποιο βαθιά πίπα που μου εχουν παρει, το καυλι στον λαιμό, τα δάκρυα ποτάμι και να μην μου εκφράσει το παραμικρό .... για τους παλιούς θα ξέρουν οτι συνήθως για εμενα σίγουρα το σκληρό ΟΧΙ απο μια κοπελα ειναι ξενέρωμα..αυτο το καλο εχει το πιτσιρίκι ,,, ειναι δεκτικό πρόσχαρο και κανει Ότο μπορει να σε ικανοποίηση.
Μπράβο και στο γραφείο γιατι μεσα στα μπάζα που φέρνει κανει και καμια διάνα οπως η Monik.
Νομιζω οτι ειναι για τον καθένα μας χριστουγεννιάτικο δώρο.
Παιδια σορρυ αν δεν απαντώ στα μηνύματα αλλα τα βλεπω αργά....
Ελπίζω να βοήθησα...και μην ξεχνάτε οι κριτικές κάνουν καλο στην τσέπη μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 06, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.399
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Jim25jim και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2017
Φίλε μου μας τρέλανες πρωί πρωί με την κριτική σου έτσι μου έρχεται να πάρω αεροπλάνο και να κατέβω απο Θεσσαλονίκη μόνο για να δοκιμάσω
07 Δεκεμβρίου, 2017
φιλε paypalos... δεν εχετε παραπονα στην συμπρωτευουσα γιατι εχω δει οτι σας επισκευτονται πολυ καλα μωρα..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2