Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μίας και ενημέρωσα πως την συνάντησα την Έλενα στο φόρουμ,δέχτηκα κάποια ευχάριστα σχόλια...Ναι λοιπόν της χάλασα το καρέ μαλλί της και είναι ένοχη....!!!!Ακολουθεί μία πρωτότυπη κάπως κριτική με "μεταφορική" κάπως σημασία κι αυτό έτσι για να το διασκεδάσουμε και λίγο....

Σαν Πρόεδρος της διαδικασίας,στο δικαστήριο που αφορά την Έλενα Χατζή "πήγα" να διαλευκάνω την υπόθεση...
Η ώρα ήταν λίγο πριν τις έντεκα το βράδυ,χάζευα τις φώτο του γραφείου και στο μάτι μου τώρα καιρό ήταν η Έλενα...Έστειλα ένα μήνυμα να δω αν εργάζεται και η απάντηση που πήρα ήταν θετική, καθώς εκτός ότι εργαζόταν ήταν και διαθέσιμη στις δώδεκα τα μεσάνυχτα....Το ραντεβουδάκι κλείστηκε πολύ εύκολα και έτσι κατηφόρισα για το δικαστήριο....Δικαστήριο φυσικά θεωρείτε το bill στο Μεταξουργείο!!!
Δωματιάκι λοιπόν και ντουζάκι για προθέρμανση της κατάστασης,πριν ανοίξω το "φάκελο" της υπόθεσης....
Η ώρα πλησίαζε και έτσι έστειλα μήνυμα στο συνήγορο υπεράσπισης της κατηγορούμενης για τον αριθμό που θα γίνει η καταδίκη της....
Στην ώρα της λοιπόν χτύπησε την πόρτα....Με το που άνοιξα,εντυπωσιάστηκα με την εμφάνιση της κατηγορούμενης...Άψογο ντύσιμο, σέξυ ,με ωραίο κομψό μαύρο φόρεμα,ωραίες γόβες,μαλλί καρέ και μακιγιάζ άψογο ταιριαστό με την υπόλοιπη εικόνα!!!Α να μην ξεχάσω να αναφέρω πως φορούσε και σέξυ μαύρες κάλτσες που ανέβαζαν ακόμη πιο πολύ τη θερμοκρασία στο χώρο της αίθουσας....Αλλά και το πλούσιο μπούστο της που ήταν έτοιμο να εκραγεί....

Αφού χαμογελάσαμε και οι δύο,γνωριστήκαμε και ξεκινήσαμε κάπως τη διαδικασία του τριψίματος...Φυσικά το χέρι της δεν ακούμπησε στο Ευαγγέλιο αλλά σε ευαίσθητη περιοχή του σώματος του Προέδρου....!
Κάπως έτσι ο "φάκελος" της υπόθεσης πήγε στην άκρη και τη θέση του πήραν πολύ ωραία γλωσσόφιλα....Την βοήθησα να ξεκουμπώσει το φόρεμα της και να βγάλει τα εσώρουχά της...Γύρισε απ΄την άλλη και μου είπε πάω να φρεσκαριστώ στο μπάνιο...Ήμουν σχεδόν έτοιμος για άλλες καταστάσεις αλλά κάναμε μία διακοπή και λύθηκε για λίγο η συνεδρίαση με την Έλενα να φρεσκάρετε στο μπάνιο....
Επέστρεψε μετά από λίγα λεπτά ολόγυμνη και ξεκινήσαμε ξανά τα γλωσσόφιλα...Κατέβηκε πιο κάτω και έδωσε έναρξη στο στοματικό!Πολύ καλό με ωραίες έκφυλες ματιές,καραμέλωμα στα @@@κια και φτυσίματα στον κορμό....Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ!!!Πρώτη στάση με την Έλενα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Δεν άφηνα λεπτό τα στήθη της από τα χέρια μου....Η συμμετοχή της στη διαδικασία άψογη με έκφυλες ματιές και αληθοφανείς αναστεναγμούς καύλας....Κάπου εκεί δεν άντεξα και είχαμε το πρώτο τέλος....
Μικρή διακοπή για φρεσκάρισμα και από τους δύο και συνέχεια στην υπόθεση...
Εδώ είναι το σημείο όπου στην διαδικασία ανεβαίνει η θερμοκρασία και χαλάει το καρέ της....Κι αυτό καθώς με κάποια γλωσσόφιλα όπου ξεκινήσαμε συμμετείχαμε με αρκετή ένταση πίάνοντας ο ένας το πρόσωπο του άλλου....Ξάπλωσε στο κρεβάτι και ήταν η σειρά μου να περιποιηθώ λίγο το "γατάκι" της!!!Συμμετείχε άψογα και σε αυτή τη διαδικασία με αναστεναγμούς και κινήσεις που έδειχναν να το ευχαριστιέται...
Πέρασμα του προφυλακτικού,ολιγόλεπτο στοματικό και σεξ πλέον στο δεύτερο μέρος....Μία στάση ήταν αρκετή για να ολοκληρωθεί και αυτή η διαδικασία....Με ιεραποστολικό λοιπόν πιο δυνατούς ρυθμούς από το πρώτο μέρος μας βρήκε το τέλος σε αυτή τη στάση....
Ξαπλώσαμε δίπλα δίπλα σαν να ήμασταν εξαντλημένοι από τη "συνεδρίαση".....Μιλήσαμε αρκετά,της έκανα την "ανάκριση" που επιτρέπεται και αφού ντυθήκαμε και ετοιμαστήκαμε ακολούθησε η απόφαση....

Η Έλενα Χατζή σήμερα στην αίθουσα του πέμπτου ορόφου του ξενοδοχείου bill με απόφαση της επιμέλειας θεωρείται ΕΝΟΧΗ χωρίς κανένα ελαφρυντικό....!Ο συνήγορος υπεράσπισης δηλαδή το athens diva που εκπροσωπούσε την κατηγορούμενη αποδέχτηκε την ενοχή της....!Και ο λόγος φυσικά είναι ξεκάθαρος πως έχω δικαίωμα να χαλάσω την κόμη της δηλαδή το χτένισμα τύπου(καρέ) μετά από τις άψογες υπηρεσίες που προσφέρει καθώς ήταν αδύνατο να παραμείνει σε κανονική κατάσταση όπως προγενέστερα.....

Συμπερασματικά η Έλενα Χατζή θεωρείται μία απ'τις πίο όμορφες συναντήσεις μου το τελευταίο διάστημα και την προτείνω ανεπιφύλακτα!Πιστεύω πως έχει την εμπειρία και σαν γυναίκα αλλά και σαν πορνοσταρ να βρίσκει το "κουμπάκι" του εκάστοτε παρτενέρ....!

Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας,η διαδικασία της δίκης μόλις ολοκληρώθηκε....
Ευχαριστώ επίσης και το νομικό τμήμα του athens diva για την υπεράσπιση της κατηγορούμενης!

Αυτά για την γνωριμία μου με την Έλενα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 04, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 46 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2017
Βαρύς ο πέλεκυς, κ. Δικαστά! Καπέλο
06 Δεκεμβρίου, 2017
Ευχαριστω γιαβρι μου για την Γερο-μύστηςΈρωτας.Χαιρομαι που περασες καλαΜατάκι
06 Δεκεμβρίου, 2017
θεος ο παιχτης Προσκύνημα Ματάκι αλλα και η χατζη στα φορτε της πορνοσταρ εεεΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΚαπέλο
TK
TASSOS karipidis
06 Δεκεμβρίου, 2017
εγραψες παιχταρα μου. Παντα τετοια
06 Δεκεμβρίου, 2017
κ. πρόεδρε....
την πήδηξες την κατηγορούμενη...!!!Κουλ
06 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κανένα ελαφρυντικό....!
06 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγώ ευχαριστώ για την όμορφη ώρα!!!!Έρωτας
06 Δεκεμβρίου, 2017
Ωραια κριτικη μπραβο φιλε εξυπνα καλογραμενη Καπέλο
07 Δεκεμβρίου, 2017
Φορούσε γυαλιά η σεξοκουκουβάγια κ. Πρόεδρε? Χμμμ;
N
Ntountaras
07 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μάλιστα....Κουλ
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10